#9“L’Illustration”. 1922 t.e.m. 1926. In-folio. Ingebonden in vijf banden.
"L'Illustration". 1922 to 1926. Folio. Bound in five volumes.No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 80 -
#164Josephine Van LooyPeriod: 1945 - ....“Aangedampt raamzicht”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd J. Van Looy.
#161‘Vismarkt te Brugge’. Ingekleurde ets. Onleesbaar gesigneerd.
#197Muzikaal bijzettafeltje. Met inlegwerk, Italiaanse stijl.
Musical side table. With inlaid work, Italian style.No longer availableOnline onlyDim. H 50, B 44, D 35 cmEstimate: € 20 / 30 -
#54Set van 2 kleine gemberpotten gedecoreerd met menselijke figuren. De fo-honden op het deksel zijn gerestaureerd.
#158Interieur. Olie op doek. Getekend; F Rooseau.
Interior. Oil on canvas. Signed; F Rooseau.No longer availableOnline onlyDim. 51.5/62 cmEstimate: € 30 / 50 -
#211“Ghau”. Een verguld Tibetaanse reisaltaartje met lederen aanhangsels.
#55Een set van 2 boeksteunen, boekvormig, in hout.
A set of 2 bookends, book-shaped, made of wood.No longer availableOnline onlyDim. 22 x 25 x 14 cmEstimate: € 10 / 20 -
#33Dekselpotje van Capodimonte aardewerk. Versierd met puttis.
Lidded pot in Capo di Monte pottery. Decorated with putti.No longer availableOnline onlyDim. Hoogte 18, Ø 19 cmEstimate: € 25 / 40 -
#103Zicht op de dorpskerk, art brut. Gesigneerd.
#85Alfred lanternierGebakschotel en 12 dessertbordjes, gestempeld A. Lanternier, Limoges.
Pastry dish and 12 dessert plates, stamped A. Lanternier, Limoges.No longer availableOnline onlyDim. Ø 28 cmEstimate: € 30 / 50