Other lots by Val Saint Lambert
-
#562Val Saint LambertEen conische vaas van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.
Un vase conique en cristal incolore taillé. Signé.No longer availableDim. h: 24,5 cmEstimate: € 85 / 95 -
#193Val Saint LambertEen lot 13 champagneglazen, in goede staat.
Un lot de 13 coupes à champagne, en bon état.No longer availableEstimate: € 65 / 90 -
#197Val Saint Lambert14 witte wijnglazen en 6 waterglazen, enkele met merkteken.
14 verres à vin blanc et 6 verres à eau, certains avec la marque.No longer availableDim. h: 14,5 - 16 cmEstimate: € 40 / 60 -
#375Val Saint Lambert7 gekleurde wijnglaasjes.
7 verres à vin colorés.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#141Val Saint LambertEen reeks van zes glazen van geslepen kristal met kelken in verschillende kleuren. met bijbehorende karaf. Gemerkt.
Un ensemble de six verres en cristal taillé avec des calices de différentes couleurs. Avec carafe assortie. Signé.No longer availableDim. h: 22 & 41 cmEstimate: € 120 / 200 -
#327Val Saint LambertEen art deco vaas van geslepen kleurloos en groen kristal. Onderaan gemerkt. Enkele zeer kleine randschilfers.
Un vase Art Déco en cristal taillé incolore et vert. Marqué en bas. Quelques très petits éclats de bord.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 80 / 120
Other lots in this auction
-
#327Val Saint LambertEen art deco vaas van geslepen kleurloos en groen kristal. Onderaan gemerkt. Enkele zeer kleine randschilfers.
Un vase Art Déco en cristal taillé incolore et vert. Marqué en bas. Quelques très petits éclats de bord.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 80 / 120 -
#327Val Saint LambertEen art deco vaas van geslepen kleurloos en groen kristal. Onderaan gemerkt. Enkele zeer kleine randschilfers.
Un vase Art Déco en cristal taillé incolore et vert. Marqué en bas. Quelques très petits éclats de bord.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 80 / 120 -
#327Val Saint LambertEen art deco vaas van geslepen kleurloos en groen kristal. Onderaan gemerkt. Enkele zeer kleine randschilfers.
Un vase Art Déco en cristal taillé incolore et vert. Marqué en bas. Quelques très petits éclats de bord.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 80 / 120 -
#327Val Saint LambertEen art deco vaas van geslepen kleurloos en groen kristal. Onderaan gemerkt. Enkele zeer kleine randschilfers.
Un vase Art Déco en cristal taillé incolore et vert. Marqué en bas. Quelques très petits éclats de bord.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 80 / 120 -
#327Val Saint LambertEen art deco vaas van geslepen kleurloos en groen kristal. Onderaan gemerkt. Enkele zeer kleine randschilfers.
Un vase Art Déco en cristal taillé incolore et vert. Marqué en bas. Quelques très petits éclats de bord.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 80 / 120 -
#327Val Saint LambertEen art deco vaas van geslepen kleurloos en groen kristal. Onderaan gemerkt. Enkele zeer kleine randschilfers.
Un vase Art Déco en cristal taillé incolore et vert. Marqué en bas. Quelques très petits éclats de bord.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 80 / 120 -
#327Val Saint LambertEen art deco vaas van geslepen kleurloos en groen kristal. Onderaan gemerkt. Enkele zeer kleine randschilfers.
Un vase Art Déco en cristal taillé incolore et vert. Marqué en bas. Quelques très petits éclats de bord.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 80 / 120 -
#327Val Saint LambertEen art deco vaas van geslepen kleurloos en groen kristal. Onderaan gemerkt. Enkele zeer kleine randschilfers.
Un vase Art Déco en cristal taillé incolore et vert. Marqué en bas. Quelques très petits éclats de bord.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 80 / 120 -
#327Val Saint LambertEen art deco vaas van geslepen kleurloos en groen kristal. Onderaan gemerkt. Enkele zeer kleine randschilfers.
Un vase Art Déco en cristal taillé incolore et vert. Marqué en bas. Quelques très petits éclats de bord.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 80 / 120 -
#327Val Saint LambertEen art deco vaas van geslepen kleurloos en groen kristal. Onderaan gemerkt. Enkele zeer kleine randschilfers.
Un vase Art Déco en cristal taillé incolore et vert. Marqué en bas. Quelques très petits éclats de bord.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 80 / 120 -
#327Val Saint LambertEen art deco vaas van geslepen kleurloos en groen kristal. Onderaan gemerkt. Enkele zeer kleine randschilfers.
Un vase Art Déco en cristal taillé incolore et vert. Marqué en bas. Quelques très petits éclats de bord.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 80 / 120 -
#327Val Saint LambertEen art deco vaas van geslepen kleurloos en groen kristal. Onderaan gemerkt. Enkele zeer kleine randschilfers.
Un vase Art Déco en cristal taillé incolore et vert. Marqué en bas. Quelques très petits éclats de bord.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 80 / 120

