Similar lots by type
-
#55
Een Chinese dekselpot met vele figuren in het decor, onderaan gestempeld, op houten voet.
-
#256
Een zilverkleurige porseleinen vaas.
A silver-colored porcelain vase. -
#160
Een blauw-wit Chinees porseleinen schaal met landschap in het decor.
A blue and white Chinese porcelain bowl with landscape in the decoration. -
#199
Een porseleinen groep van 2 kraanvogels. Porcelanas Miguel Requenas. Eén poot afgebroken (maar aanwezig). Gelijmde poten bij de andere vogel.
A porcelain group of 2 cranes. Porcelanas Miguel Requenas. One leg broken off (but present). -
#225Vieux Bruxelles
Een lot van 2 Vieux Bruxelles porseleinen hoornvaasjes en 1 mandje. Wit met vergulde randen.
A lot of 2 Vieux Bruxelles porcelain cornucopia vases and 1 basket. White with gilded edges. -
#46
Een lot van 4 oude borden waarvan 2 gemerkt Bordure.
A lot of 4 old plates, 2 of which are marked Bordure. -
#59
Vase blanc de Chine. Grote haarlijnscheur van de hals tot en met de voet.
-
#162Rosenthal Coalport
Een lot van 2 vintage porseleinen sierbordjes, gemerkt Rosenthal en Coalport met bijgevoegd kannetje.
A lot of 2 vintage porcelain decorative plates, marked Rosenthal and Coalport, with accompanying small jug. -
#24
Een lot van 5 vintage Chinees porseleinen Mud Men, diverse figuren en formaten. 1 figuurtje met voetje manco.
A lot of 5 vintage Chinese porcelain Mud Men, various figures and sizes. 1 figurine with missing base. -
#60
Een schenkkan met florale decoratie, onderaan gemerkt ‘Gerold-Porzellan’.
-
#223
Een polychroom porseleinen beeldje van een kindje op een stoel als tabaksdoos. Opschrift vooraan “Grandpapa”. Boekje in hand afgebroken.
A polychrome porcelain figurine of a child on a chair acting as a tobacco box. Front inscription reads "Grandpapa". Book in hand is broken off. -
#2
Een van 2 Chinees porseleinen vazen met figuratief en floraal decor. Onderaan gemerkt.
One of 2 Chinese porcelain vases with figurative and floral decor. Marked at the bottom. -
#89
Een set van 2 handbeschilderde Chinese porseleinen borden met de afbeelding van een rustende dame.
A set of 2 hand-painted Chinese porcelain plates depicting a resting lady. -
#53
Een lot van 2 Chinese houtgesculpteerde beeldjes voorstellend rustende kindjes.
-
#250
Een recente vaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van vogels in cartouches.
A recent vase of Chinese porcelain with a multi-colored decor of birds in cartouches. -
#205
Een lot bestaande uit een Chinees porseleinen theepotje en een Satsuma vaasje, beiden met floraal en figuratief decor.
A lot consisting of a Chinese porcelain teapot and a Satsuma vase, both decorated with floral and figurative motifs. -
#207
Een lot varia etnisch houtsnijwerk beeldjes.
A lot of various ethnic wooden carvings sculptures. -
#103Royal Tettau
“Royal Tettau”. Een Duits porseleinen theeservies, bestaande uit 15 kopjes, melkkannetje, suikerpot, theekan en 5 schoteltjes.
"Royal Tettau". A German porcelain tea set, consisting of 15 cups, a small milk jug, a sugar bowl, a teapot, and 5 saucers. -
#139
Een lot van Satsuma aardewerk bestaande uit een dekselvaasje en een set vaasjes waarvan één met herstelling.
A lot of Satsuma earthenware consisting of a lidded vase and a set of vases, one of which has been repaired. -
#80Porcelaine de Choisy
“Porcelaine de Choisy”. Een lot van 6 ‘rebus’ borden waarvan 4 met schilferschade. 19e eeuws.
"Porcelaine de Choisy". A lot of 6 'rebus' plates, 4 with flake damage. 19th century. -
#264Hertel-Jacob
Een lot porseleinen servies, 23-stuks, borden, kommen en schaaltjes. Onderaan gemerkt “Hertel-Jacob, Rehau, Bavaria”.
A lot of porcelain dinnerware, 23 pieces, plates, bowls, and dishes. Marked "Hertel-Jacob, Rehau, Bavaria" on the bottom.
Other lots in this auction
-
#271
Een vintage luster in hout en messing met 8 lichtpunten. Kapjes manco.
A vintage wooden and brass chandelier with 8 light points. Shades missing. -
#277
Vijf diverse miniatuurauto’. Een Trabant, een Зил, een oldtimer (Russobalt), een Porsche, een vrachtwagen.
Five assorted miniature cars: a Trabant, a Зил, a vintage car (Russobalt), a Porsche, a truck. -
#211Yourin Artiom Perkeo
“Kindjes in ei”. Een paar vintage kunstoffen beeldjes, waarvan 1 door Yourin Artiom voor Perkeo.
"Children in egg". A pair of vintage plastic figurines, with one by Yourin Artiom for Perkeo. -
-
#163
Een aardewerken asbak en twee diverse aardewerken borden.
A terracotta ashtray and two assorted terracotta plates. -
-
#22
Een 19e eeuws bord met een floraal decor en een veer, heeft een haarlijnscheur aan de rand.
A 19th-century plate with floral decoration and a feather, has a hairline crack on the edge. -
#213
Een set van 2 Afrikaanse bustes. De dame heeft een schade aan de neus.
A set of 2 African busts. The lady has damage to the nose. -
#40
Een lot met twee kop-en-schotels bestaande uit één met kleurrijke bloemmotief met gouden rand en één van blauw-wit Chinese porselein met traditionele motieven.
-
#193J et F Martell
Een kristalglazen likeurset met karaf, onderaan gemerkt, en 6 glaasjes, waarvan 1 met schilfertje.
A crystal liqueur set with a decanter, marked at the bottom, and 6 glasses, one of which has a small chip. -
#174
Een massief houten bijzettafeltje met cannage en een geslepen fumé glazen blad.
A solid wood side table with caning and a cut smoked glass top. -
#161
Een koperen beslagen kan met enkele deuken.
A copper jug with some dents.