#309Een vintage Hollywood Regency tafellamp met de voet in geborsteld staal en messing.
A vintage Hollywood Regency table lamp with a base in brushed steel and brass.No longer availableDim. h 65 x Ø 52 cmEstimate: € 50 / 80 -
#106Glashütte LimburgHollywood Regency kroonluchter, gemerkt Glashutte Limburg, bestaande uit een messing schijf met 36 glazen hangmodules. Ca. 1970. 3 modules met randschade onderaan. 4 reservestukken met schade bovenaan (niet te zien wanneer geplaatst middenin)
Hollywood Regency chandelier, marked Glashutte Limburg, consisting of a brass disk with 36 glass hanging modules. Circa 1970. 3 modules with minor damage at the bottom. 4 replacement pieces with damage at the top (not visible when placed in the middle column)No longer availableDim. h 47 x Ø 50 cmEstimate: € 300 / 500 -
#553Antonino Sciortino Serax“Flamingo M”. Een zwart gelakt metalen design staande lamp met koperen arm. Ontwerp door Antonino Sciortino voor Serax.
#116Pierre VandelPeriod: 1970Een vintage bar-cart in messing en glas, ontworpen door Pierre Vandel. Het onderste glas heeft een klein barstje in een hoek.
#75Een Art Deco koperen luchter met 5 lichtpunten en melkglazen coupes. 1 beugeltje aan coupehouder met breuk.
An Art Deco copper chandelier with 5 light points and milk glass cups. 1 bracket on cup holder with damage.No longer availableDim. 43 x 45 cmEstimate: € 80 / 120 -
#573Een lot met 16 divers antieke koper en gietijzeren strijkijzers.
A lot of 16 various antique copper and cast iron flat irons.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#276Pierre VandelPeriod: 1970Een vintage rechthoekige salontafel in messing en glas, ontworpen door Pierre Vandel. De spiegelrand van de glazen bladen zijn deels afgeschilferd.
#389Een geslepen kleurloze coupe met verguld messingen voet en montuur.
A cut colorless glass coupe with gilded brass base and mount.No longer availableDim. h 20 x Ø 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#571Een paar antieke koperen kandelaars met reliëfversieringen.
#295Een set van 2 geel koperen koetslampen gedecoreerd met een adelaar.
#286Pierre VandelPeriod: 1970Een vintage vierkante salontafel in messing en glas, ontworpen door Pierre Vandel.
#641Een 3-delige schouwpendule in marmer en koper bestaande uit een klokje met porseleinen wijzerplaat en 2 bijpassende cassolettes.
A 3-piece mantel clock in marble and copper consisting of a clock with a porcelain dial and 2 accompanying cassolette vases.No longer availableDim. h 40 cmEstimate: € 50 / 80 -
#364Joe English“Credo”. Een koperen etsplaat met opschrift onderaan. Onderaan in de plaat gesigneerd
“Credo”. A copper etching plate with inscription at the bottom. Signed at the bottom of the plate.No longer availableDim. 34,5 x 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#497Een rijkelijk gedecoreerde koperen beker met putto op het deksel. Met handvaten van druivenranken.
#105Glashütte LimburgPeriod: 1970Hollywood Regency kroonluchter, gemerkt Glashutte Limburg, bestaande uit een messing schijf met 36 glazen hangmodules. Ca. 1970.
Hollywood Regency chandelier, marked Glashutte Limburg, consisting of a brass disc with 36 glass hanging modules. Circa 1970.No longer availableDim. h 47 x Ø 50 cmEstimate: € 300 / 500 -
#663Een comtoise klok in Dinanterie, circa 1980.
A Comtoise clock in Dinanterie style, circa 1980.No longer availableDim. 48 x 36 cmEstimate: € 40 / 60 -
#551Antonino Sciortino Serax“Flamingo M”. Een zwart gelakt metalen design staande lamp met koperen arm. Ontwerp door Antonino Sciortino voor Serax.
#584Een lot van 7 Victoriaans koperen tulband puddingvormen.
