#98Een ovalen spiegel in vergulde lijst.
#166“Maria met Kind”. Een vintage kunststoffen wanddeco.
#14“Heuvellandschap met huisjes”. Een schilderij, olieverf op doek.
#156Een houten beeld van Napoleon te paard.
#92Een decoratief houten dekseldoosje met decor van schelpen. Cuba, 2003.
#103“Gestileerd naakt”. Een print op papier. Onderaan gesigneerd “Lempika”.
#203Een opaline vaasje met vergulde rand. Bijgevoegd porseleinen vaasje, onderaan gemerkt “Cottier Fréres” en genummerd 1650/084.
#258Een lot van 2 moderne opbergdoosjes in plexiglas.
#69Een Afrikaans houten masker op zwart houten sokkel.
#184Frutarex INCA“Frutarex”. Een vintage kers-en pruimontpitter. Gemerkt INCA, in originele doos.
"Frutarex". A vintage cherry and plum pitter. Marked INCA, in original box.No longer availableOnline onlyDim. 45 cmEstimate: € 20 / 40