Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot van 4 gesculpteerd houten beelden met religieus thema, 3 Madonna’s en het laatste avondmaal.

Een lot van 4 gesculpteerd houten beelden met religieus thema, 3 Madonna’s en het laatste avondmaal.

A set of 4 carved wooden sculptures with religious themes, including 3 Madonnas and the Last Supper.
Dim. h 41 cm
SKU: 2608250211.
Categories: Beeld, Hout, XXe eeuw.
Auction day: 26 August 2025 19:00
Catalogue #211
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #506
    Hamadan

    Een handgeknoopt wollen tapijt.

    A hand-knotted wool rug.
    No longer available
    Dim. 350 x 256 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #498

    Een paar houten Aziatische bijzettafeltjes met cloisonné inleg. Met floraal decor.

    A vintage Bulo office chair, brown hopsack upholstery.
    No longer available
    Dim. Hoogte 51, Ø 45 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #168
    Laurent Honoré Marqueste

    ‘La Victoire Ailée’ een gepatineerd bronzen beeld op zwart marmeren basis. Getekend Marqueste. Draagt achteraan het gietersmerk F. Barbedienne, fondeur.

    ‘La Victoire Ailée’ a patinated bronze sculpture on a black marble base. Signed; Marqueste. Marked with the name on the back; F. Barbedienne, founder.
    No longer available
    Dim. Hoogte 66 cm
    Estimate: € 600 / 1000
  • #177

    ‘Liseuse’, een gepatineerd bronzen beeld van een lezende Bourgondische vrouw. Draagt de handtekening; A. Carrier Belleuse.

    'Liseuse', a patinated bronze sculpture of a reading Burgundian woman. Signed by A. Carrier Belleuse.
    No longer available
    Dim. Hoogte 61 cm
    Estimate: € 600 / 1000
  • #205

    Een set van zes stoelen waarvan twee met armen, stijl Lodewijk XV. Met gevlochten zit en rug en bijpassende kussens. Van lichtbruin geschilderd en gepatineerd hout.

    A set of six chairs, two with arms, Louis XV style. With caned seat and backrest, matching cushions. Light brown painted and patinated wood.
    No longer available
    Dim. H 90, B 56, D 40 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #340
    Val Saint Lambert.

    ‘Duif en Havik’, een lot van twee beeldjes van VSL kristal. Ontworpen door Catherine De Sousa. Getekend; De Sousa.

    An organically shaped vase made of VSL crystal. Blue colored throughout. Not signed.
    No longer available
    Dim. Hoogte 10-19 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #171
    Regnaukt à Paris

    Een 3-delige pendule van brons, marmer en messing, Regnault à Paris, gedragen door 2 faunen, met 2 bijhorende kandelaars voor 7 kaarsen elk.

    A 3-piece clock set in bronze, marble, and brass, by Regnault in Paris, supported by 2 fauns, with 2 matching candelabras for 7 candles each.
    No longer available
    Dim. h 68 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #135

    “Connochaetes gnou”, een taxidermie kop van een black wildebeest, ook wel de witstaartgnoe genoemd.

    A pair of wooden Asian side tables with cloisonné inlay. Featuring floral decoration.
    No longer available
    Dim. 70 x 51 x 74 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #320

    Een lot tin, 7190 gram, bestaande uit een terrine op schaal, een bordje, een schaal, 2 bekers, een schenkkan en een vaas.

    A lot of pewter, 7190 grams, comprising a tureen on a platter, a small plate, a bowl, 2 cups, a jug, and a vase.
    No longer available
    Dim. h 27 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #652

    Een beukenhouten armstoel in Lodewijk XV-stijl. Bekleed met naaldwerk “petit point”.

    A beechwood armchair in Louis XV style. Upholstered with needlepoint "petit point".
    No longer available
    Dim. H 80, B 63 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #206

    Een ladenkast met zeven laden in Engelse stijl, met bronzen beslag.

    A chest of drawers with seven drawers in English style, with bronze fittings.
    No longer available
    Dim. H 128, B 42, D 33 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #502

    Een ronde massief houten tafel in Lodewijk XVI stijl. Verlengbaar tot 3,27 m.

    A round solid wood table in Louis XVI style. Extendable up to 3.27 m.
    No longer available
    Dim. Hoogte 75, Ø 128cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #653
    Bulo

    Een vintage Bulo bureaustoel, bruine hopsack bekleding.

    A 19th-century solid oak single-door cabinet.
    No longer available
    Dim. 91 x 56 x 50 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #204

    Een klassiek bijzettafeltje met twee laden. De laden zijn ingelegd met wortelfineer en het front heeft een ornamentje in relief.

    A classic side table with two drawers. The drawers are inlaid with root veneer and the front has a relief ornament.
    No longer available
    Dim. H 74, B 90, D 55 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #651

    Een 19e eeuws massief eikenhouten ééndeurskastje.

    A 19th century solid oak single-door cabinet.
    No longer available
    Dim. 99 77 59 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #162

    Een set van 2 vintage tafellampen met een stuk wit koraal op zwart marmeren sokkel.

    A set of 2 vintage table lamps with a piece of white coral on a black marble base.
    No longer available
    Dim. h 77 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #526

    Een handgeknoopt wollen tapijt.

    A hand-knotted wool carpet.
    No longer available
    Dim. 410 x 308 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #202

    Een massieve eikenhouten consoletafel met onderblad en twee laden.

    A solid oak console table with lower shelf and two drawers.
    No longer available
    Dim. H 76, B 155, D 38 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #219

    Een halspiegel met vergulde lijst.

    A neck mirror with a gilded frame.
    No longer available
    Dim. 137 x 82 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #546

    Een klein Italiaans meubel van goudgepatineerd hout met twee laden.

