Similar lots by type
-
#589
Een Chinees porseleinen vaas, famille rose met figuratief tafereel in het decor. Onderaan gemerkt.
-
#593
Een Chinees porseleinen terrine met deksel. Blauw-wit decor met foo-dog bovenaan.
-
#599
Een Chinees porseleinen cilindervaas met krijgstafereel in het decor.
-
#614
Een lot van 2 Chinees porseleinen vazen met floraal decor. 1 met 6-hoekige vorm, onderaan gemerkt.
-
#629
Een Chinees porseleinen dekselpot. Meerkleurig floraal decor met familiaal tafereel. Onderaan gemerkt.
-
#443
Een Chinees porseleinen vaas met mytische tafereel en teksten in het decor. Onderaan gemerkt.
-
#642
Een Chinees porseleinen vaas, famille rose met een pauw in het decor. Onderaan gemerkt.
-
#305
Een hanglampje met een bronzen vergulde engel met twee bloemvormige lichtpunten.
-
#299
Een set van 2 glas-in-loodramen met de afbeeldingen van Jezus en Maria.
-
#483
Een Chinees porseleinen vaas met een famille noire decor van personages in een interieur. Onderaan het dynastiemerk van Kangxi in twee concentrische cirkels in zwart onder glazuur.
-
#36Sits
“Neppi”. Een paar gestoffeerde poufs. Onderaan gemerkt Sits.
-
#449
Een groot glas in loodraam met een zicht vanop linkeroever op schepen en de stad Antwerpen, Draagt een monogram links onder.
-
#458
Een Chinees porseleinen vaas met familiaal tafereel en floraal decor.
-
#601
Een lot van 2 Chinees porseleinen gemberpotten met floraal decor.
-
#609
Een Satsuma porseleinen koro met diverse figuren in het decor, bovenaan 3 foo-dogs. Binnenin en onderaan gemerkt.
-
#294
“Bedrijvigheid aan de meesterhoeve”, een schilderij, olieverf op paneel, recent werk met een tweede werk met kamelen op de achterkant.
-
#624
Een Chinees porseleinen vaas met figuratief decor en olifantenkoppen als handvaten. Onderaan gemerkt.
-
#619
Een Chinees porseleinen dekselvaas met vogel, floraal decor en teksten. Schilfers aan de dekselrand.
-
#199Charly Michel
“Wereldtentoonstelling van Brussel mei - november 1910”, een schilderij, olieverf op gemaroufleerd doek, gesigneerd Charly Michel. Gebarsten glas. Schade aan het doek.
-
#419
“L’Iran”, een glas-in-loodraam met landkaart en vlag van Iran afgebeeld. Kleine schade aan glas en lood.
-
#587
“Staand naakt”. Een stenen gesculpteerd beeldje op verguld metalen voet, in Art Deco stijl.
-
#634
Een Chinees porseleinen vaas, famille rose met pauwen in het decor.
-
#598
Een Chinees polychroom houten gesculpteerd beeldje van een meisje met bloemen.
-
#578
Een Chinees porseleinen dekselvaas. Famille verte met figuratief tafereel in het decor. Onderaan gemerkt.
Place a bid ›Estimate: € 120/180
Other lots in this auction
-
#323
Een lot boeken over kunst en cultuur in België. ‘De schoonheid van België’ (A.J. Delen, Ed. Contact. 3 Vol.). “Anton van Wilderode, Van moerbijboom tot Overoever” (Lieven Rens. Ed. Mercator-Plantijn 1983) - “Gedichten een drieluik”. En 100 jaar plastische kunsten in België (Ed. Artis-Historia 3 Vol).
Un lot de livres en relation avec l’art et la culture en Belgique. ‘De schoonheid van België’. (A.J. Delen). Anton van Wilderode : “Gedichten een drieluik”. Et 100 jaar plastische kunsten in België.Place a bid ›Estimate: € 40/60 -
#149
“Bloemstilleven”. Een schilderij, aquarel op papier. Onderaan gesigneerd, toegeschreven aan Frans Mortelmans.
"Flower still life." A painting, watercolor on paper. Signed at the bottom, attributed to Frans Mortelmans. -
#484Jean-François Taelemans
“Winters dorpszicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
-
#446
Een massief eikenhouten verlengbare tafel met bolpoten.
-
#649Bree Belgium
Een rood aardewerken vaas en asbak. Onderaan gemerkt.
A red earthenware vase and ashtray. Marked at the bottom. -
#169
Een 19e eeuws handbeschilderd kamerscherm met een landelijk tafereel en een ruiter te paard. Gerestaureerd op meerdere plaatsen.
A 19th-century hand-painted room divider with a rural scene and a horseback rider. Restored in multiple places. -
#279
Een korte sabel met messingen handvat.
A short saber with a brass handle. -
#94Frans Van ImmerseelPeriod: 1909-1978
“Zelfportret in Cel 212 te Antwerpen, 30/10/1945”. Potlood op grijs papier, gesigneerd. Van Immerseel werd ter dood veroordeeld wegens collaboratie, als lid van het Vlaams Legioen.
"Self-Portrait in Cell 212 in Antwerp, 30/10/1945". Pencil on gray paper, signed. Van Immerseel was sentenced to death for collaboration as a member of the Flemish Legion. -
#79Paul Emile Lecomte
“La Vesle”. Kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat.
"La Vesle". Color etching. Signed outside of the plate. -
#691
Een vintage tafellamp in messing met originele kap.
A vintage table lamp in brass with original shade. -
#309
Een vintage Hollywood Regency tafellamp met de voet in geborsteld staal en messing.
A vintage Hollywood Regency table lamp with a base in brushed steel and brass. -
#653
“Spirou almanach 1947”, eerste Belgische editie uit 1946. Beschadigde rug, binnenin in mooie staat.
“Spirou Almanac 1947”, first Belgian edition from 1946. Damaged spine, in nice condition inside.Place a bid ›Estimate: € 40/60