Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
Een lot van 4 vintage glaspasta schalen waaronder een mandje, blauw in de massa gekleurd, een meerkleurige schaal, een kleurloos mandje en een schaal met luchtbelletjes.

Een lot van 4 vintage glaspasta schalen waaronder een mandje, blauw in de massa gekleurd, een meerkleurige schaal, een kleurloos mandje en een schaal met luchtbelletjes.

Dim. h 24 cm
SKU: 2708240778.
Categories: Design/vintage, Glas, XXe eeuw.
Catalogue
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #105

    Een Venetiaans glazen kroonluchter met 8 lichtpunten.

    A Venetian glass chandelier with 8 light points.
    No longer available
    Dim. 95 x 90 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #607
    Philips

    Een vintage grijs emaille bureaulamp. Gemerkt Philips, met Helioflux lamp.

    A vintage gray enamel desk lamp. Marked Philips, with Helioflux bulb.
    No longer available
    Dim. 35cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #594
    Holm Sorensen

    Een vintage bloemvormige hanglamp in koper ontworpen door Holm Sorensen. Gemerkt met sticker.

    A vintage flower-shaped pendant lamp in copper designed by Holm Sorensen. Marked with sticker.
    No longer available
    Dim. h 30 x Ø 40 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #581

    Een Chinees aardewerken tuinstoel met decor van bamboe, lotussen en bloesems.

    A Chinese earthenware garden chair decorated with bamboo, lotus flowers, and blossoms.
    No longer available
    Dim. h 45 x Ø 27 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #603

    ‘De dame met de duiven’, een polychroom art-deco beeld in zamak op een marmeren voet, een stukje van het marmer ontbreekt.

    'The lady with the pigeons', a polychrome Art Deco sculpture in zamak on a marble base, a small piece of the marble is missing.
    No longer available
    Dim. 31 x 28 x 15 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #617

    Een set van 2 grote Chinese vazen met een decor van bloemen en een vogel.

    A set of 2 large Chinese vases with a floral and bird motif.
    No longer available
    Dim. h 60 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #565

    Een lot van 4 antieke glaspanelen in geëtst glas met een decor van fauna en flora. Verschillende maten.

    A lot of 4 antique glass panels in etched glass with a decoration of fauna and flora. Various sizes.
    No longer available
    Dim. 140 x 40 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #574
    Sylvain Lambré
    Period: 1889-1958

    “Zeilboot op de rivier”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.

    "Sailboat on the river". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 72 x 81 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #609

    Een buffet met opzet van noten-en eikenhout. Omstreeks 1900.

    A buffet with a superstructure made of walnut and oak wood. Circa 1900.
    No longer available
    Dim. 206 x 45 x 105 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #579
    Albert Alleman
    Period: 1892-1933

    “Oude man in winters straattafereel”. Een schilderij, olieverf op doek, gemarouffleerd.

    "Old man in winter street scene". A painting, oil on canvas, marouflaged.
    No longer available
    Dim. 78,5 x 67,5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #242

    “Hengst”. Een beeld van zamak met bruin patina op zwart marmeren sokkel. Naar werk van P. J. Mène. Sokkel beschadigd.

    "Stallion." A sculpture made of zamak with brown patina on a black marble pedestal. Inspired by the work of P. J. Mène. Pedestal damaged.
    No longer available
    Dim. h 33 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #593
    Holm Sorensen

    Een vintage bloemvormige hanglamp in koper ontworpen door Holm Sorensen. Gemerkt met sticker.

    A vintage flower-shaped pendant lamp in copper designed by Holm Sorensen. Marked with sticker.
    No longer available
    Dim. h 30 x Ø 40 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #235

    Een Engelse Georgian mahoniehouten breakfront boekenkast in 2 delen met 4 vitrinedeuren, 4 laden en 4 deuren.

    An English Georgian mahogany breakfront bookcase in 2 parts with 4 glazed doors, 4 drawers, and 4 doors.
    No longer available
    Dim. 200x45x205 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #577

    Een meerkleurig aardewerken beeld van een olifant.

    A multicolored terracotta sculpture of an elephant.
    No longer available
    Dim. 48 x 54 x 24 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #234

    ‘Mozes met hoorns’. Een bronzen beeld naar de Mozes door Michelangelo gemaakt voor de tombe van Paus Julius II. Door een verkeerde vertaling van de Hebreeuwse tekst uit het Oude Testament heeft Mozes hoornen gekregen i.p.v. lichtstralen.

    ‘Moses with Horns’. A bronze sculpture inspired by Michelangelo's Moses for the tomb of Pope Julius II. Due to a mistranslation of the Hebrew text from the Old Testament, Moses is depicted with horns instead of rays of light.
    No longer available
    Dim. h 44 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #562

    “L’Accolade”. Een bronzen groep op marmeren sokkel naar een werk van P. J. Mene.

    "L’Accolade". A bronze group on a marble pedestal, after a work by P. J. Mene.
    No longer available
    Dim. 45 x 60 x 26 cm
    Estimate: € 850 / 900
  • #95

    Een lot van 32 glazen waaronder 12 champagne coupes, 6 champagne fluiten, 8 wijnglazen en 6 groen gekleurde wijn glazen.

