#150
Een set van 4 gekleurde vintage glazen met een luchtbel in de voet.
A set of 4 colored vintage glasses with an air bubble in the base.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h 11.5 x Ø 9 cmEstimate: € 20/30 -
#240
Een recente Friese staartklok.
#185
Een Chinese Satsuma vaas, meerkleurig met vergulde handvaten, floraal decor en vogels versierd. Onderaan gemerkt.
#116
Een lot varia kunstboeken, 9 stuks.
A lot of various art books, 9 pieces.No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Estimate: € 40/60 -
#239
Een glazen wijnkoeler met verzilverde handvaten.
A glass wine cooler with silver-plated handles.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. 25 x Ø29cmEstimate: € 40/60 -
#57Capo di Monte
#173
Een Art-Deco beeld, 2 herten op een marmeren voet, onleesbaar gesigneerd in het marmer.
#29
Een bronzen plaquette van een bebaarde man, niet gesigneerd.
A bronze plaque of a bearded man, unsigned.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. Ø 31 cmEstimate: € 20/30 -
#61
Een gekleurd Boheems kristallen karaf.
#168
Een set van 2 sierlijke zamac vazen waarvan 1 met schade.
#194
#17Limonges France
Een paar Singer polychroom porseleinen vaasjes met bloemdecor en vergulde rand. Gemerkt onderaan.
A pair of Singer polychrome porcelain vases with floral decoration and gilded rim. Marked on the bottom.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h 20,5 cmEstimate: € 30/40