#31Willy Studio VandersteenEen lot van 25 Suske & Wiske, 7 Jerom en 7 Biggles strips. Diverse uitgaven.
A lot of 25 Suske & Wiske, 7 Jerom, and 7 Biggles comic strips. Various editions.No longer availableEstimate: € 50 / 75 -
#196Mattheo GrassiEen set van 6 design stoelen, model MG5 van Mattheo Grassi, ca 1985. Eén steunbeugel onderaan ontbreekt.
#348Een grote antieke koperen smeltketel om te karameliseren.
A large antique copper melting pot for caramelizing.No longer availableDim. 30 x Ø 45 cmEstimate: € 40 / 60 -
#309Een vintage Hollywood Regency tafellamp met de voet in geborsteld staal en messing.
A vintage Hollywood Regency table lamp with a base in brushed steel and brass.No longer availableDim. h 65 x Ø 52 cmEstimate: € 50 / 80 -
#9Julien Severin, “Mariabeeldjes in Sint-Andries (40/100), in de Rozengang (17/100) en op Sint-Niklaasplaats (49/10)”, drie etsen. Evenals zes oude gravures met Castellum de Hoboken, Praetorium de Borsbeke, de Boom, de Berchem, Beerschot en Sint-Bernards. XVIIIde eeuw.
Julien Severin, “Mariabeeldjes in Sint-Andries (40/100), in de Rozengang (17/100) en op Sint-Niklaasplaats (49/10)”, three etchings. As well as six old engravings with Castellum de Hoboken, Praetorium de Borsbeke, de Boom, de Berchem, Beerschot en Sint-Bernards. XVIIIth centuryNo longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#550Een 18 kt geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,84 ct.
An 18 kt yellow gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.84 ct.No longer availableDim. 3,03 gEstimate: € 750 / 800 -
#683Een Duitse Luftwaffe tinnen waterkan gedateerd 1939.
A German Luftwaffe tin water jug dated 1939.No longer availableDim. h 38 cmEstimate: € 40 / 60 -
#141Een gepatineerd bronzen schrijfstel en inktpot met beeld van een tijger op rotsen, en bijgevoegde schrijfpen.
A patinated bronze writing set inkwell with a tiger on rocks, including a writing pen.No longer availableDim. 14 x 42 cmEstimate: € 220 / 280 -
#634Een Chinees porseleinen vaas, famille rose met pauwen in het decor.
A Chinese porcelain vase, famille rose with peacocks in the decoration.No longer availableDim. 46 x Ø 20 cmEstimate: € 80 / 120 -
#115Een messigen luchter met kristallen pendeloques en een bijpassende hallamp.
A brass chandelier with crystal pendeloques and a matching ceiling lamp.No longer availableDim. H: 70 cm en H: 40 cmEstimate: € 180 / 250 -
#379Val Saint LambertEen vaas in kristal, groen in de massa gekleurd, gemerkt met sticker en onderaan Val Saint Lambert.
A vase in crystal, dyed green in the mass, marked with sticker and at the bottom Val Saint Lambert.No longer availableDim. h 23 x Ø 12 cmEstimate: € 40 / 60