SKU: 2801250093.
Category: Postkaarten.
Auction day: 28 January 2025 19:00
Catalogue #93
Estimate: € 150 / 250

  • #83

    Een lot van 5 boeken met oude postkaarten van Antwerpen en omgeving met als thema’s straten, huispoorten, standbeelden, panorama’s, rampen en de zoo. Circa 1900 tot .... Toegevoegd een los lot postkaarten en foto’s.

    A lot of 5 books with old postcards of Antwerp and its surroundings depicting themes such as streets, house gates, statues, panoramas, disasters, and the zoo. Approximately from 1900 to .... Added a separate lot of postcards and photos.
    Estimate: € 100 / 150

  • #108

    “Räths neuer Relief - Erdglobus, 1:38600000”, een antieke wereldbol in reliëf op voet met kompas door Paul Räth, vroeg 20ste eeuws.

    "Räth's new relief terrestrial globe, 1:38,600,000", an antique globe in relief on base with compass by Paul Räth, early 20th century.
    Dim. h 63 x Ø 33 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #571

    Een in leder bekleed nijlpaard.

    A leather-covered hippopotamus.
    Dim. h 33 x L 47 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #203

    Een gewei van een oryx. Op metalen voetje.

    An oryx antler. Mounted on a metal base.
    Dim. H. 35 cm
    Estimate: € 40 / 5
  • #514
    Saedeleer

    “Gaasbeek”. Houtskool op papier. Gesigneerd.

    "Gaasbeek". Charcoal on paper. Signed.
    Dim. 46 x 62 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #324

    Een lot van 4 kaders met Japanse schilderingen bestaande uit een grote kader met hierin 9 schilderijtjes van vogels en 3 kleine langwerpige kadertjes met landschappen in inkt en goudverf.

    A lot of 4 frames with Japanese paintings consisting of a large frame with 9 small paintings of birds and 3 small elongated frames with landscapes in ink and gold paint.
    Dim. 70 x 50 cm (kader)
    Estimate: € 40 / 60
  • #146

    Een buikcommode met 3 laden in marquetterie met koperen beslag en marmeren blad.

    A bombé commode with 3 drawers in marquetry with brass fittings and marble top.
    Dim. 86 x 90 x 42 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #428

    Een gipsen voet.

    A plaster foot.
    Dim. L. 28 cm
    Estimate: € 25 / 30
  • #54
    R. Van Craes

    “Zomer Koninkrijk”. Lino. Gesigneerd.

    "Summer Kingdom." Linocut. Signed.
    Dim. 35 x 44 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #246

    Een massief eikenhouten Spaans hoekkastje met stalen slot en scharnieren. 19e eeuws.

    A solid oak Spanish corner cabinet with steel lock and hinges. 19th century.
    Dim. 90.5 x 76.5 x 38 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #207

    “Man en vrouw”. Twee Oost-Afrikaanse beeldjes in brons.

    "Man and woman." Two East African bronze figurines.
    Dim. h: 21 - 24 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #159
    J. Van Riet

    “Vlaamsch interieur met figuren”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd J. Van Riet en gedateerd 1887.

    "Flemish interior with figures", a painting, oil on canvas in a gilded frame, signed J. Van Riet and dated 1887.
    Dim. 70 x 80.5 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #167
    Eichholtz

    Een xxl glanzend zwart keramische dekselvaas, onderaan gemerkt Eichholtz.

    An xxl glossy black ceramic lidded vase, marked Eichholtz at the bottom.
    Dim. h 68 x Ø 40 cm
    Estimate: € 120 / 180

Veiling van 28 & 29 Januari 2025

28 January 2025 19:00
29 January 2025 19:00