#6Perneel“Geabstraheerd naakt beeld”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#92Een lot Imari porselein bestaande uit een ovalen schaal en 2 vaasjes.
#149Een lot van 11 kristallen gekleurde likeurglaasjes. 3 grote en 8 kleinere.
A lot of 11 crystal colored liqueur glasses. 3 large and 8 smaller ones.No longer availableOnline onlyDim. 11,5 & 10,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#211Een paar beeldjes in meerkleurig glaspasta van vogeltjes.
#196Een Zuid-Amerikaans gesculpteerd houten beeld van een drager.
#60“Heilige Familie”. Een antiek vieux Paris porseleinen groep.
#257H&M HomeEen klein hout gelakt dienblaadje met verguld metalen rand. Onderaan gemerkt H&M.
#139“Gestilleerde watermolen”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.
"Stylized watermill." A painting, oil on canvas, signed at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 22,5 x 32 cm -
#265Een schelp met kleurrijk parelmoer.
#59EikowEen vintage microscoop in houten kistje.
A vintage microscope in a wooden case.No longer availableOnline onlyDim. 20 cmEstimate: € 40 / 60