Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot van 4 vazen in hyalietglas, Doyen, met een decor van bloemen en randen in goudverf.
Doyen

Een lot van 4 vazen in hyalietglas, Doyen, met een decor van bloemen en randen in goudverf.

A lot of 4 vases in hyalith glass, Doyen, decorated with flowers and gold-painted edges.
Dim. h 25 x Ø 16 cm
SKU: 2210240013.
Categories: Glas, XXe eeuw.
Auction day: 22 October 2024 19:00
Catalogue #13
Estimate: € 30 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #223

    Een console voor wandmontage in wit licht geaderd marmer met een bloemenguirlande.

    A wall-mounted console in white light-veined marble with a flower garland.
    No longer available
    Dim. h 43 x b 35 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #679
    Bone China Herford

    Een porseleinen groepje van een romantisch koppel gezeten op een muurtje. Onderaan gemerkt.

    A porcelain group of a romantic couple seated on a wall. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. 18 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #551

    Een lantaarn in massief messing met geslepen glas.

    A lantern in solid brass with cut glass.
    No longer available
    Dim. h 64 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #215

    Een Marie-Therese luchter in kristal met 10 armen en nog een centraal lichtpunt.

    A Marie-Therese chandelier in crystal with 10 arms and a central light point.
    No longer available
    Dim. h 90 x Ø 70 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #532

    Een Chinese wierookbrander in twee delen uit jade , versierd met drakenkoppen, op een uitgewerkt houten sokkeltje.

    A Chinese incense burner in two parts made of jade, decorated with dragon heads, on an elaborately carved wooden base.
    No longer available
    Dim. h 31 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #698
    Pentax

    Een vintage Pentax L camera met extra lens in bijbehorende lederen tasjes.

    A vintage Pentax L camera with extra lens in matching leather cases.
    No longer available
    Dim. 13 x 16 x 12 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #351
    Nozeman en Sepp Lannoo

    “Nederlandsche Vogelen 1770-1829”. Door Nozeman en Sepp, een XXL boek in nieuwstaat, ongeopende verpakking, in originele cassette. Uitgeverij Lannoo 2014, 816p, Hardcover, circa 12 kg.

    "Dutch Birds 1770-1829". By Nozeman and Sepp, an XXL book in like-new condition, unopened packaging, in original slipcase. Publisher Lannoo 2014, 816p, Hardcover, approximately 12 kg.
    No longer available
    Dim. 10 x 67 x 48 cm - 12kg
    Estimate: € 150 / 250
  • #691

    Een paar geslepen kristalglazen karaffen.

    A pair of cut crystal decanters.
    No longer available
    Dim. 31 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #541

    Een lantaarn in massief messing met geslepen glas.

    A lantern in solid brass with cut glass.
    No longer available
    Dim. h 80 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #685
    Boch Frères La Louvière

    Een 40-delig porseleinen servies, Boch La Louvière, model Ramona. Bestaande uit 2 ronde schalen, 2 ovalen schalen, 2 grote kommen, 11 platte borden, 13 diepe borden en 10 dessertborden.

    A 40-piece porcelain dinnerware set, Boch La Louvière, Ramona model. Includes 2 round dishes, 2 oval dishes, 2 large bowls, 11 dinner plates, 13 soup plates, and 10 dessert plates.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 75
  • #222
    Lode Vleeshouwers

    Een gipsen Mariabeeld. Verso gesigneerd met opschrift, gedateerd 1944.

    A plaster statue of Mary. Signed and dated on the back with inscription, 1944.
    No longer available
    Dim. 70 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #344

    Een lot van 3 goudkleurig metalen mandjes in kubus vorm draadmodel, bijgevoegd mandje met schuine zijkanten.

    A lot of 3 gold-colored metal cube-shaped wire baskets, including a basket with slanted sides.
    No longer available
    Dim. 37 & 18 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #683
    Limoges Unique

    “Souvenir de l’exposition coloniale, 1931”. Een interbellum porseleinen kopje en schoteltje met vergulde details. Onderaan gemerkt.

    "Souvenir from the Colonial Exhibition, 1931." An interwar porcelain cup and saucer with gilded details. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. 7 x Ø 12 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #531

    Een set van 2 art-deco melkglazen bollampen.

