Holm SorensenEen handgeknoopt tapijt, een decor uit Pakistan.
#623Een lot van 2 vrouwelijke etalagepoppen op voet.
#158Een Etruskisch bronzen kruikje met beeldje versierd. Bodemvondst.
#495Een set van een Afrikaanse speer en schild.
#18WiskemannEen grote presenteer schaal in verzilverd metaal en een spiegelblad, gemerkt Wiskemann.
#575Een brons bijzettafeltje met geaderd marmeren blad in klavervorm.
#359Jules Verwest“Bloemenstilleven”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
#5Zes verschillende borstels van zilver. Gemerkt, Birmingham.
#525NaïnEen Iraans handgeknoopt Naïn tapijt met floraal motief.
#433Een lot van 3 borden in Imari porselein.
A set of 3 plates in Imari porcelain.No longer availableDim. Ø 28.5 cmEstimate: € 40 / 60