Een lot van 4 beeldjes in biscuit bestaande uit een baby met 2 konijnen gemerkt Katzhutte, een jongen en een meisje met ganzen en beide met dubbel vaasje en een coupe met jong koppeltje, deze laatste 2 met minieme schade.
Katzhutte ea.

A lot of 4 porcelain figurines including a baby with 2 rabbits marked Katzhutte, a boy and a girl with geese both with a double vase, and a couple in a bowl, with slight damage on the last 2.
Online only
Dim. h 17 cm
SKU: 2402250033.
Categories: Beeld, Biscuit.
Auction day: 24 February 2025 22:00
Catalogue #33
Estimate: € 20 / 30

  • #83
    Paul Sersté
    Period: 1910 - 2000

    Een lot van 2 beelden in terracotta door Paul Sersté, moeder en kind op houten sokkel en een Madonna voor wandbevestiging.

    A lot of 2 terracotta sculptures by Paul Sersté, mother and child on a wooden base and a Madonna for wall mounting.
    Online only
    Dim. h 36 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #76

    Een engeltje in kunststof, dwarsfluit manco.

    A plastic angel, flute missing.
    Online only
    Dim. h 50 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #147
    Steuben Art Glass

    "Embraced couple", a figurine in art glass by 'Steuben'. Small chip damage at the bottom.
    Online only
    Dim. h 11 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #162

    Een Egyptisch souvenir beeldje.

    An Egyptian souvenir figurine.
    Online only
    Dim. h 19 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #49

    Een beeld van een jonge dame in kunsthars op marmeren sokkeltje.

    A statue of a young lady in polyresin on a marble base.
    Online only
    Dim. h 64 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #81

    Een beeldengroep in kunststof, serie Valentino by Miriam.

    A group of sculptures in plastic, series Valentino by Miriam.
    Online only
    Dim. h 39 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #74
    Capo di Monte

    Een groot beeld van een zwerver met hond in meerkleurig gegoten kunststof, gemerkt Capodimonte, kleine schade aan de hoed.

    A large sculpture of a beggar with a dog in multi-colored molded plastic, marked Capo Di Monte, minor damage to the hat.
    Online only
    Dim. h 45 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #82
    Capo di Monte

    Een beeldje in biscuit van een ganzenmeisje. gemerkt Capo Di Monte.

    A biscuit sculpture of a goose girl. Marked Capo Di Monte.
    Online only
    Dim. h 22.5 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #90

    Een beeldje in terracotta met religieuze voorstelling, achteraan gemerkt ‘Ceramanova’.

    A terracotta sculpture depicting a religious scene, marked 'Ceramanova' on the back.
    Online only
    Dim. h 18 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #42
    TRosenthal ea.

    Een lotje van 4 porseleinen beeldjes met gevogelte bestaande uit 2 tortelduiven op een hekje, een haan en kip gemerkt Kunstporzellan, 2 kemphanen gemerkt Rosenthal en een drinkende gans met schade.

    A set of 4 porcelain figurines of birds including 2 turtle doves on a fence, a rooster and hen marked Kunstporzellan, 2 fighting cocks marked Rosenthal, and a drinking goose with damage.
    Online only
    Dim. h 13 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #73

    Een lot van 2 Aziatische maskers in hout.

    A lot of 2 Asian wooden masks.
    Online only
    Dim. h 60 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #92
    Rozé Santon

    Een set van 2 Santons, handbeschilderd uit het zuiden van Frankrijk. De man mist een duim.

    A set of 2 Santons, hand-painted from the south of France. The man is missing a thumb.
    Online only
    Dim. h 20 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #39

    Een beeld in albast voorstellend een dame met hoed. Gesigneerd B. Mazzanti Firenze Italia. Schade aan de hoed

    An alabaster sculpture depicting a lady with a hat. Signed B. Mazzanti Firenze Italia. Damage to the hat.
    Online only
    Dim. h 48 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #252

    Online only
    Dim. h 23 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #87

    Een kleine albasten meisjesbuste.

    A small alabaster bust of a girl.
    Online only
    Dim. H 17 cm
    Estimate: € 30 / 40

  • #148

    Een stilleven in zwarte lijst.

    A still life in a black frame.
    Online only
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #108

    Een lot Chinees porselein bestaande uit 4 borden en een vaas.

    A lot of Chinese porcelain comprising 4 plates and a vase.
    Online only
    Dim. h 33 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #17
    Wiskemann

    Een set van 2 kandelaars in verzilverd metaal, gemerkt Wiskemann.

    A set of 2 candle holders in silver-plated metal, marked Wiskemann.
    Online only
    Dim. h 10 x l 23.5 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #104
    S.T. Dupont

    Een vergulde en zwart gelakte aansteker, in werkende staat. k3gr31.

    A gilded and black lacquered lighter, in working condition. k3gr31.
    Online only
    Dim. 4,5 cm
    Estimate: € 25 / 30
  • #9

    Een lot van 5 Afrikaanse ijzeren speerpunten.

    A lot of 5 African iron spearheads.
    Online only
    Dim. 49 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #62

    Bronzen decoratieobject. Boerenpaard met kar.

    Bronze decorative object. Farmer's horse with cart.
    Online only
    Dim. hoogte 17 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #110

    ‘Hand met telefoon.’ Sierdop van Bell-Telefoon met opschrift ‘B.T.M.C. 1882-1957’

    'Hand with telephone.' Ornamental cap from a Bell telephone with the inscription 'B.T.M.C. 1882-1957'
    Online only
    Dim. h 7,5 cm
    Estimate: € 20 / 40
  • #53

    Een lot van 6 boekjes met Chromo’s (niet allemaal volledig) bestaande uit Tijl Uilenspiegel door Meurisse, Expo 58, Menschenrassen door Jacques, zoologie door Kwatta en De wonderbaarlijke reizen van Gulliver, Pinocchio en Sneeuwwitje door De Beukelaer. Toegevoegd Momotaro, fairy tale of Japan, een prentenboekje.

    A lot of 6 booklets with chromos (not all complete) including Tijl Uilenspiegel by Meurisse, Expo 58, Menschenrassen by Jacques, zoology by Kwatta, De wonderbaarlijke reizen van Gulliver, Pinocchio, and Snow White by De Beukelaer. Added is Momotaro, fairy tale of Japan, a picture book.
    Online only
    Estimate: € 20 / 30
  • #146

    Een Japanse prent, geschilderd op zijde.

    A Japanese print, painted on silk.
    Online only
    Dim. 41 x 33 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #150

    Een set van 2 kleuretsen in het thema van de golfsport. Position for the drive en three-quarter stroke.

    A set of 2 colored etchings with a golf theme. Position for the drive and three-quarter stroke.
    Online only
    Dim. 10 x 8 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #175
    Paul Goossens

    "Wild rose." A painting, watercolor on paper, signed and dated at the bottom.
    Online only
    Dim. 44 x 32 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #140
    Albert Embrechts

    ‘Beweinung Christi’. Reproductie naar het werk van Willem Key. Fragmentarisch. Olie op doek door Albert Embrechts.

    ‘Lamentation of Christ’. Reproduction of the work by Willem Key. Fragmentary. Oil on canvas by Albert Embrechts.
    Online only
    Estimate: € 30 / 50

Online-Only Varia Veiling van 24 Februari 2025

Op Maandag 24 februari wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 3,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Biedingen geplaatst binnen de 5 minuten voor het aflopen van de veiling zal een korte verlenging geven specifiek voor dat lot. On Monday February 24, lots will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 3,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. If a bid is placed within 5 minutes of the closure of the auction the lot will get a short extension.

24 February 2025 22:00