#264Hertel-Jacob
Een lot porseleinen servies, 23-stuks, borden, kommen en schaaltjes. Onderaan gemerkt “Hertel-Jacob, Rehau, Bavaria”.
#41
Een gefineerd houten kistje met gebroken spiegel en onderverdelingen. Een deel van de metalen rand ontbreekt.
A veneered wooden box with broken mirror and compartments. Part of the metal edge is missing. -
#170
A lot of various camera attributes consisting of PK Makinon lens, Vivitar 265 Flash, PK Euroblitz 220b flash, Gozo rubber lens cap, cable release, mini tripod, lens dust blower. -
#52
#193J et F Martell
#252
#26Vazolini
Een Italiaans majolica klokje, gemerkt.
An Italian majolica clock, marked. -
#163
Een aardewerken asbak en twee diverse aardewerken borden.
A terracotta ashtray and two assorted terracotta plates. -
#168
Een set van 2 sierlijke zamac vazen waarvan 1 met schade.
A set of 2 graceful zamac vases, 1 with damage. -
#5
Een set drie erotische strip albums, waaronder ‘Fripon intégral, uitgeverij Les Humanoïdes Associés; Bernardo Muñoz, Deriances, uitgeverij Tabou; ‘Erich von Götha, Curiosités perverses de Sophie, Uitgeverij Dynamite.
Online onlyPlace a bid › -
#38
#10
Een kookpot in geel en rood koper.