A lot of 7 Victorian copper tulip-shaped pudding molds.No longer availableDim. Ø 29,5 ... Ø 13,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#354Een vintage zonnespiegel, messing frame en bol spiegelglas.
A vintage sun mirror, brass frame and spherical mirror glass.No longer availableDim. Ø 51 cmEstimate: € 40 / 60 -
#346Drie verschillende Oosterse kannen van gedreven koper.
Trois pichets orientaux différents en cuivre martelé.No longer availableDim. h: 23, 30 & 45 cmEstimate: € 50 / 75
#266Pierre VandelPeriod: 1970Een vintage vitrinekastje in messing en glas, ontworpen door Pierre Vandel. De onderste 2 glazen platen hebben randschade.
A vintage brass and glass display case designed by Pierre Vandel. The two bottom glass shelves have edge damage.No longer availableDim. 92 x 44 x 44 cmEstimate: € 100 / 150 -
#423Een antieke bandoneon in zijn originele koffer. Enkele knoppen zijn afgebroken dus ter restauratie.
An antique bandoneon in its original case. Some buttons are broken off and it requires restoration.No longer availableDim. 23 x 40 x 21 cmEstimate: € 50 / 80 -
#328“Boerenkoppel”, een set van 2 beeldjes in Vlaams aardewerk.
#385Een tafelpendule in bronslook met daarop een beeld van moeder en kind.
#83“Paris Sex Appeal”. Een vintage erotisch magazine, ingebonden jaargang 1934.
"Paris Sex Appeal". A vintage erotic magazine, bound volume from 1934.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#452Keith Haring“Untitled”. Een litho op papier, genummerd 18/150, met naamstempel Keith Haring + droogstempel & stempel “The Keith Haring Foundation Inc.”
"Untitled". A lithograph on paper, numbered 18/150, with name stamp Keith Haring + dry stamp & stamp "The Keith Haring Foundation Inc."No longer availableDim. 49 x 37 cmEstimate: € 150 / 200 -
#675Een eironde dekselvaas van porselein met een polychroom decor van Lange Lijzen in een landschap. Onderaan gemerkt.
#349Een etui met twaalf koffielepels en een suikertang van verzilverd metaal.
A case with twelve coffee spoons and sugar tongs made of silver-plated metal.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#22Twee miniatuurportretten, aquarel, gevat in ovale lijsten. 19de eeuws.
Two miniature portraits, watercolor, set in oval frames. 19th century.No longer availableDim. 10 x 9, 15 x 13 cmEstimate: € 80 / 100 -
#217Een Misaal: “Appendix ad Missale Romanum, continens varias messas et commemorationes proprias sanctorum patriae et dioecesis leodiensis.” Typografie: Arnoldi Bronckart - Datering 1748. Met meerdere gravures.
A Missal: "Appendix to the Roman Missal, containing various masses and commemorations of saints of the homeland and the Diocese of Liège." Typography: Arnoldi Bronckart - Dating 1748. With multiple engravings.No longer availableDim. 36,5 x 25 cmEstimate: € 200 / 300 -
#685Holmegaard, DenemarkenEen rookgrijs glazen designcoupe en een klein vaasje. Beide gemerkt. Ontwerp Per Lutken.
#9Julien Severin, “Mariabeeldjes in Sint-Andries (40/100), in de Rozengang (17/100) en op Sint-Niklaasplaats (49/10)”, drie etsen. Evenals zes oude gravures met Castellum de Hoboken, Praetorium de Borsbeke, de Boom, de Berchem, Beerschot en Sint-Bernards. XVIIIde eeuw.
Julien Severin, “Mariabeeldjes in Sint-Andries (40/100), in de Rozengang (17/100) en op Sint-Niklaasplaats (49/10)”, three etchings. As well as six old engravings with Castellum de Hoboken, Praetorium de Borsbeke, de Boom, de Berchem, Beerschot en Sint-Bernards. XVIIIth centuryNo longer availableEstimate: € 40 / 60