    A small Italian piece of furniture made of gold-patinated wood with two drawers.
    No longer available
    Dim. H 70, B 77, D 32 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #169
    Alexandre Ouline

    ‘Athlète Marin’, een bronzen beeld met een groen patina. Getekend “Ouline” met inscriptie ‘Bronze’. Met een groen marmeren voetstuk.

    "Athlete Marin", a bronze sculpture with a green patina. Signed Ouline with inscription 'Bronze'. With a green marble pedestal.
    No longer available
    Dim. 32 x 43 x 17 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #146

    Een Engelse wand/vitrine-kast met centrale spiegel en afgeronde delen. Edwardian.

    An English wall/display cabinet with a central mirror and rounded parts.
    No longer available
    Dim. 250 x 314 x 44 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #497

    Een modernistische tafel in zwart gelakt staal en hout.

    A modernist table in black lacquered steel and wood.
    No longer available
    Dim. 74 x 140 x 140 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #172
    Loevsky & Loevsky

    Een set Hollywood Regency tafellampen met vergulde adelaar, gemerkt L&L (Loevsky & Loevsky). Zwarte kap met landkaart.

    A set of Hollywood Regency table lamps with gilded eagle, marked L&L (Loevsky & Loevsky). Black shade with map design.
    No longer available
    Dim. h 67 cm
    Estimate: € 300 / 400

Other lots in this auction

  • #8
    Fontinelle

    Een sluipende leeuw, geglazuurd aardewerk, craquelé, gemerkt Fontinelle. Art-deco.

    A creeping lion, glazed earthenware, craquelure, marked Fontinelle. Art Deco.
    No longer available
    Dim. 14 x 38 x 8 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #362
    Barney De Krijger

    ‘Zonder titel’, kleurenlitho, getekend Barney de Krijger. Nr. 18 uit een oplage van 300.

    'Untitled', color lithograph, signed Barney de Krijger. No. 18 from an edition of 300.
    No longer available
    Dim. 45/45 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #175
    Ros

    Een art deco luchter, smeedijzer en persglas. Het glas is gemerkt Ros.

    An Art Deco chandelier, wrought iron and pressed glass. The glass is marked Ros.
    No longer available
    Dim. h 89 x Ø 37 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #490

    Een 18 kt geelgouden ring bezet met een koraal.

    An 18kt yellow gold ring set with coral.
    No longer available
    Dim. 7,95 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #310
    Val Saint Lambert.

    Een organisch gevormde vaas van VSL kristal. Blauw in de massa gekleurd. Niet getekend.

    A set of VSL crystal vases, colored blue in the mass. Also included is a small flute vase, colored green in the mass, with flake damage.
    No longer available
    Dim. Hoogte 26 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #101

    Een bronzen beeldje van een monnik met een kruisbeeld. Gemonteerd op een groen marmeren voetje. Niet getekend.

    A bronze statue of a monk with a crucifix. Mounted on a green marble base. Not signed.
    No longer available
    Dim. H 34, B 15, D 15 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #91
    Delheid

    Een zilveren make-up set gemerkt Delheid, bestaande uit 3 borstels, een dekselpot, een handspiegel en de rand van een kam.

    A silver make-up set marked Delheid, consisting of 3 brushes, a lidded pot, a hand mirror, and the edge of a comb.
    No longer available
    Dim. l 28.5 cm (spiegel)
    Estimate: € 150 / 200
  • #28
    Altenburg Saxony

    Een porseleinen groep met een zittend koppel in Romeins geïnspireerde gewaden. Onderaan gemerkt Altenburg Saxony. Circa 1900. De vrouw haar hoofd en rechterarm zijn gebroken/gelijmd.

    A porcelain group depicting a seated couple in Roman-inspired robes. Marked Altenburg Saxony at the bottom. Circa 1900. The woman's head and right arm are broken/repaired.
    No longer available
    Dim. 22 x 20 x 17 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #250

    Een 18 kt wit-en geelgouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 2 ct.

    An 18 kt white and yellow gold ring set with old cut diamonds with a total weight of approximately 2 ct.
    No longer available
    Dim. 5,48 g
    Estimate: € 800 / 1000
  • #108

    Een harnas op kinderformaat, met schild en hellebaard. Het harnas is louter decoratief en kan niet worden gedragen.

    A miniature suit of armor, with shield and halberd. The armor is purely decorative and cannot be worn.
    No longer available
    Dim. Hoogte 130 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #550

    Twaalf zilveren muntstukken waaronder: 1, 20 Frank muntstuk Albert Koning der Belgen 1934. 1, 20 Frank muntstuk Leopold 1935. 1, 50 Frank muntstuk, Mercurius Belgie 1950, 2 van 50 Frank, Baldvinvs - Fabiola, Belgica. Vijf 20 frank muntstukken, Mercurius Belgique 1950. En 500 Lire 1961. En een half Crown 1944.

    Twelve silver coins including: 1, 20 Frank coin Albert King of the Belgians 1934. 1, 20 Frank coin Leopold 1935. 1, 50 Frank coin, Mercurius Belgium 1950, 2 of 50 Frank, Baldvinvs - Fabiola, Belgica. Five 20 Frank coins, Mercurius Belgique 1950. And 500 Lire 1961. And a half Crown 1944.
    No longer available
    Dim. 124 g
    Estimate: € 100 / 150
  • #11

    ‘Moeder met kind’, een gestileerd bronzen beeldje. Niet getekend.

    'Mother with child', a stylized bronze figurine. Not signed.
    No longer available
    Dim. Hoogte 36 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling 26 & 27 Augustus 2025

Veiling volledig - 655 loten Tentoonstelling: Vr. 22 & Zat. 23 augustus van 10.00 tot 17.00u

26 August 2025 19:00
27 August 2025 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 August 2025 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More