Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot van 4 precolumbiaanse Taino beeldjes in gehurkte houding, uit diverse steensoorten.
Een lot van 4 precolumbiaanse Taino beeldjes in gehurkte houding, uit diverse steensoorten.
Een lot van 4 precolumbiaanse Taino beeldjes in gehurkte houding, uit diverse steensoorten.

Een lot van 4 precolumbiaanse Taino beeldjes in gehurkte houding, van diverse steensoorten.

A lot of 4 pre-Columbian Taino figures in a squatting position, made from various types of stone.
Dim. 20 & ... & 13 cm
SKU: 2502250127.
Categories: Beeld, Steen.
Auction day: 25 February 2025 19:00
Catalogue #127
Estimate: € 200 / 300
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #511

    Een houten paard op sokkel, rood en zwart geschilderd. Aziatische oorsprong.

    A wooden horse on a pedestal, painted red and black. Asian origin.
    No longer available
    Dim. 31.5 x 25 x 9 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #532
    Dresden

    Een groep in porselein voorstellend een jonkvrouw en heer met kapper aan de kaptafel. Onderaan gemerkt Dresden.

    A group in porcelain depicting a noblewoman and gentleman with a hairdresser at the dressing table. Marked Dresden at the bottom.
    No longer available
    Dim. 30 x 35 x 23 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #358

    Een houtgesculpteerd polychroom beeld van een middeleeuwse edeldame met boek, zwaard en onderdaan.

    A wood-carved polychrome sculpture of a medieval noblewoman with a book, sword, and servant.
    No longer available
    Dim. h 60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #537

    ‘Ratto Delle Sabine’, een houtsculptuur naar het bekende beeld in Firenze. Kleine schade aan de pink van de dame en eveneens haar duim in gelijmd.

    'Rape of the Sabine Women,' a wooden sculpture inspired by the famous artwork in Florence. Small damage to the lady's pinky finger, with her thumb also repaired.
    No longer available
    Dim. h 74 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #301

    Een lot van 2 vogels van wit porselein met goudkleurige accenten. Een papegaai en een kaketoe.

    A lot of 2 birds made of white porcelain with gold accents. A parrot and a cockatoo.
    No longer available
    Dim. h 37 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #306

    Een lot van 4 stukken met Aziatische oorsprong bestaande uit een beel met dieren en een dame in speksteen, een stenen dekselpotje en een vaasje in cloisonne.

    A lot of 4 pieces with Asian origin consisting of a figurine with animals and a lady in soapstone, a stone lidded pot, and a cloisonne vase.
    No longer available
    Dim. h 21 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #498

    Een massieve gesculpteerd en verguld houten Boeddha beeld. Zuid Oost Aziatisch, schade aan het linkerhand.

    A solid sculpted and gilded wooden Buddha statue. Southeast Asian, damage to the left hand.
    No longer available
    Dim. h 62 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #2

    “Verkleed bal”, een set van 2 beelden in meerkleurig porselein met Meissen merk. Minieme schade aan de sokkel van het meisje.

    "Costume ball", a set of 2 multicolored porcelain figures with Meissen mark. Slight damage to the base of the girl.
    No longer available
    Dim. h 28 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #549
    Vier Tasca Capodimonte

    “Hofmakerij”. Een tafellamp met gestoffeerde kap en meerkleurig porseleinen groep op vergulde voet. Onderaan gesigneerd.

    “Courtship”. A table lamp with upholstered shade and multicolored porcelain group on a gilded base. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #557
    Giuseppe Armani

    “The Three Graces”. Een uit kunststof gesculpteerd beeld. Draagt label en verso gemerkt 1998 Florence.

    "The Three Graces". A sculpted plastic statue. Bears label and marked on the back 1998 Florence.
    No longer available
    Dim. 35 x 25 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #208

    “Peerdevisser”, een beeld in meerkleurig Vlaams aardewerk. Toegevoegd een boerinnetje.

    "Peerdevisser", a sculpture in multicolored Flemish earthenware. Accompanied by a female farmer.
    No longer available
    Dim. 35 x 30 x 10.5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #74

    Een piëdestal naar Grieks voorbeeld met 4 kariatiden van gegoten gips.

    A pedestal in the Greek style with 4 caryatids in cast gypsum.
    No longer available
    Dim. h 53 x Ø 28 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #568

    Een gesculpteerd houten beeldje van een Afrikaans masker.

    A wooden sculpted figurine of an African mask.
    No longer available
    Dim. 38cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #589

    Een beeld in zilverkleurig gespoten kunststof naar het model van een Porsche.

    A sculpture in silver-colored painted plastic modeled after a Porsche.
    No longer available
    Dim. 10 x 36 x 16.5 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #529
    Carl Werner Hutchenreuter

    “Naakt met hoorn”. Een Art Deco, meerkleurig porseleinen beeldje. Ontwerp door Carl Werner, onderaan gemerkt.

    "Nude with Horn." An Art Deco, multicolored porcelain figurine. Designed by Carl Werner, marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. 34 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #135

    Een gepolychromeerd beeld van een engel in hout op sokkel, een arm, een vleugel en een deeltje van de sokkel manco. 18e eeuws.

    A polychrome wooden sculpture of an angel on a pedestal, missing an arm, a wing, and part of the pedestal. 18th century.
    No longer available
    Dim. h 70 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #559

    Een massief eikenhouten beeld van 3 figuren, een lezende dame, een jongen en een bebaarde schrijnwerker.

    A solid oak statue of 3 figures, a reading lady, a boy, and a bearded carpenter.
    No longer available
    Dim. 31 x 23 x 8.5 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #215
    Favaro Cecchetto

    Een geglazuurd polychroom aardewerken beeld van een gezeten jongedame met bloemenkleed en een boek. Onderaan gemerkt Favaro Cecchetto, made in Italy en nummer 1915.

