Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot van 4 items uit het verre oosten bestaande uit een tajine, een onderdeel van een waterpijp,  een handtas, een sprenkelaar en een theepotje waarvan het deksel van manco.
Een lot van 4 items uit het verre oosten bestaande uit een tajine, een onderdeel van een waterpijp,  een handtas, een sprenkelaar en een theepotje waarvan het deksel van manco.

Een lot van 4 items uit het verre oosten bestaande uit een tajine, een onderdeel van een waterpijp, een handtas, een sprenkelaar en een theepotje waarvan het deksel van manco.

A lot of 4 items from the Far East consisting of a tajine, a part of a hookah, a handbag, a sprinkler, and a teapot with a missing lid.
Online only
Dim. h 25 cm
SKU: 2403250058.
Categories: Aardewerk, Afrikaans, ijzer, XXe eeuw.
Auction day: 24 March 2025 22:00
Catalogue #58
Estimate: € 20 / 30
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #104

    Bloemenvaas, aquarel. Getekend.

    Flower vase, watercolor. Signed.
    No longer available
    Online only
    Dim. 29/21 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #135

    Een massief rood koperen melkkit.

    A solid red copper milk jug.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 54 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #95

    “De verovering van de hemel”, van Icarus tot Armstrong, een collectie munten in verzamelmapje uitgebracht door Shell in 1970.

    "The Conquest of Heaven", from Icarus to Armstrong, a collection of coins in a folder released by Shell in 1970.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø 2.5 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #107
    Camille Feuilloux

    “De mandendraagsters”, een lithografie in kleur, buiten de plaat gesigneerd ‘Camille Feuilloux’.

    "The Basket Carriers," a color lithograph, signed outside the plate 'Camille Feuilloux'.
    No longer available
    Online only
    Dim. 38 x 50 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #136

    Lot van Chinees porselein, famille rose. 3 vazen (kleintje gebarsten), een bord en een kom.

    Lot of Chinese porcelain, famille rose. 3 vases (small one cracked), a plate, and a bowl.
    No longer available
    Online only
    Dim. Hoogte 41 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #97

    Een koperkleurig klokstel, klok op batterijen, met bijhorende kandelaars. Met originele verpakking.

    A copper-colored clock set, battery-operated clock, with matching candlesticks. In original packaging.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 41 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #115
    Hovener

    Olieverfschilderij op paneel, niet getekend M. A. Zeilschepen aan de kade. Naar de 19e eeuw.

    Oil painting on panel, unsigned. Sailboats at the dock. From the 19th century.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 40
  • #103

    Zicht op de dorpskerk, art brut. Gesigneerd.

    View of the village church, outsider art. Signed.
    No longer available
    Online only
    Dim. 40/24 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #133
    René De Coninck
    Period: 1907-1978

    “Antwerpen”, een ets naar een werk van J. Creytens, gesigneerd R. De Coninck en gedateerd 1950.

    "Antwerp", an etching after a work by J. Creytens, signed R. De Coninck and dated 1950.
    No longer available
    Online only
    Dim. 25 x 39 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #131
    R. Faure

    “Heidezicht”, aquarel op papier, gesigneerd R. Faure.

    "Heath View", watercolor on paper, signed R. Faure.
    No longer available
    Online only
    Dim. 22 x 30.5 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #119
    Marjon De Wit

    ‘Werfje in Bretagne’. Acryl op papier getekend Marjon

    'Wharf in Brittany.' Acrylic on paper, signed by Marjon.
    No longer available
    Online only
    Dim. 28/22 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #118
    Jules Carlier

    ‘Solitaire’, lithografie van een kaartspelende jonge vrouw. Getekend J Carlier. In ovale gilberkleurige lijst.

    'Solitaire', lithograph of a young woman playing cards. Signed J Carlier. In oval gilded frame.
    No longer available
    Online only
    Dim. 48/38 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #120
    J.A. Perino
    Period: 1915

    ‘In het badhuis’. Tekening, gemengde techniek. Getekend J.A. Perino. 1915

    'In the bathhouse'. Drawing, mixed media. Signed J.A. Perino. 1915
    No longer available
    Online only
    Dim. 46/32 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #112
    Hovener

    Olieverfschilderij op paneel, getekend M. A. Hovener. Sneeuwlandschap met windmolens. Naar de 19e eeuw.

    Oil painting on panel, signed M. A. Hovener. Snowscape with windmills. From the 19th century.
    No longer available
    Online only
    Dim. 14/10 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #96

    Lot van 22 tweedelige mallen voor chocolade, voornamelijk paaseitjes. De metalen mallen zijn in behoorlijke staat maar geoxideerd. Niet alle mallen zijn compleet.

    Lot of 22 two-piece molds for chocolate, mainly for Easter eggs. The metal molds are in fair condition but oxidized. Not all molds are complete.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 50
  • #116

    ‘Trouwstoet aan de haven’ Fotolithografische reproductie naar het werk van Frederik Hendrik Kaemmerer.

    'Wedding Procession at the Harbor' Photolithographic reproduction after the work of Frederik Hendrik Kaemmerer.
    No longer available
    Online only
    Dim. 52/32 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #123
    Duarez

    ‘Le celebre casque d’or’. Portretschilderijtje op paneel getekend Duarez.

    'The famous golden helmet'. Portrait painting on panel signed Duarez.
    No longer available
    Online only
    Dim. 22/27 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #100

    Een lot verzilverd metaal bestaande uit een schaal met deksel op onderschaal gemerkt EPNS en een terrine gemerkt Silverplated, Made in England.