    A lot of 32 glasses, including 12 champagne coupes, 6 champagne flutes, 8 wine glasses, and 6 green colored wine glasses.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #602

    “St Constantine & Helen”. Een icoon op paneel. 20e eeuw. Verfschade onderaan het kruis.

    "St. Constantine & Helen". An icon on panel. 20th century. Paint damage at the bottom of the cross.
    No longer available
    Dim. 27 x 24 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #596
    Holm Sorensen

    Een lot van 3 vintage wandlampen van koper ontworpen door Holm Sorensen. Gemerkt met sticker.

    A lot of 3 vintage copper wall lamps designed by Holm Sorensen. Marked with sticker.
    No longer available
    Dim. h 12 x Ø 30 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #514

    Een lot van 6 moderne vergaderarmstoelen met gechromeerd metalen frame en kunststoffen zitting.

    A lot of 6 modern meeting armchairs with chrome metal frame and plastic seat.
    No longer available
    Dim. 88 x 53 x 63 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #591
    Holm Sorensen

    Een vintage bloemvormige hanglamp in koper ontworpen door Holm Sorensen. Gemerkt met sticker.

    A vintage flower-shaped pendant lamp in copper designed by Holm Sorensen. Marked with sticker.
    No longer available
    Dim. h 40 x Ø 45 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #592
    Holm Sorensen

    Een vintage bloemvormige hanglamp in koper ontworpen door Holm Sorensen. Gemerkt met sticker.

    A vintage flower-shaped ceiling lamp in copper designed by Holm Sorensen. Marked with sticker.
    No longer available
    Dim. h 40 x Ø 45 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #595
    Holm Sorensen

    Een lot van 4 vintage wandlampen van koper ontworpen door Holm Sorensen. Gemerkt met sticker.

    A lot of 4 vintage copper wall lamps designed by Holm Sorensen. Marked with sticker.
    No longer available
    Dim. h 12 x Ø 30 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #573

    Een grote Chinese blauw-witte vaas met een decor van vogels.

    A large Chinese blue and white vase decorated with birds.
    No longer available
    Dim. h 78 cm
    Estimate: € 60 / 80

Other lots in this auction

  • #280

    Een 18 kt witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,71 ct.

    An 18 kt white gold earrings set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.71 ct.
    No longer available
    Dim. 4,66 g
    Estimate: € 950 / 1100
  • #442

    Een decoratief abstract schilderij in pastelkleuren, olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd. Aangekocht bij De Wiew.

    A decorative abstract painting in pastel colors, oil on canvas. Signed illegibly. Purchased from De Wiew.
    No longer available
    Dim. 80 x 100 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #722

    Een lot van twee 19e eeuwse borden in aardewerk. Met plexiglazen staanders.

    A pair of two 19th-century faience plates. With plexiglass stands.
    No longer available
    Dim. Ø 31 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #427

    Een Afrikaans hout gescupteerde taboeret, vermoedelijk Yombe.

    An African wood carved stool, believed to be Yombe.
    No longer available
    Dim. 29 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #466

    Een handgeknoopt tapijt in blauw, terracotta en ecru.

    A hand-knotted rug in blue, terracotta, and ecru.
    No longer available
    Dim. 285 x 200 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #688
    Trix

    “TRIX H0 22110”. Een elektrische locomotief, omgebouwd voor Märklin wisselstroom. In originele verpakking.

    "TRIX H0 22110". An electric locomotive, converted for Märklin AC. In original packaging.
    No longer available
    Dim. 11,5 x 7 x 31 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #331
    Marc Sleen

    “De avonturen van Nero en Co”, een lot van 2 Nero albums, eerste druk met originele schets, gesigneerd door Marc Sleen. ‘De paarse futen’ en ‘De blauwe mannen’.

    "The Adventures of Nero and Co", a lot of 2 Nero albums, first edition with original sketch, signed by Marc Sleen. 'The Purple Grebes' and 'The Blue Men'.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #486

    Een handgeknoopt tapijt, overwegend rood.

    A hand-knotted rug, predominantly red.
    No longer available
    Dim. 345 x 270 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #355

    Een lot van 2 oude plaasteren heiligenbeelden, betreffend Sint Fransiscus en Saint Benoit.

    A lot of 2 old plaster statues of saints, depicting St. Francis and St. Benedict.
    No longer available
    Dim. h 66 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #324
    D. Carlier

    “Waterlelies op de vijver”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd D. Carlier.

    "Water lilies on the pond", a painting, oil on canvas, signed D. Carlier.
    No longer available
    Dim. 60 x 70 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #232

    “Paard aan een hek”. Een gepatineerd bronzen beeld naar een werk van Pierre-Jules Mêne.

    “Horse by a fence”. Patinated bronze figure after Pierre-Jules Mène.
    No longer available
    Dim. 35 x 29 x 13 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #139
    Staf Beerten
    Period: 1930-2019

    “Bloemstilleven”. Een schilderij, gemengde techniek op paneel. Onderaan gesigneerd.

    "Flower still life." A painting, mixed media on panel. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 56 x 44 cm
    Estimate: € 150 / 250
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 Augustus 2024

Tentoonstelling: 23 & 24 augustus van 10.00u tot 17.00u

27 August 2024 19:00
28 August 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More