Un lot de six colliers en bois de couleurs différentes et deux bracelets.No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 100
#6Een winters landschapje op marmer.
#132“Zicht op Capri”. Een aquarel op papier. Gedateerd.
#34Een rechthoekige designvaas met groen glazuur.
#277Een gemberpot van meerkleurig Chinees porselein. Zonder deksel.
#102“Bloemenmeisje”. Een aquarel op papier. Gesigneerd.
#15Een sierterrine van meerkleurig aardewerk in de vorm van een eend.
Une terrine en faïence polychrome sous forme d’un canard.No longer availableOnline onlyDim. h: 28 cmEstimate: € 50 / 60 -
#263Een vaas van geslepen kleurloos kristal.
Lot de porcelaine européenne, composé d'un pot de pharmacie, d'un petit vase de Limoges et d'une assiette.No longer availableOnline onlyDim. h: 13 & 14 cm Ø: 20 cmEstimate: € 20 / 30