    A set of 2 Art Deco milk glass globe lamps.
    No longer available
    Dim. Ø 30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #682

    Een hanglamp in messing en geslepen glas met 6 lichtpunten. Medio jaren 80 van de vorige eeuw.

    A pendant lamp in brass and cut glass with 6 light points. From the mid-1980s.
    No longer available
    Dim. 48 x 55 x 55 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #202
    Karl Palda

    Een Art Deco Boheems kristal geslepen likeurset, bestaande uit 5 glaasjes en 1 karaf. Met geometrisch decor.

    An Art Deco Bohemian cut crystal liqueur set, consisting of 5 glasses and 1 decanter. With geometric decor.
    No longer available
    Dim. 22 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #542

    Een verguld messingen luchter met floraal decor, glazen centrale coupe en drie blakers.

    A gilded brass chandelier with floral decoration, a glass central bowl, and three candle holders.
    No longer available
    Dim. 90 x 70 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #212

    Een rechthoekige spiegel. Victoriaanse stijl, mooi gebeeldhouwd en ajourgewerkt.

    A rectangular mirror. Victorian style. Nicely carved and with ajour.
    No longer available
    Dim. 176x108 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #522
    Pierre Vandel
    Period: 1970

    Een vintage rechthoekige salontafel in messing en glas, ontworpen door Pierre Vandel. De spiegelrand van de glazen bladen zijn deels afgeschilferd.

    A vintage rectangular coffee table in brass and glass, designed by Pierre Vandel. The mirrored edges of the glass shelves are partially chipped.
    No longer available
    Dim. 46 x 128 x 63 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #693

    “Chanson d’amour”, een originele poster uit 1937 van de gelijknamige operette.

    "Chanson d'amour", an original poster from 1937 of the operetta with the same name.
    No longer available
    Dim. 119 x 80 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #339

    Een lot van 2 zwart metalen draadmanden in kubusvorm.

    A lot of 2 black metal wire baskets in cube shape.
    No longer available
    Dim. 46 & 42 cm³
    Estimate: € 60 / 80
  • #694
    Biekens

    Een lot van vier vellen Biekens chromo’s uit St. Niklaas, midden jaren 50 van de vorige eeuw. Elk vel bestaat uit 16 chromo’s.

    A lot of four sheets of Biekens chromos from St. Niklaas, mid-1950s. Each sheet contains 16 chromos.
    No longer available
    Dim. 24 x 32.5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #687

    Een lot van 6 gekleurd kristallen glazen op een spiegel dienblad met messing rand.

    A set of 6 colored crystal glasses on a mirrored tray with brass rim.
    No longer available
    Dim. h 21 x Ø 9 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #684

    Een set van 6 gekleurde kristallen wijnglazen, 2 met kleine randschade.

    A set of 6 colored crystal wine glasses, 2 with minor rim damage.
    No longer available
    Dim. h 21 x Ø 9 cm
    Estimate: € 40 / 60

Other lots in this auction

  • #216
    Alfred Hendrickx Belform
    Period: 1931

    Een houten vintage Mid-Century design vitrinekast. Onderaan 2-deurs en 3 laden met gechromeerd metalen handvaten en poten, bovenste gedeelte met 2 glazen schuifdeuren. Ontwerp door Alfred Hendrickx voor Belform. Gebruikssporen aanwezig.

    A wooden vintage Mid-Century design display cabinet. Bottom with 2 doors and 3 drawers with chrome metal handles and legs, upper part with 2 glass sliding doors. Designed by Alfred Hendrickx for Belform. Signs of use present.
    No longer available
    Dim. 125 x 42 x 160 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #159
    Léon Delderenne
    Period: 1864-1921

    “Parkzicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.

    "Park view". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 90 x 75 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #58
    Weber & Costello

    Een vintage 12-inch globe met aluminium vliegtuig. Gemerkt “Made by Weber Costello Co, Chicago Heights Illinois”.

