#271Een vintage luster in hout en messing met 8 lichtpunten. Kapjes manco.
#232Een houten sculptuur van een staande mannelijke figuur, Afrikaanse kunststijl. Gedetailleerd gesneden, 20ste eeuw.
A wooden sculpture of a standing male figure, African art style. Detailed carving, 20th century.No longer availableOnline onlyDim. h 33 cmEstimate: € 40 / 60 -
#71YashicaEen Yashica-8, 8mm filmcamera. Met 2 lenzen en origineel handvat. Met toebehoren.
A Yashica-8, 8mm film camera. With 2 lenses and original handle. With accessories.No longer availableOnline onlyDim. h 13 cmEstimate: € 30 / 50 -
#228Een lot van twee keramische vazen, zwart geglazuurd en gedecoreerd met floraal motief in Art Deco-stijl, gemerkt met 'REGINA WB' en 'GOUDA', Europa, vroege 20e eeuw.
A pair of two ceramic vases, black glazed and decorated with a floral motif in Art Deco style, marked 'REGINA WB' and 'GOUDA', Europe, early 20th century.No longer availableOnline onlyDim. h 19, 11,5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#187Een meerkleurig modern glazen vaas.
A multicolored modern glass vase.No longer availableOnline onlyDim. 29,5 x Ø 15 cmEstimate: € 40 / 60 -
#227Een vintage stoommachine model, vervaardigd uit metalen. Industrieel design, vermoedelijk vroege 20e eeuw.
A vintage steam engine, metal. Early XXth century.No longer availableOnline onlyDim. h 22 cmEstimate: € 50 / 60 -
#23Een lot luxe parfumstalen van verschillende merken waaronder: Armani, Davidoff, Joop, Leonard, Van Cleef & Arpels, Versace. e. a.
#236Een paar kandelaars van verguld messing.
#131Een veelkleurige Chinese vaas, onderaan gemerkt.
A multicolored Chinese vase, marked at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. h 32 cmEstimate: € 10 / 20 -
#202Een koffie- en theestel in verzilverd metaal, gemerkt Oneida U.S.A..Toegevoegd een verzilverd metale dienblad.
A coffee and tea set in silver-plated metal, marked Oneida U.S.A.Includes a silver-plated metal tray.No longer availableOnline onlyDim. h 27Estimate: € 40 / 60