    A lot of silver-plated metal comprising a dish with lid on undershelf marked EPNS and a tureen marked Silverplated, Made in England.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 26 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #101

    Mediterraan straatbeeld. Vintage olieverfschilderij op doek. Onleesbaar gesigneerd.

    Mediterranean streetscape. Vintage oil painting on canvas. Signed illegibly.
    No longer available
    Online only
    Dim. 50/40 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #92

    Een set van 2 koperen obussen, gemerkt Fried Krupp A.G. 12.

    A set of 2 copper shells, marked Fried Krupp A.G. 12.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 13 x Ø 8 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #98

    Een lot vintage speelgoed bestaande uit 6 x Tonka self motorized trucks, Smoking helicopter Bell UH-1, alle 7 in originele verpakking, en een straaljager op rupsbanden.

    A lot of vintage toys consisting of 6 x Tonka self motorized trucks, Smoking helicopter Bell UH-1, all 7 in original packaging, and a jet fighter on caterpillar tracks.
    No longer available
    Online only
    Dim. l 35 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #106
    Ninke Kast
    Period: 1970

    ‘Surrealistische nachtscène’, olieverf op doek. Niet getekend.

    'Surrealist night scene', oil on canvas. Not signed.
    No longer available
    Online only
    Dim. 60/50 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #108
    Henry Van Straten

    7 prenten door Henry van Straten. Illustraties uit het boek ‘Clementine en de heiligen van Zichem’ door Ernest Claes.

    7 prints by Henry van Straten. Illustrations from the book 'Clementine and the Saints of Zichem' by Ernest Claes.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 35
  • #110
    P. Peelman

    ‘Rouwstoet door besneeuwde velden’, olieverf op doek, getekend P. Peelman

    'Mourning procession through snowy fields', oil on canvas, signed P. Peelman
    No longer available
    Online only
    Dim. 30/50 cm
    Estimate: € 20 / 30

Other lots in this auction

  • #62

    Een lot van 4 vintage vazen, West Germany gemerkt.

    A lot of 4 vintage vases, marked West Germany.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 35 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #81

    Gemengd lot van 28 gietmallen voor chocolade. 3 maal chocoladereep met de tekst ‘VANILLE’, 13 maal chocoladeblok en 12 pralinevormen waaronder lieveheersbeestjes, paaseitjes en geometrische vormen.

    Mixed lot of 28 chocolate molds. 3 chocolate bars with the text 'VANILLA', 13 chocolate blocks, and 12 praline molds including ladybugs, Easter eggs, and geometric shapes.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 30
  • #194

    Een paar metalen kandelaars.

    A pair of metal candlesticks.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 40
  • #160
    Horemans

    “Landschap met kasteel.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Landscape with castle." Oil on canvas. Signed.
    No longer available
    Online only
    Dim. 54 x 69 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #63

    ‘Driver’. Metalen driedimensionaal object in 7 lagen. Golf thema.

    'Driver'. Metal three-dimensional object in 7 layers. Golf theme.
    No longer available
    Online only
    Dim. B 49,H 60,D 14 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #21

    Twee rechthoekige plaatijzeren dienbladen, verschillende maten. Grijsgelakt. Opstaande en opengewerkte randen en vier pootjes.

    Two rectangular tin serving trays, various sizes. Grey lacquered. Upstanding and openwork edges with four legs.
    No longer available
    Online only
    Dim. 10 x 49 + 10 x 43 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #87
    Bergen

    Een schenkkannetje en meerkleurig keramiek, art-deco, gemerkt CM Bergen.

    A small jug and multicolored ceramic, art-deco style, signed CM Bergen.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 22 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #11
    Dupuis

    “Buck Danny”. Een lot van 11 Franstalige albums. Met oa; “Alerte Atomique 1967, Le mystere des avions fantomes, L’escadrille de la mort, Tigres Volants, etc. 1 met scheurschade.

    "Buck Danny". A lot of 11 French-language albums. Including titles such as; "Atomic Alert 1967, The Mystery of the Phantom Planes, The Death Squadron, Flying Tigers, etc. 1 with tear damage.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 80 / 120
  • #237

    Een lot van twee geslepen kleurloos kristallen asbakken, waarbij de hoge gemerkt van Sèvres en de lage van Val Saint Lambert (Lichte schade aan de hoekjes). We voegen er een kleurloos glazen asbak aan toe.

    A lot of two cut colorless crystal ashtrays, one tall one marked Sèvres and one short one from Val Saint Lambert (Slight damage to the corners). We include a colorless glass ashtray.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 15 & 22 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #6
    Royal Nippon Nishiki

    Een Japanse vaas met vijverdecor.

    A Japanese vase with pond decoration.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 31,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #41

    Set van 2 Imari objecten. Schaaltje en lage vaas. Schaaltje met één haarscheur in de hoek.

    Set of 2 Imari objects. Bowl and low vase. Bowl with one hairline crack in the corner.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 30
  • #257
    H&M Home

    Een klein hout gelakt dienblaadje met verguld metalen rand. Onderaan gemerkt H&M.

    A small wooden lacquered tray with a gilded metal edge. Marked at the bottom with H&M.
    No longer available
    Online only
    Dim. 4 x 22,5 x 27,5 cm
    Estimate: € 10 / 20
View all auction items ›

Online-Only Varia veiling van 24 Maart 2025

Op Maandag 24 maart wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 3,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Biedingen geplaatst binnen de 5 minuten voor het aflopen van de veiling zal een korte verlenging geven specifiek voor dat lot. On Monday March 24, lots will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 3,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. If a bid is placed within 5 minutes of the closure of the auction the lot will get a short extension.

24 March 2025 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 March 2025 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More