#119Een wandklok/paardjesklok in hout. Laat 20ste eeuws.
#112Een gepatineerd bronzen beeldje van een fluitspelende cherubijn, op marmeren voet.
A patinated bronze statuette of a flute-playing cherub, on a marble base.No longer availableOnline onlyDim. 45 cmEstimate: € 60 / 80 -
#113Een gepatineerd bronzen beeldje van een jongen, op marmeren voet.
A patinated bronze statue of a boy, on a marble base.No longer availableOnline onlyDim. 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#227Een geslepen kristallen decanteerkaraf. Onderaan gemerkt.
#218NobuckEen lederen bruine handtas.
A brown leather handbag.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#47“POUR VOUS”. Een lot van 32 vintage weekbladen, anno 1939.
#39‘Stanley ontmoet Livingstone aan het Tanganikameer’, een vintage stoffen schoolkaart, Nr. 62, getekend door E. Van Offel.
"Stanley meets Livingstone at Lake Tanganyika," a vintage cloth school map, No. 62, signed by E. Van Offel.No longer availableOnline onlyDim. 63 x 89 cmEstimate: € 20 / 30 -
#213Een set van 2 Afrikaanse bustes. De dame heeft een schade aan de neus.
#86TakedaEen bronzen Japanse bel, gemerkt “Takeda”.
A bronze Japanese bell, marked "Takeda".No longer availableOnline onlyDim. 12 cmEstimate: € 40 / 60 -
#219Een luchter met vijf ringen en zes lichtpunten met kristallen pendeloques.
#189Een Chinees porseleinen vaas met figuratief decor en bijgevoegd vaasje met landschap. Onderaan gemerkt.
#54Een lot van 7 vintage bakelieten speelplaten, diverse titels.
A lot of 7 vintage bakelite records, various titles.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 40