Similar lots by type
-
#165RheinEen tafellamp en een porseleinen Rheinvaas als voet en wijnrode kap.
A table lamp with a porcelain Rhine vase base and a wine red shade. -
#139Een lot van 2 Chinees porseleinen vazen met floraal decor. 1 met 6-hoekige vorm, onderaan gemerkt.
A lot of 2 Chinese porcelain vases with floral decoration. 1 with hexagonal shape, marked at the bottom. -
#148Een lot van 4 vintage keramische vazen in rood/oranje tinten.
A set of 4 vintage ceramic vases in red/orange tones. -
#171Een butlertray in massief hout met opvouwbare voet.
A butler tray in solid wood with folding stand. -
#147Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983“Lentezicht met hoeve en koeien”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd. Verfschade.
"Spring view with farmhouse and cows", a painting, oil on canvas in gilded frame, signed. Paint damage. -
#141“Moeder en kind”, Afrikaans werk, gebeeldhouwd steen.
"Mother and child", African artwork, sculpted stone. -
#150Een tafellamp met voet in Chinese stijl, décor a la main. Faina en flora op zalmroze achtergrond.
A table lamp with a Chinese-style base, hand-painted decoration of fauna and flora on a salmon pink background. -
#149Een vintage keramische lampenvoet met florale motieven. West Germany.
A vintage ceramic lamp base with floral motifs. West Germany. -
#142Set van 2 Afrikaanse houten beelden. Zittende man met vedertooi.
Set of 2 African wooden statues. Seated man with feather headdress. -
#176Een kruik van bruin geglazuurd steengoed. Klein letsel aan de bek.
A jug of brown glazed stoneware. Small injury to the spout. -
#140Een groep van 7 stuks recent Cantonnees decor schalen , kommen en dekselvaasjes . Onderaan gemerkt .
group of 7 recent Cantonese decor bowls, bowls and vases with lids. Marked at the bottom. -
#121Een houten zuil, diverse houtsoorten.
A wooden pillar, various types of wood. -
#183Een houten reclame paneel naar de oude reclames van Coca Cola.
A wooden advertising panel in the style of vintage Coca Cola advertisements. -
#166MizukoEen Japans porseleinen schoteltje. Onderaan gemerkt “Mizuko Japan”.
A Japanese porcelain saucer. Marked "Mizuko Japan" at the bottom. -
#144Een oude koperen melkkit, gedeukt.
An old copper milk churn, dented. -
#169Een oude banjo-barometer met waterpas.
An antique banjo barometer with level. -
#115“Het bezoek van Amor”. Een groep van biscuit voorstellend een engel en een jongedame met ontblote borst, achteraan gemerkt Ester. Eén vleugeltje gelijmd.
A group in biscuit depicting an angel and a young lady with exposed breast, marked on the back with Ester. One wing glued. -
#120Een lot van Chinees porselein: drie dekselvazen, een kraagvaas famille verte en een kandelaar met western wapenschild.
A lot of Chinese porcelain: three covered vases, a famille verte collar vase, and a candlestick with a Western coat of arms. -
#168Een grote metalen bolvaas met klinknagels, Afrikaans werk.
A large metal spherical vase with rivets, African work. -
#118Een massief houten telefoonmeubeltje met één lade.
A solid wooden telephone table with one drawer. -
#162Paul SmoldersEen kunstmap van Paul Smolders.
An art folder by Paul Smolders. -
#133Een koperen paraplubak in de vorm van een paraplu. Eén verstevigingslatje ontbreekt.
A copper umbrella stand in the shape of an umbrella. One reinforcing strip is missing. -
#153Een set van 2 Chinese blauw-witte porseleinen vazen met kinderen in het decor.
A set of 2 Chinese blue and white porcelain vases with children in the decoration. -
#135Een massief houten trolley in rustieke stijl.
A solid wood trolley in a rustic style.
Other lots in this auction
-
#6Twee bolvormige dekselvaasjes van meerkleurig Chinees porselein. Met een decor van bloemen en insecten.
Two globular lidded vases made of multi-colored Chinese porcelain. Decorated with flowers and insects. -
#159Frans HensPeriod: 1856 - 1928‘De Scheldekaai aan Het Steen’, een monochrome ets. Getekend binnen en buiten de plaat, Frans Hens. Nr. 80 uit een oplage van 100 exemplaren.
'The Schelde Quay at Het Steen', a monochrome etching. Signed within and outside the plate, Frans Hens. Number 80 out of an edition of 100 copies. -
#8Een kraagvaas van meerkleurig Chinees porselein, famille rose. Onderaan gemerkt.
A collar vase made of multicolored Chinese porcelain, famille rose. Marked at the bottom. -
#91Cours d’algèbre élémentaire par B. Lefebvre, S.J. Opschrift op eerse blad, stukje manco op pagina 2.
Elementary algebra course by B. Lefebvre, S.J. Inscription on first page, small piece missing on page 2. -
#33Een antieke koperen kader met foto van Joseph Francois De Winter, voorzitter van de rechtbank in eerste aanleg te Antwerpen in de eerste helft van de 20ste eeuw. Toegevoegd de man’s doodsprentje.
An antique copper frame with a photo of Joseph Francois De Winter, president of the court of first instance in Antwerp in the first half of the 20th century. Also includes the man's funeral card. -
#271Armogrès BelgiumEen keramisch wapenschild met kroon, gemerkt Armogrès Belgium.
A ceramic coat of arms with crown, marked Armogrès Belgium. -
#137Een vintage transformator voor een slot-car racebaan in originele verpakking.
A vintage transformer for a slot car race track in its original packaging. -
#81Een set van 2 verzilverd metalen serveerschalen met deksel, gemerkt D&A, EPNS.
A set of 2 silver-plated metal serving bowls with lids, marked D&A, EPNS. -
#244Een medaillonstoel met cannage zit en rug. Grijs met witte accenten, met mooie ouderdomspatina.
A medallion chair with caned seat and back. Grey with white accents, displaying a beautiful aged patina. -
#46Een gevarieerd lot foto’s en postkaarten gerelateerd aan de eerste wereldoorlog.
A varied lot of photos and postcards related to World War I. -
#13Twee kraagvazen en een sierbord van meerkleurig Chinees porselein. Famille rose.
Two collar vases and a decorative plate of multicolored Chinese porcelain. Famille rose. -
#63Een lot van 3 honden uit kunsthars, Dog studies by Leonardo. 2 met OVP.
A lot of 3 resin dogs, Dog studies by Leonardo. 2 with original packaging.

