Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot van 4 handgeknoopte tapijtjes bestaande uit 2 lopers, 240 x 75 en 240 x 74 cm en 2 kleine tapijtjes, 93 x 64 en 65 x 39 cm.

Een lot van 4 handgeknoopte tapijtjes bestaande uit 2 lopers, 240 x 75 en 240 x 74 cm en 2 kleine tapijtjes, 93 x 64 en 65 x 39 cm.

A lot of 4 hand-knotted rugs consisting of 2 runners, 240 x 75 and 240 x 74 cm, and 2 small rugs, 93 x 64 and 65 x 39 cm.
Dim. 240 x 75 cm
SKU: 2708240585.
Auction day: 28 August 2024 19:00
Catalogue #585
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #331
    Marc Sleen

    “De avonturen van Nero en Co”, een lot van 2 Nero albums, eerste druk met originele schets, gesigneerd door Marc Sleen. ‘De paarse futen’ en ‘De blauwe mannen’.

    "The Adventures of Nero and Co", a lot of 2 Nero albums, first edition with original sketch, signed by Marc Sleen. 'The Purple Grebes' and 'The Blue Men'.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #486

    Een handgeknoopt tapijt, overwegend rood.

    A hand-knotted rug, predominantly red.
    No longer available
    Dim. 345 x 270 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #371

    Een paar messingen kandelaars, laat 19de eeuw.

    A pair of brass candlesticks, late 19th century.
    No longer available
    Dim. h 26 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #515

    Een lederen sofa-set bestaande uit een 3-zit en een 2-zit (de 2-zit met twee scheuren in de naad aanwezig).

    A leather sofa set consisting of a 3-seater and a 2-seater, (the 2-seater with two tears in the seam).
    No longer available
    Dim. 162x80x93 cm 222x80x93 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #318
    Cristallerie Lorraine

    Een vintage kristalglazen schaal in organische vorm. Onderaan gemerkt.

    A vintage crystal glass bowl in organic shape. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. 19 x 76 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #15

    Een serveerbestek van verzilverd metaal. Gemerkt Silea C.

    A silver-plated metal serving set. Marked Silea C.
    No longer available
    Dim. L: 26 cm
    Estimate: € 40 / 80
  • #283
    Specialized

    Een mountainbike, Specialized, blauw, 24 versnellingen, maat 50.

    A mountain bike, Specialized, blue, 24 gears, size 50.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 125
  • #570

    Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met gezamenlijk gewicht van 0,64 ct.

    A pair of 18 kt yellow gold earrings set with a total weight of 0.64 ct.
    No longer available
    Dim. 2,89 g
    Estimate: € 800 / 900
  • #487

    Zes diverse sierstukken. Drie diverse guirlandes van verguld gips, een gebeeldhouwd meubelpaneel uit de XVIIde eeuw en eentje uit het einde van de XIXde eeuw. We voegen er een grote ronde koperen plaquette met logo van CAEC (?) aan toe.

    Six ornements divers. Trois guirlandes diverses en plâtre doré, un panneau de meuble sculpté du XVIIème siècle et un de la fin du XIXème siècle. On y ajoute une grande plaque ronde en cuivre avec le logo du CAEC (?).
    No longer available
    Dim. Ø: 28 cm L: 29-52 cm 20x42 cm 14x57 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #563

    Een groot staand verguld houten Boeddha beeld.

    A large standing gilded wooden Buddha statue.
    No longer available
    Dim. 167 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #360
    Louis Vuitton

    Een portefeuille voor kaarten en foto’s, Louis Vuitton.

    A card and photo portfolio by Louis Vuitton.
    No longer available
    Dim. 15 x 11.5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #176

    Een lot van 4 19e eeuwse zwart gelakte gesculpteerd houten barokke stoelen met wieltjes vooraan, bekleed met een roze bloemenstof.

    A lot of 4 19th century black lacquered sculpted wooden baroque chairs with front wheels, upholstered in pink floral fabric.
    No longer available
    Dim. 104 x 54 x 52 cm
    Estimate: € 200 / 300
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 Augustus 2024

Tentoonstelling: 23 & 24 augustus van 10.00u tot 17.00u

27 August 2024 19:00
28 August 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 August 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More