#2
“Erotisch miniatuur”. Een schilderijtje, gemengde techniek op papier. Eind 18e, vroeg 19e eeuw.
#469
#483
#283
Een set van 2 19e eeuwse Franse porseleinen vazen, Empire, met landelijke taferelen beschilderd.
#182
#232Jos StokbroeckxPeriod: 1898-1968
"Vennezicht". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom. -
#72Henri Matisse
“Gezeten naakt en Dame met vogelkooi”, een set van 2 etsen, binnen de plaat gesigneerd, beide genummerd 2/944.
#500
#116Pierre VandelPeriod: 1970
#190
#74Pierre-Auguste RenoirPeriod: 1841-1919
“Sur la plage à Bernval”. Een ets op papier, onderaan in de plaat gesigneerd.
#259
Een lot van 12 dessert messen en vorken, waarvan de vorken zilver gemerkt, 130g. En de messen gemerkt “1847 Rogers Bros. Warranted”, verzilverd.
A lot of 12 dessert knives and forks, with silver marked forks weighing 130g. The knives are marked "1847 Rogers Bros. Warranted", silver-plated.