    A vintage 12-inch globe with aluminum airplane. Marked "Made by Weber Costello Co, Chicago Heights Illinois".
    No longer available
    Dim. 31 x 23 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #383

    Een lot van 36 munten uit Rusland en de USSR. Rusland, 1/2 kopek, 1909, 1 kopek 1858, 1883, 1901. 2 k. 1880, 1910, 3 k. 1878, 1890. 5 k. 1874, 10 k. 1915, 15 k. 1907, 1910, 1915. 20 k. 1914, 50 k. 1913. USSR, 3 k. 1939, 10 k. 1935, 1933, 1939, 15 k. 1925 (Ag), 1932, 1939. 20 k. 1931, 1956. 50 k. 1922 (Ag). 1 Roebel 1965 + 1 andere. Een set Sovjetskie Moneti 1961, 9 stuks.

    A lot of 36 coins from Russia and the USSR. Russia: 1/2 kopek 1909, 1 kopek 1858, 1883, 1901, 2 kopeks 1880, 1910, 3 kopeks 1878, 1890, 5 kopeks 1874, 10 kopeks 1915, 15 kopeks 1907, 1910, 1915, 20 kopeks 1914, 50 kopeks 1913. USSR: 3 kopeks 1939, 10 kopeks 1935, 1933, 1939, 15 kopeks 1925 (Ag), 1932, 1939, 20 kopeks 1931, 1956, 50 kopeks 1922 (Ag), 1 Ruble 1965 + 1 other. A set of Soviet coins 1961, 9 pieces.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #527
    Jammet Seignolles Exclusivité Limoges

    Een 40-delig porseleinen koffie servies, bestaande uit; 12 tassen, 1 koffiekan, 1 melkkan, 1 suikerpot, 12 onderbordjes, 12 dessertborden en 1 grote schotel. Onderaan gemerkt Limoges Jammet Seignolles Exclusivité.

    A 40-piece porcelain coffee service, consisting of; 12 cups, 1 coffee pot, 1 milk jug, 1 sugar bowl, 12 saucers, 12 dessert plates, and 1 large platter. Marked on the bottom Limoges Jammet Seignolles Exclusivité.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #270

    Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,32 ct.

    An 18 kt white and yellow gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.32 ct.
    No longer available
    Dim. 4,28 g
    Estimate: € 600 / 700
  • #176
    Alfred Hendrickx Belform
    Period: 1931

    Een houten vintage Mid-Century design sideboard. 3-deurs en 4 laden met gechromeerd metalen handvaten en poten. Ontwerp door Alfred Hendrickx voor Belform. Gebruikssporen aanwezig.

    A wooden vintage Mid-Century design sideboard. 3 doors and 4 drawers with chrome metal handles and legs. Designed by Alfred Hendrickx for Belform. Signs of wear present.
    No longer available
    Dim. 85 x 240 x 50 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #46

    Een antieke eikenhouten ladder met 9 treden.

    An antique oak ladder with 9 steps.
    No longer available
    Dim. h 232 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #491

    Een paar Chinees porseleinen dekselvazen, blauw-wit met draken in het decor.

    A pair of Chinese porcelain lidded vases, blue and white with dragon motifs in the decoration.
    No longer available
    Dim. 47 x Ø 24 cm
    Estimate: € 220 / 280
  • #84

    “Romeo and Juliet on the balcony”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd “Lindberg”. Naar het werk van Julius Kronberg.

    "Romeo and Juliet on the balcony." A painting, oil on canvas, signed at the bottom "Lindberg." Inspired by the work of Julius Kronberg.
    No longer available
    Dim. 118 x 69 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #123

    Een 19e eeuwse houten sculptuur van twee zingende engelen. Herstelling aan één van de vleugels, ontbrekende hand en vingers.

    A 19th-century wooden sculpture of two singing angels. Restoration to one of the wings, missing hand and fingers.
    No longer available
    Dim. 65 x 34 x 36 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #285
    Capodimonte

    “Ritorno dai campi”, een groep in meerkleurig biscuit, gemerkt Capodimonte, porcellane principe.

    "Ritorno dai campi", a group in polychrome biscuit, marked Capodimonte, porcellane principe.
    No longer available
    Dim. 29 x 35 x 21 cm
    Estimate: € 50 / 75
View all auction items ›

Veiling van 22 & 23 Oktober 2024

Veiling volledig: 700 loten. Tentoonstelling : Vrijdag 18 & Zaterdag 19 Oktober van 10.00 tot 17.00.

22 October 2024 19:00
23 October 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 22 October 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More