#234“Romeo & Juliet”. Een kristalglazen vaasje met romantisch gegraveerd decor. Onderaan gemerkt.
#141“Moeder met kind”. Een vintage religieus beeldje uit gips.
#237Een oude bajonet.
No longer availableOnline onlyDim. 48 cmEstimate: € 50 / 75 -
#20Emiel De LentdeckerPeriod: 1901-1990“Havenzicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Havenzicht." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 28,5 x 38,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#25‘Kuifje in Amerika’. Softcover, herdruk uit 1960.
#16J. RambouxEen verzilverde taartschep in originele doos.
A silver-plated cake slice in original box.No longer availableOnline onlyDim. 29 cmEstimate: € 40 / 60 -
#189Een Chinees porseleinen vaas met figuratief decor en bijgevoegd vaasje met landschap. Onderaan gemerkt.
#158Louis Peeters“Paarden naar het werk”, een ets toegeschreven aan Louis Peeters.
#197Solingen SBSEen inox bestek in bijhorende koffer, Solingen Germany.
A stainless steel cutlery set in its matching case, Solingen Germany.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#178Een lot van 4 vintage aardewerken voorraadpotjes met metalen deksel.
#175Een lot van 2 vazen, één gemerkt Nizbor lead crystal Bohemia en de andere Ametis mondgeblazen.
#143“Interieur”, een schilderij, olieverf op paneel, links onder gesigneerd.
"Interior", a painting, oil on panel, signed lower left.No longer availableOnline onlyDim. 27 x 21 cmEstimate: € 20 / 40