Similar lots by type
-
-
#250
Een recente vaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van vogels in cartouches.
A recent vase of Chinese porcelain with a multi-colored decor of birds in cartouches. -
-
#79
Een lot vintage kinderservies bestaande uit 2 warmhoudbordjes, 4 bordjes en een tas. Arzberg, Limoges en Benraad.
-
#243
Een vintage porseleinen wijwatervaatje. Verso tekst “Zonnewende, Kortrijk, Made in Belgium”.
A vintage porcelain holy water stoop. On the back, the text reads "Zonnewende, Kortrijk, Made in Belgium". -
#20
Een lot van 4 porseleinen beeldengroepen van koetsen en bijhorende figuren. De grootste met schade aan een paard.
-
#61
Een onderdeel van een wierrookbrander in jade, onvolledig.
-
#64
Een Chinees porseleinen handgeschilderd theesetje voor 6 personen.
A Chinese hand-painted porcelain tea set for 6 people. -
#38
Een lot van 2 Chinees porseleinen vazen met meerkleurig divers decor, waarvan 1 onderaan gemerkt.
-
#17
Een lot varia Aziatische items, bestaande uit een bronzen Thais beeldje, Oude Wijze, fijn snijwerk uit bot, 2 godinnen in houtsnijwerk, Bali en een Boeddha hoofd in lava steen.
-
#18P. Regout & Co, Maastricht
Een lot van 6 porseleinen borden met floraal decor. Onderaan gemerkt.
-
#225Vieux Bruxelles
Een lot van 2 Vieux Bruxelles porseleinen hoornvaasjes en 1 mandje. Wit met vergulde randen.
A lot of 2 Vieux Bruxelles porcelain cornucopia vases and 1 basket. White with gilded edges. -
#114Capo di Monte
Een lot van 13 stuks divers porselein, biscuit en kunststof beeldjes van Capo Di Monte.
-
#94
Een lot varia brocante. Beeldjes, biscuit, tin, verzilverd, tasje, etc. Circa 33 stuks. twee artikelen zijn kapot
-
#84
“Guanyin”. Een paar Chinees porseleinen vintage beeldjes. 1 met herstelling aan de vingers.
"Guanyin". A pair of Chinese porcelain vintage figurines. 1 with repair to the fingers. -
#95
Een lot van 3 handgemaakt, traditionele Wajang theaterpoppen.
-
#256
Een zilverkleurige porseleinen vaas.
A silver-colored porcelain vase. -
#122
Een Chinees porseleinen vaas met figuratief decor, op houten sokkel. Vervaging aanwezig. Eind 19e eeuw.
-
#13
Een lot van 3 porseleinen sierborden. Diverse taferelen.
-
#198
“Guanyin”. Een houten gesculpteerd wandbeeld, Indonesië.
-
#34
Een lot van 4 porseleinen beeldjes, 2 koppeltjes, waarvan een man met gelijmd hoofd en andere schade.
-
#155
Een lot van 4 varia beeldjes, diverse afbeeldingen in hout, steen, been en metaal.
A lot of 4 miscellaneous figurines, various images in wood, stone, ivory, and metal. -
#97
Een lot van zeven vergulde schapulieren een klein kristallen kruisje en drie verschillende bronzen kruisjes.
Lot de sept scapulaires dorés, une petite croix en cristal et trois croix en bronze différentes. -
#93
Een lot van 6 stuks vintage aardewerk en porselein bestaande uit een zittende Mexicaan, een giraf, een vogeltje, een huislijk tafereel, een bord en een schaal.
A lot of 6 pieces of vintage earthenware and porcelain consisting of a seated Mexican figurine, a giraffe, a bird, a domestic scene, a plate, and a bowl.
Other lots in this auction
-
#51
Een Art-Deco brieven- en dagbladhouder in hout en koper.
An Art Deco letter and newspaper holder in wood and copper. -
#37
Een grote dekselvaas in opalineglas met een blauw floraal decor.
-
#252
Een plaasteren Onze Lieve Vrouw met Jezus en een engeltje op marmeren voetje. Hoofd gelijmd.
A plaster sculpture of Our Lady with Jesus and an angel on a marble base. Head glued. -
#115Marti
Een paar houten schabben in W vorm. 1 grote, 1 kleine.
-
#46
“Illustration”. Een lot van 10 vintage maandbladen, anno 1936-1939
-
#239
Een copy van een icoontje.
A copy of an icon. -
#8
Een lot van 2 Arabische dolken.
-
#54Ludion
“Belgian Fashion design”. Een kunstboek, edited door Luc Derycke & Sandra van de Veire.
-
#116
“Christus aan het kruis”, een linosnede op papier, onleesbaar gesigneerd en genummerd 6/50, draagt achteraan de naam A. Proesmans.
"Christ on the Cross," a linocut on paper, unsigned and numbered 6/50, with the name A. Proesmans on the back. -
#223
Een polychroom porseleinen beeldje van een kindje op een stoel als tabaksdoos. Opschrift vooraan “Grandpapa”. Boekje in hand afgebroken.
A polychrome porcelain figurine of a child on a chair acting as a tobacco box. Front inscription reads "Grandpapa". Book in hand is broken off. -
#86Willy Vandersteen
Een lot van 8 Suske & Wiske, eerste drukken nieuwe reeks. Nummers; 106, 108 x2, 116 x2, 130, 148, 152.
-
#26
Een kristallen geslepen coupe met floraal decor.