Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot van 4 antieke glaspanelen in geëtst glas met een decor van fauna en flora. Verschillende maten.
Een lot van 4 antieke glaspanelen in geëtst glas met een decor van fauna en flora. Verschillende maten.
Een lot van 4 antieke glaspanelen in geëtst glas met een decor van fauna en flora. Verschillende maten.

Een lot van 4 antieke glaspanelen in geëtst glas met een decor van fauna en flora. Verschillende maten.

A lot of 4 antique glass panels in etched glass with a decoration of fauna and flora. Various sizes.
Dim. 140 x 40 cm
SKU: 2708240565.
Categories: curiosa, Glas, XIXe eeuw.
Auction day: 28 August 2024 19:00
Catalogue #565
Estimate: € 200 / 300
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #262

    Een wandspiegel met gesculpteerde houten lijst en geslepen glas. Gepatineerd met floraal top en gevleugeld dier in het snijwerk.

    A wall mirror with a wooden carved frame and beveled glass. Patinated with a floral top and winged animal in the carving.
    No longer available
    Dim. 125 x 74 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #95

    Een lot van 32 glazen waaronder 12 champagne coupes, 6 champagne fluiten, 8 wijnglazen en 6 groen gekleurde wijn glazen.

    A lot of 32 glasses, including 12 champagne coupes, 6 champagne flutes, 8 wine glasses, and 6 green colored wine glasses.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #559

    Een Perzische Kulah Khud helm met een gedamasceerd en geciseleerd decor versierd. Boven op de bolle helm een vierhoekige punt en twee aigrettehouders en achteraan een maliënlap. XIXde eeuw.

    A Persian Kulah Khud helmet decorated with a damask and chiselled decoration. On top of the convex helmet a quadrangular point and two aigrette holders and a chain mail at the back. XIXth century.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #336

    Een rechthoekig houten salontafel met fijn snijwerk, gecanneerd bovenstuk met glazen blad.

    A rectangular wooden coffee table with finely carved details, fluted upper section with glass top.
    No longer available
    Dim. 56 x 100 x 52 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #606

    Een set van 2 vierkante metalen salontafels met glazen bladen in de stijl van Belgo-Chrom. Ca. 1990.

    A set of 2 square metal coffee tables with glass tops in the style of Belgo-Chrom. Circa 1990.
    No longer available
    Dim. 52.5 x 60.5 x 60.5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #618

    Een hanglamp in messing en geslepen glas met 6 lichtpunten. Medio jaren 80 van de vorige eeuw.

    A pendant lamp in brass and cut glass with 6 light points. From the mid-1980s.
    No longer available
    Dim. 48 x 55 x 55 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #46

    Een houten scheepstafeltje met betegeld blad en gemerkt “P&L Emery”, Afrikaboot. Op wieltjes gemonteerd.

    A wooden ship's table with tiled top, marked "P&L Emery", Africa boat. Mounted on wheels.
    No longer available
    Dim. 82 x 65 x 65 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #628

    Een vintage oranje-bruine stalamp met metalen arm en gecraquelleerd glazen kap.

    A vintage orange-brown stable lamp with metal arm and crackle glass shade.
    No longer available
    Dim. 144 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #222

    Een 19e eeuws spiegel met vergulde kader en diverse ornamenten in het snijwerk.

    A 19th century mirror with a gilded frame and various ornaments in the carving.
    No longer available
    Dim. 215 x 90 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #346

    Een vintage rond glazen bijzettafeltje met geometrisch design en magazine houder.

    A vintage round glass side table with geometric design and magazine holder.
    No longer available
    Dim. 42,5 x Ø 45 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #726

    Een bijzettafeltje in Bretoense stijl met cannage en een rond glazen blad.

    A side table in Breton style with caning and a round glass top.
    No longer available
    Dim. h 44 x Ø 49 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #285

    Een 19e eeuwse kaptafel in wortelfineer met een geslepen drieluik spiegel en 3 laden. Een poot achteraan is gerestaureerd.

    A 19th-century dressing table in burr veneer with a beveled triptych mirror and 3 drawers. One back leg has been restored.
    No longer available
    Dim. 150.5 x 121 x 55 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #716

    Een salontafel in beukenhout met een glazen blad en cannage.

    A beechwood coffee table with a glass top and caning.
    No longer available
    Dim. 47 x 60 x 60 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #224

    Een antiek Franse zamak pendule op marmeren voet in Louis XVI stijl. Medio 1870. Decor naar Moreau.

    An antique French zamak clock on a marble base in the Louis XVI style. Circa 1870. Decoration after Moreau.
    No longer available
    Dim. 38 x 55cm
    Estimate: € 250 / 300
  • #569
    Romain Steppe
    Period: 1859-1927

    “Winterzicht Schelde”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd, gedateerd 1882, “Anvers”.

    "Winter view of the Scheldt". A painting, oil on panel. Signed at the bottom, dated 1882, "Antwerp".
    No longer available
    Dim. 67 x 97 cm
    Estimate: € 500 / 700
  • #736

    Een antiek bijzettafeltje met bloemvormig blad, zwart met accenten in goudverf en geschilderde bloemen.

    An antique side table with a flower-shaped top, black with gold paint accents and painted flowers.
    No longer available
    Dim. h 63.5 x Ø 35 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #386

    Een massief houtgesculpteerde Indische koffer.

