#122H. Heyden“Hoevelandschap.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#96Klein lotje van 5 tinnen voorwerpen. 2.3 kg
#93Een paar kunststoffen walrustanden met decor van Amerikaanse rivierboten.
#156Een paar messingen kandelaars, laat 19de eeuw.
#40Het nieuwe testament (1880) en een misaal (1908).
#61Een kleinere Nanking halsvaas. Met decor van een figuur met vlag.
#54Limoges, FranceEen art-deco theeserviesje in bordeauxrood en wit porselein gemerkt F.R.G. Limoges France, bestaande uit een theepot, een melkpotje, een suikerpotje, 7 tassen en 8 ondertassen.
A silver-plated metal coffee percolator marked Christofle.No longer availableOnline onlyDim. h 20.5 cmEstimate: € 10 / 20 -
#133“Zicht op het dorp”, een schilderij, olieverf op doek, gemonogrammeerd EC.
"View of the village", a painting, oil on canvas, monogrammed EC.No longer availableOnline onlyDim. 37 x 52 cmEstimate: € 20 / 30 -
#148Een stilleven in zwarte lijst.