#129Jacques Rosseels“Landschap met dame werkend op het veld”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd J. Rosseels.
"Landscape with Lady Working in the Field", a painting, oil on canvas, signed J. Rosseels.No longer availableDim. 34 x 59 cmEstimate: € 250 / 350 -
#5832 Imari porseleinen schotels met meerkleurig bloemdecor en kartelrand. 20e eeuw. Verso gemerkt.
A lot of 2 Imari porcelain bowls with multi-colored floral decoration and scalloped rim. 20th century. Marked on the back.No longer availableDim. Ø 45 & Ø 40 cmEstimate: € 120 / 180 -
#48Een lot van 3 vintage Boheems kristallen karaffen met stop, en 1 schenkkan. Met handgeslepen geometrische patronen in het reliëf.
A lot of 3 vintage Bohemian crystal decanters with stoppers, and 1 pitcher. Hand-cut geometric patterns in relief.No longer availableDim. 33 & ... & 25 cmEstimate: € 80 / 120 -
#118Een lot varia zilveren items, bestaande uit sigarettendoosjes, lepeltje, zoutvatje, etc. Diverse merktekens.
A lot of various silver items, including cigarette cases, spoon, salt cellar, etc. Various hallmarks.No longer availableDim. 350gEstimate: € 150 / 250 -
#1GoebelEen lot van 3 beeldjes van hondjes bestaande uit een vintage parfum lampje en 2 beeldjes van een poedel, alledrie gemerkt Goebel.
A lot of 3 dog figurines including a vintage perfume lamp and 2 poodle figurines, all marked Goebel.No longer availableDim. h 19 x l 21 cmEstimate: € 40 / 60 -
#458Een Chinees porseleinen vaas met familiaal tafereel en floraal decor.
#602Joris HouwenPeriod: 1925-1998“Gestileerd naakt”. Een schilderij, gemengde techniek op paneel. Onderaan gesigneerd en gedateerd ‘57.
"Stylized nude." A painting, mixed media on panel. Signed and dated '57 at the bottom.No longer availableDim. 63 x 52 cmEstimate: € 60 / 80 -
#667Een 19e eeuwse schouwpendule in zwart marmer gecombineerd met roze marmer en porseleinen wijzerplaat. Met 2 bijhorende stukken.
A 19th-century mantel clock in black marble combined with pink marble and a porcelain dial. With 2 matching pieces.No longer availableDim. 32.5 x 37 x 13.5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#604“Vogels op het erf”. Een schilderij, olieverf op koperpaneel. Een plekjes met verfschade.
#40Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met vijf kleine diamantjes.
An 18 kt white and yellow gold ring set with five small diamonds.No longer availableDim. 2,93 gEstimate: € 250 / 350 -
#491Een Chinees porseleinen balustervaas met figuratief tafereel met 6 dames, opschriften en vlinder handvaten. Vroeg 20e eeuw.
A Chinese porcelain baluster vase with a figurative scene depicting 6 ladies, inscriptions, and butterfly handles. Early 20th century.No longer availableDim. 59 x Ø 24 cmEstimate: € 250 / 350 -
#237HergéEen lot van 10 Kuifje hardcover albums in Nederlandstalige uitgaven (Casterman). In meestal zeer gelezen staat. In Amerika (ed. 1951), De Sigaren van de Farao (ed. 2003, facsimile), De Blauwe Lotus (ed. 1955), Het Gebroken Oor (ed. 1955), De Scepter van Ottokar (ed. 1954). De Krab met de gulden Scharen (ed. 1956). De Geheimzinnige Ster (ed. 1955, 2 x), De 7 Kristallen Bollen (ed. 1954), De Zaak Zonnebloem (ed. 1956).
A lot of 10 Tintin hardcover albums in Dutch editions (Casterman). Mostly in well-read condition. Includes editions: in America (ed. 1951), Cigars of the Pharaoh (ed. 2003, facsimile), The Blue Lotus (ed. 1955), The Broken Ear (ed. 1955), King Ottokar's Sceptre (ed. 1954), The Crab with the Golden Claws (ed. 1956), The Shooting Star (ed. 1955, 2 x), The Seven Crystal Balls (ed. 1954), and Red Rackham's Treasure (ed. 1956).No longer availableEstimate: € 150 / 200