    A solid wood-carved Indian chest.
    No longer available
    Dim. 34 x 43 x 26 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #564
    Muller Frères

    Een Art Deco glaspasta hanglamp met 1 coupe, 3 blakers, gesigneerd Muller Frères.

    An Art Deco glass paste hanging lamp with 1 bowl, 3 sconces, signed Muller Frères.
    No longer available
    Dim. h 60, Ø 33 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #176

    Een lot van 4 19e eeuwse zwart gelakte gesculpteerd houten barokke stoelen met wieltjes vooraan, bekleed met een roze bloemenstof.

    A lot of 4 19th century black lacquered sculpted wooden baroque chairs with front wheels, upholstered in pink floral fabric.
    No longer available
    Dim. 104 x 54 x 52 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #609

    Een buffet met opzet van noten-en eikenhout. Omstreeks 1900.

    A buffet with a superstructure made of walnut and oak wood. Circa 1900.
    No longer available
    Dim. 206 x 45 x 105 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #645

    Een oude laat 19e eeuwse bruin metalen koffer.

    An old late 19th century brown metal trunk.
    No longer available
    Dim. 50 x 70 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #235

    Een Engelse Georgian mahoniehouten breakfront boekenkast in 2 delen met 4 vitrinedeuren, 4 laden en 4 deuren.

    An English Georgian mahogany breakfront bookcase in 2 parts with 4 glazed doors, 4 drawers, and 4 doors.
    No longer available
    Dim. 200x45x205 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #105

    Een Venetiaans glazen kroonluchter met 8 lichtpunten.

    A Venetian glass chandelier with 8 light points.
    No longer available
    Dim. 95 x 90 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #608

    Een langwerpige hallantaarn in metaal en geslepen glas. 2 ruitjes zijn gebarsten.

    An elongated hall lantern in metal and cut glass. 2 panes are cracked.
    No longer available
    Dim. h 123 cm
    Estimate: € 80 / 120

Other lots in this auction

  • #180

    Een 18 kt geelgouden ketting met hanger bezet met centrale briljant 0,29 ct.

    An 18 kt yellow gold necklace with pendant set with a central brilliant cut diamond of 0.29 ct.
    No longer available
    Dim. 3,31 g
    Estimate: € 600 / 700
  • #113
    Émaux de Longwy

    Een porseleinen mandje met meerkleurig floraal decor. Onderaan gemerkt en genummerd.

    A porcelain basket with multicolored floral decoration. Marked and numbered at the bottom.
    No longer available
    Dim. 17 x 19 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #389
    Wim De Paepe

    “Een spuihuis over de stroom.” Potlood op papier. Gesigneerd;, gedateerd 4/6/86

    "A bridge house over the stream." Pencil on paper. Signed, dated 4/6/86.
    No longer available
    Dim. 25,5 x 35 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #168

    “Navicella Nuragica”. Een bronzen beeld van een Nuraghische boot, bodemvondst, vermoedelijk Sardinië.

    "Navicella Nuragica". A bronze sculpture of a Nuragic boat, found at the bottom, presumably from Sardinia.
    No longer available
    Dim. 23 x 54 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #658
    Willy Vandersteen

    Een lot van 107 strips, diverse titels en uitgaven, bestaande uit 49 “Suske en Wiske”, 41 “De Rode Ridder”, 12 “Jerom”, 3 “Robert en Bertrand” en 2 “Bessy”, door Willy Vandersteen.

    A lot of 107 comic books, various titles and editions, consisting of 49 "Suske en Wiske," 41 "De Rode Ridder," 12 "Jerom," 3 "Robert en Bertrand," and 2 "Bessy," by Willy Vandersteen.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #556

    Een handgeknoopt oosters tapijt van wol, blauw en rood met vazen en zwanen in het decor.

    A hand-knotted oriental wool carpet, blue and red with vases and swans in the design.
    No longer available
    Dim. 340 x 247 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #626

    Een vergulde muurconsole in kunststof met spiegelblad en houten poten.

    A gilded wall console in plastic with mirrored top and wooden legs.
    No longer available
    Dim. 82 x 120 x 38 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #139
    Staf Beerten
    Period: 1930-2019

    “Bloemstilleven”. Een schilderij, gemengde techniek op paneel. Onderaan gesigneerd.

    "Flower still life." A painting, mixed media on panel. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 56 x 44 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #524
    Bram Van Velde
    Period: 1895-1981

    “Abstracte compositie”, een lithografie in kleur, in potlood gesigneerd ‘Bram Van Velde’ en genummerd 14/300.

    "Abstract composition," a color lithograph, pencil signed 'Bram Van Velde' and numbered 14/300.
    No longer available
    Dim. 48 x 60 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • Holm Sorensen

    Een handgeknoopt tapijt, een decor uit Pakistan.

    Handmade woolen carpet. Pakistan.
    No longer available
    Dim. h 40 x Ø 45 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #555

    Een ronde lantaarn in Lodewijk XVI-stijl.

    A round lantern in Louis XVI style.
    No longer available
    Dim. H. 35 x 37 cm
    Estimate: € 360 / 400
  • #268

    Een gipsen beeld van een naakt vrouwentorso.

    A plaster statue of a nude female torso.
    No longer available
    Dim. 99 cm
    Estimate: € 120 / 180
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 Augustus 2024

Tentoonstelling: 23 & 24 augustus van 10.00u tot 17.00u

27 August 2024 19:00
28 August 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 August 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More