#446Een handgeknoopt tapijt, made in Iran.
#11Een bronsgepatineerd geel koperen beeld van 2 katten.
A bronze-patinated yellow copper sculpture of 2 cats.No longer availableDim. h 29.5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#578Een koperen melkkan. Midden 20e eeuw.
#735Een mooi versierde regulateur. Begin XXste eeuw.
A beautifully decorated regulator clock. Early 20th century.No longer availableDim. H. 88,5 cmEstimate: € 35 / 45 -
#573Een grote Chinese blauw-witte vaas met een decor van vogels.
#248Een 19e eeuws groot mahoniehouten stuurrad met dubbele ring en 8 spaken.
#496Een handgeknoopt tapijt, hoofdzakelijk rood, met bloemen in het decor.
A hand-knotted rug, predominantly red, with floral motifs in the design.No longer availableDim. 300 x 210 cmEstimate: € 120 / 180 -
#159David ColPeriod: 1822 - 1900“Bij de kapper”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd D. Col. In een vergulde kader.
#661Een zijden sjaal met kasjmier motief.
#491Een lot van 14 vintage Duits porseleinen sierborden in doos. Diverse merken; Hutschenreuther, Fürstenberg, Tirschenreuth & SKS.
A lot of 14 vintage German porcelain decorative plates in a box. Various brands; Hutschenreuther, Fürstenberg, Tirschenreuth & SKS.No longer availableDim. Ø 21 - 26 cmEstimate: € 100 / 150 -