#71Alexander Hubert Law von VolborthPeriod: 1885-1973Een lot diverse kunstmapjes met hierin varia tekeningen, schetsen, nota’s, memoires, persberichten, etc.
A lot of various art folders containing drawings, sketches, notes, memoirs, press releases, etc.No longer availableEstimate: € 100 / 200 -
#588Glashütte LimburgEen vintage plafonnière van glas en koper, jaren ‘70.
A vintage ceiling light of glass and copper, from the 1970s.No longer availableDim. h 25 cm Ø 20 cmEstimate: € 120 / 160 -
#234Werner Labarque“Boer met trekpaard en kar.” Olieverf op doek, gesigneerd.
#329Een paar vaasjes van Booms glas met handgeschilderd rozendecor.
A pair of Booms glass vases with hand-painted rose decor.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 35 / 50 -
#232Jos StokbroeckxPeriod: 1898-1968“Vennelandschap”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Marshland". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 68,5 x 78,5 cmEstimate: € 150 / 250 -
#94Frans Van ImmerseelPeriod: 1909-1978“Zelfportret in Cel 212 te Antwerpen, 30/10/1945”. Potlood op grijs papier, gesigneerd. Van Immerseel werd ter dood veroordeeld wegens collaboratie, als lid van het Vlaams Legioen.
#5Vier zilveren prijskamppenningen 174 g en zes bronzen 270 g. Antwerpen verbetering van de runderen. 1903 tot 1910.
Four silver prize competition medals 174 g and six bronze 270 g. Antwerp improvement of cattle. 1903 to 1910.No longer availableDim. Ø 4,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#34Een groot lot grafisch werk met etsen, houtsnedes e.a. van diverse kunstenaars.
A large lot of graphic works with etchings, woodcuts, etc. by various artists.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#334Een paar messingen kandelaartjes in classicistische stijl. Balustervormig met ribbelmotief en met rond voetstuk. Begin XXste eeuw.
A pair of brass candlesticks in neoclassical style. Baluster-shaped with ribbed motif and circular base. Early 20th century.No longer availableDim. H. 17 cmEstimate: € 20 / 25 -
#446Een massief eikenhouten verlengbare tafel met bolpoten.
A solid oak extendable table with round legs.No longer availableDim. 75 x 130 x 100 cmEstimate: € 80 / 120