Similar lots by type
-
#3Ons VolkIngebonden tijdschriften per halfjaar: 9/2/1947 t.e.m. 28/6/1951 en 3/1/1952 t.e.m. 25/12/1952. Zeer goede staat. Elf volumes. Een mooi sfeerbeeld van de naoorlogse jaren met daarbij stripverhalen van Willy Vandersteen (De Eerste Maanraket, De Staalblauwe Boeddha, Het Gouden Masker, Ridder Gloriant, Tijl Uilenspiegel enz. Evenals vroeg werk van o.m. Marc Sleen, Pil enz.
Journaux reliés tous les six mois: 9/2/1947 au 28/6/1951 et 3/1/1952 au 25/12/1952. Très bon état. Onze volumes. Une belle impression des années d'après-guerre avec des bandes dessinées de Willy Vandersteen (La première fusée lunaire, Le Bouddha bleu acier, Le masque d'or, Ridder Gloriant, Tijl Uilenspiegel etc.) ainsi que les premiers travaux de Marc Sleen, Pil etc.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#18“The Goddesses and Gods of Old Europe: Myths and Cult Images”. Een boek uitgegeven door de University of California Press, Berkeley and Los Angeles. ISBN 0-520-04655-2.
"The Goddesses and Gods of Old Europe: Myths and Cult Images". A book published by the University of California Press, Berkeley and Los Angeles. ISBN 0-520-04655-2.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#53Een lot van 6 boekjes met Chromo’s (niet allemaal volledig) bestaande uit Tijl Uilenspiegel door Meurisse, Expo 58, Menschenrassen door Jacques, zoologie door Kwatta en De wonderbaarlijke reizen van Gulliver, Pinocchio en Sneeuwwitje door De Beukelaer. Toegevoegd Momotaro, fairy tale of Japan, een prentenboekje.
A lot of 6 booklets with chromos (not all complete) including Tijl Uilenspiegel by Meurisse, Expo 58, Menschenrassen by Jacques, zoology by Kwatta, De wonderbaarlijke reizen van Gulliver, Pinocchio, and Snow White by De Beukelaer. Added is Momotaro, fairy tale of Japan, a picture book.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#15MärklinEen lot 4 boeken, 3 veilingcatalogi en 6 folders van Märklin bestaande uit de boeken 150 jahre Märklin, Märklin tinplate, een andere kijk op hijskranen en Die grose kleine Welt von Märklin HO.
A lot of 4 books, 3 auction catalogs, and 6 brochures from Märklin including the books 150 years Märklin, Märklin tinplate, a different view on cranes, and The big little world of Märklin HO.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#12Een lot van 21 boeken en folders over treinen, hoofdzakelijk België en Amerika (Erie Lackawanna).
A lot of 21 books and brochures about trains, mainly Belgium and America (Erie Lackawanna).No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#40Het nieuwe testament (1880) en een misaal (1908).
The New Testament (1880) and a missal (1908).No longer availableOnline onlyDim. 5 x 10 x 7 cmEstimate: € 10 / 20
Other lots in this auction
-
#133“Zicht op het dorp”, een schilderij, olieverf op doek, gemonogrammeerd EC.
"View of the village", a painting, oil on canvas, monogrammed EC.No longer availableOnline onlyDim. 37 x 52 cmEstimate: € 20 / 30 -
#253“Scheepjes groot en klein”, een linosnede, niet gesigneerd.
"Ships large and small," a linocut, unsigned.No longer availableOnline onlyDim. 16 x 24 cmEstimate: € 10 / 20 -
#154Joop UittenbogaardRustieke hoeve met waterput. Olieverf op doek. Gesigneerd Uittenbogaard.
Rustic farmhouse with water well. Oil on canvas. Signed Uittenbogaard.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#142Winters zicht op de Leie. Kleurentithografie naar een werk van Savereys door Roger Hebbelinck.
Winter view of the Lys. Color lithograph after a work by Savereys by Roger Hebbelinck.No longer availableOnline onlyDim. 49/63 cmEstimate: € 20 / 30 -
#111Tien verschillende sierlepeltjes en twee vorkjes van verzilverd metaal.
Ten different decorative spoons and two forks made of silver-plated metal.No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 20 -
#129“Trophy Laurent-Perrier, BMW 1992”, een lithografie, genummerd 50/99 en gesigneerd Momic?
"Trophy Laurent-Perrier, BMW 1992", a lithograph, numbered 50/99 and signed Momic?No longer availableOnline onlyDim. 47 x 63 cmEstimate: € 30 / 50 -
#56Een set van 2 oude kwasten.
A set of 2 antique tassels.No longer availableOnline onlyDim. l 128 cmEstimate: € 10 / 20 -
#52Een kruik van Belgisch aardewerk met een grijsgroene glazuur in druiptechniek. Klein letsel aan de onderrand.
A jug made of Belgian earthenware with a gray-green glaze in drip technique. Small damage to the bottom edge.No longer availableOnline onlyDim. H. 23 cmEstimate: € 20 / 30 -
#23Een lot van 16 varia miniatuur auto’s op displayvoet, diverse merken en groottes. 11 in originele verpakking.
A lot of 16 miscellaneous miniature cars on display base, various brands and sizes. 11 in original packaging.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#101Loëwe OptaEen vintage radio, Loewe opta. Gildemeisster 54.
A vintage radio, Loewe opta. Gildemeisster 54.No longer availableOnline onlyDim. 35 x 52 x 26 cmEstimate: € 20 / 30 -
#91MaestrichtEen lot van 3 bordjes in porselein met Napoleon als onderwerp, Maestricht. Waarvan één gebroken.
A set of 3 porcelain plates depicting Napoleon, Maestricht. One plate is broken.No longer availableOnline onlyDim. Ø 20 cmEstimate: € 10 / 20 -
#28Een Nederlandse blikken doos ter herdenking van de tweede wereldoorlog.
A Dutch tin box commemorating the Second World War.No longer availableOnline onlyDim. h 24 x Ø 16 cmEstimate: € 10 / 20

