Similar lots by type
-
#206
Een verzilverd metalen crucifix met vergulde elementen.
A silver-plated metal crucifix with gilt elements. -
#187
Een lot van 3 vintage kristalglazen asbakken. 2 met driehoekvorm en label, 1 met zeshoek vorm.
A lot of 3 vintage crystal glass ashtrays. 2 triangular-shaped with label, 1 hexagonal-shaped. -
#234Karlsbader
Een set van een ronde en een rechthoekige porseleinen schaal met vergulde decoraties, Karlsbader gemerkt.
A set of a round and a rectangular porcelain bowl with gilded decorations, marked Karlsbader. -
#254
Een Boheems kristallen vaas, amber in de massa gekleurd met een geslepen decor van bloemen.
A Bohemian crystal vase, colored amber throughout with a cut flower decoration. -
#197G. Dehaeck Gand
Een lot met een 22-tal vintage frisco-vormen met snijplaat. Bovenaan gemerkt “G. Dehaeck Gand”
A lot of 22 vintage Frisco molds with cutting plate. Marked "G. Dehaeck Gand" at the top. -
#258
Een lot van 2 moderne opbergdoosjes in plexiglas.
A lot of 2 modern storage boxes in Plexiglas. -
#207Rosenthal
Een porseleinen beeldje van een eendje. Onderaan gemerkt.
A porcelain figurine of a duckling. Marked at the bottom. -
#195
Een lot antieke vormen, bestaande uit buchevormen, charlottevormen, een expo-58 vorm, ijsspaghetti pers, Kerstboom en varia toebehoren.
A lot of antique molds, including molds for cakes, Charlotte cakes, an Expo 58 mold, an ice spaghetti press, Christmas tree molds, and various accessories. -
#230
Een lot vintage Geobra Playmobil systems ‘70-’80. Diverse setjes gemengd.
A lot of vintage Geobra Playmobil systems from the '70s-'80s. Various mixed sets. -
#174
“Bloemstilleven met Chinees beeldje”. Een schilderij olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Flower still life with Chinese figurine." An oil painting on canvas. Signed at the bottom. -
#280Davey & Co.
Een antiek koperen lantaarn. Bovenaan gemerkt.
An antique copper lantern. Marked at the top. -
#235
Een houten gesculpteerde tafellamp in de vorm van een Chinese wijze met tiffany stijl glazen kap.
A wooden sculpted table lamp in the shape of a Chinese sage with a Tiffany-style glass shade. -
#257H&M Home
Een klein hout gelakt dienbladje met verguld metalen rand. Onderaan gemerkt H&M.
A small wooden lacquered tray with a gilded metal edge. Marked at the bottom with H&M. -
#222
Een lot van 5 oud porseleinen beeldjes waarvan de 2 middenformaatjes gebroken/gelijmd.
A lot of 5 old porcelain figurines, with the 2 medium-sized ones broken and glued. -
#190J Galand et Co
Een lot van 6 vintage verzilvere roomijs schrapers. Gemerkt “Galand J & Co”
A lot of 6 vintage silver-plated ice cream scoops. Marked "Galand J & Co". -
#179
“Een man met een pijp”. Een schilderij, olieverf op tabaksbladeren. Vermoedelijk Thailand.
"A man with a pipe". A painting, oil paint on tobacco leaves. Presumably Thailand. -
#264Imari
Een lot van een Imari porseleinen kom en sierbord.
A lot of an Imari porcelain bowl and decorative plate. -
#253Capo di Monte
Een beeld van een zwerver en een meisje, gemerkt Capo Di Monte.
A sculpture of a beggar and a girl, marked Capo Di Monte. -
#218
Een glazen stolp met een wassen madonna beeld.
A glass dome with a wax Madonna figure.Online onlyPlace a bid › -
#267
Een vintage verzilverde koffie-en theeset met melkkan en suikerpot, met houten heft. Onderaan gemerkt.
A vintage silver-plated coffee and tea set with creamer and sugar bowl, with wooden handle. Marked on the bottom. -
#171
“Abstracte compositie”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.
"Abstract composition." A painting, mixed media on paper. Signed at the bottom. -
#224Corgi Majorette
Een lot van 24 vintage speelgoed autootjes. Diverse modellen; Majorette, Corgi, Welly, ... ‘70-80, redelijk tot goede staat.
A lot of 24 vintage toy cars. Various models; Majorette, Corgi, Welly, ... '70-80, in fair to good condition. -
#228Matchbox Series
Een lot van 33 vintage Matchbox speelgoed autootjes. Diverse modellen, ‘70-80, redelijk tot goede staat.
A lot of 33 vintage Matchbox toy cars. Various models, '70s-'80s, in fair to good condition. -
#182
Een lot van 2 oude bakelieten doosjes, Bonbons Martougin en CA gemerkt.
A lot of 2 vintage Bakelite boxes, labeled Bonbons Martougin and CA.
Other lots in this auction
-
#18P. Regout & Co, Maastricht
Een lot van 6 porseleinen borden met floraal decor. Onderaan gemerkt.
A lot of 6 porcelain plates with floral decoration. Marked at the bottom. -
#265
Een schelp met kleurrijk parelmoer.
A shell with colorful mother-of-pearl. -
#7
Een oud lederen valiesje, te restaureren.
An old leather suitcase, in need of restoration. -
#249Lumedart
Een lot van 3 beeldjes in biscuit op een messing voetstuk, gemerkt Lumedart.
A lot of 3 porcelain figurines on a brass base, marked Lumedart. -
#149
Een paar Nanking balustervazen van meerkleurig aardewerk met een decor van krijgers. Onderaan gemerkt. Een vaas met stuk reparatie bovenaan de hals.
A pair of multicolored Nanking baluster vases with a warrior decor. Marked at the bottom. One vase with a repair at the top of the neck. -
#122
Een Chinees porseleinen vaas met figuratief decor, op houten sokkel. Vervaging aanwezig. Eind 19e eeuw.
A Chinese porcelain vase with figurative decoration, on a wooden base. Fading present. Late 19th century. -
#146
Een paar verzilverde kandelaars.
A pair of silver-plated candlesticks. -
#112
“Sint Hiloniuskerk”, een schilderij, olieverf op doek, achteraan gemonogrammeerd ‘CM’ en gedateerd 1920.
"Sint Hiloniuskerk" is a painting, oil on canvas, monogrammed 'CM' and dated 1920 on the back. -
#180
“Anglia, Scotia et Hibernia” & “The Kingdome of Scotland”. Een paar geografische kaarten op papier.
"Anglia, Scotia et Hibernia" & "The Kingdome of Scotland". A pair of geographical maps on paper. -
#85
Een vijfentwintigtal souvenirlepeltjes van verzilverd metaal en een Delts aardewerken potje en een Stein.
A collection of around twenty silver-plated souvenir spoons, a Delft earthenware pot, and a Stein. -
#54Ludion
“Belgian Fashion design”. Een kunstboek, edited door Luc Derycke & Sandra van de Veire.
"Belgian Fashion Design." An art book, edited by Luc Derycke & Sandra van de Veire. -
#188
Een roodkleurig glazen vaas met zilvervlokken in de massa.
A red glass vase with silver flakes in the mass.