Other lots in this auction
-
#331Marc Sleen“De avonturen van Nero en Co”, een lot van 2 Nero albums, eerste druk met originele schets, gesigneerd door Marc Sleen. ‘De paarse futen’ en ‘De blauwe mannen’.
"The Adventures of Nero and Co", a lot of 2 Nero albums, first edition with original sketch, signed by Marc Sleen. 'The Purple Grebes' and 'The Blue Men'.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#486Een handgeknoopt tapijt, overwegend rood.
A hand-knotted rug, predominantly red.No longer availableDim. 345 x 270 cmEstimate: € 150 / 250 -
#371Een paar messingen kandelaars, laat 19de eeuw.
A pair of brass candlesticks, late 19th century.No longer availableDim. h 26 cmEstimate: € 60 / 100 -
#515Een lederen sofa-set bestaande uit een 3-zit en een 2-zit (de 2-zit met twee scheuren in de naad aanwezig).
A leather sofa set consisting of a 3-seater and a 2-seater, (the 2-seater with two tears in the seam).No longer availableDim. 162x80x93 cm222x80x93 cmEstimate: € 200 / 300 -
#318Cristallerie LorraineEen vintage kristalglazen schaal in organische vorm. Onderaan gemerkt.
A vintage crystal glass bowl in organic shape. Marked at the bottom.No longer availableDim. 19 x 76 cmEstimate: € 80 / 120 -
#15Een serveerbestek van verzilverd metaal. Gemerkt Silea C.
A silver-plated metal serving set. Marked Silea C.No longer availableDim. L: 26 cmEstimate: € 40 / 80 -
#283SpecializedEen mountainbike, Specialized, blauw, 24 versnellingen, maat 50.
A mountain bike, Specialized, blue, 24 gears, size 50.No longer availableEstimate: € 100 / 125 -
#570Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met gezamenlijk gewicht van 0,64 ct.
A pair of 18 kt yellow gold earrings set with a total weight of 0.64 ct.No longer availableDim. 2,89 gEstimate: € 800 / 900 -
#487Zes diverse sierstukken. Drie diverse guirlandes van verguld gips, een gebeeldhouwd meubelpaneel uit de XVIIde eeuw en eentje uit het einde van de XIXde eeuw. We voegen er een grote ronde koperen plaquette met logo van CAEC (?) aan toe.
Six ornements divers. Trois guirlandes diverses en plâtre doré, un panneau de meuble sculpté du XVIIème siècle et un de la fin du XIXème siècle. On y ajoute une grande plaque ronde en cuivre avec le logo du CAEC (?).No longer availableDim. Ø: 28 cmL: 29-52 cm20x42 cm14x57 cmEstimate: € 100 / 150 -
#563Een groot staand verguld houten Boeddha beeld.
A large standing gilded wooden Buddha statue.No longer availableDim. 167 cmEstimate: € 200 / 300 -
#360Louis VuittonEen portefeuille voor kaarten en foto’s, Louis Vuitton.
A card and photo portfolio by Louis Vuitton.No longer availableDim. 15 x 11.5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#176Een lot van 4 19e eeuwse zwart gelakte gesculpteerd houten barokke stoelen met wieltjes vooraan, bekleed met een roze bloemenstof.
A lot of 4 19th century black lacquered sculpted wooden baroque chairs with front wheels, upholstered in pink floral fabric.No longer availableDim. 104 x 54 x 52 cmEstimate: € 200 / 300