    A glazed polychrome terracotta sculpture of a seated young lady with a flower dress and a book. Marked Favaro Cecchetto, made in Italy, with number 1915.
    No longer available
    Dim. 32 x 38 x 21 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #561

    Een lot van 2 koperen Afrikaanse items bestaande uit een getorste armband en een beeldje.

    A lot of 2 copper African items consisting of a twisted bracelet and a figurine.
    No longer available
    Dim. h 15 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #248

    Een paar uit resin gesculpteerde vintage beeldjes van kleine adelaars.

    A pair of vintage resin sculpted figurines of small eagles.
    No longer available
    Dim. 22,5 x 20cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #578

    “Egyptenaar met boot”, een meerkleurig gipsen beeld op houten boot en sokkel. Schade aan een vinger en een teen, ook een deel van een sandaal ontbreekt

    "Egyptian with boat", a multicolored plaster sculpture on wooden boat and pedestal. Damage to a finger and a toe, as well as a missing part of a sandal.
    No longer available
    Dim. 88 x 77 x 17 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #265

    Een aardewerken kinderhoofdje in terracotta kleur op rechthoekige sokkel. Gesigneerd.

    A terracotta colored clay child's head on rectangular base. Signed.
    No longer available
    Dim. h 39 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #228

    “De verliefden”, een groep in biscuit met musicerende dame en mannen met fruit. Toegevoegd een beeld van een meisje in kunsthars.

    "The lovers," a group in biscuit with a lady playing music and men with fruit. Added a statue of a girl in resin.
    No longer available
    Dim. 28 x 30 x 15 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #307

    Een lot van 4 Chinese beelden in terracotta. De dansende dame mist een arm.

    A lot of 4 Chinese terracotta statues. The dancing lady is missing an arm.
    No longer available
    Dim. h 36 cm
    Estimate: € 20 / 30

Other lots in this auction

  • #280

    Een 18 kt witgouden ring bezet met twee kleine briljantjes en een saffier van +- 0,10 ct.

    An 18kt white gold ring set with two small brilliant-cut diamonds and a sapphire of approximately 0.10 ct.
    No longer available
    Dim. 1,60 g
    Estimate: € 250 / 300
  • #534

    Een koperen staande lamp met oud Zuid-Amerikaans decor in het reliëf.

    A copper floor lamp with old South American relief decor.
    No longer available
    Dim. 100 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #141
    Dominique Van den Bossche

    Een terracotta buste van een glimlachend meisje.

    A terracotta bust of a smiling girl.
    No longer available
    Dim. h 38 + 16 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #240

    Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,80 ct.

    A pair of 18kt white gold earrings set with diamonds weighing approximately 1.80 ct in total.
    No longer available
    Dim. 7.16 g
    Estimate: € 2000 / 2200
  • #474
    Period: 1981

    Lithografische reproductie van pagina 45 uit het album ‘L’affaire Tournesol’ door Hergé.

    Lithographic reproduction of page 45 from the album 'The Calculus Affair' by Hergé.
    No longer available
    Dim. 70/100 cm
    Estimate: € 90 / 120
  • #236

    Een zijden tapijt.

    A silk carpet.
    No longer available
    Dim. 183 x 122 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #65

    Een set van 4 stoelen in Louis Philippe stijl met gebloemde stoffen zitting. Met gerestaureerde delen waarvan één aan de achterste poten. XIXde eeuw.

    A set of 4 chairs in Louis Philippe style with floral fabric seats. Restored, with one part on the back legs. 19th century.
    No longer available
    Dim. h 96 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #340

    Een 18 kt geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,15 ct. en robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.

    An 18 kt yellow gold ring set with brilliants weighing approximately 0.15 ct. in total and rubies weighing approximately 0.40 ct. in total.
    No longer available
    Dim. 4,29 g
    Estimate: € 600 / 700
  • #591

    Decoratieve tafellamp in de vorm van een glazen urne op voet, met florale ornamenten. lichte schade aan de voet.

    Decorative table lamp in the shape of a glass urn on base, with floral ornaments. Slight damage to the base.
    No longer available
    Dim. hoogte 57 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #106
    Longwy

    Een piëdestal in Chinoiserie, gesculpteerd hout en 2 tegels gemerkt Longwy. Restauratie aan één poot.

    A Chinoiserie pedestal, carved wood with 2 tiles marked Longwy. Restoration to one leg.
    No longer available
    Dim. 76 x 46 x 46 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #139
    Robert Frénay

    “Zicht op de reien te Brugge”, een schilderij, olieverf op board, gesigneerd R. Frénay.

    "View of the canals in Bruges", a painting, oil on board, signed R. Frénay.
    No longer available
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #455
    Philippe Starck Aleph

    "Olly Tango". Een lot van 6 design stoelen met verchroomd metalen buisstructuur en wit gelakte plywood kuip. Onderaan gestempeld: Tango / Aleph, Made in Italy. Ontwerp door Philippe Starck 1994, voor Aleph / Italië. Enkele verfschilfers aanwezig.

    "Olly Tango". A lot of 6 design chairs with chrome metal tube structure and white lacquered plywood shell. Stamped at the bottom: Tango / Aleph, Made in Italy. Designed by Philippe Starck in 1994, for Aleph / Italy. Some paint flakes present.
    No longer available
    Dim. 90 x 50 x 40 cm
    Estimate: € 100 / 150
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Februari 2025

Veiling volledig - 600 loten. Tentoonstelling vr. 21 & zat. 22 februari van 10.00 tot 17.00.

25 February 2025 19:00
26 February 2025 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 February 2025 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More