#587Een antiek massief houten borduurwerk/weefgetouw.
#305Een lot van 4 oude stempels met monogrammen.
#395Marcel MazyPeriod: 1931 - ....Een gipsen hoofd op houten sokkel, gesigneerd M. Mazy.
#599Een jardinière in terracotta, onderaan de vaas een herstelling.
#565Jef Van TuerenhoutEen kunstmap van Jef Van Tuerenhout.
#573Een lot van 2 grote oude professionele koperen kookpotten.
#581Een grote decoratieve koperen vogelkooi met hierin 6 kleurrijke vogeltjes.
#405Jaeger-LeCoultre, Swiss MadeEen ovaal tafelklokje van deels verguld metaal, zichtbaar uurwerk. Gemerkt op kast en werk. Af te stellen.
#577Een antieke geel koperen gieter, met ouderdomssporen.
#578Een vintage serveerwagen, messing en glas.
#2Een paar vergulde gesculpteerde houten wandlampen met ramskoppen.
#585NordluxEen retro design hanglamp, rood glas, gemerkt Nordlux.
#593Een messing kapstok op driepoot.
#526Polychrome smeedijzeren hanglamp, gevormd als een bos veldbloemen.
Polychrome wrought iron pendant lamp, designed as a forest of wildflowers.No longer availableDim. Hoogte 50, Ø 50 cmEstimate: € 40 / 60 -
#415Baccarat, FranceEen kristallen tafelklokje, gemerkt Baccarat, France.
#586Een set van 2 massief eikenhouten gesculpteerde zuilen.
#485UnderwoodEen schrijfmachine, Underwood No5, made in USA. Eerste helft van de vorige eeuw. Met bijhorende beschadigde beschermhoes.
A typewriter, Underwood No5, made in the USA. First half of the previous century. With accompanying damaged protective cover.No longer availableDim. 24 x 39 x 31 cmEstimate: € 60 / 80
#528Een ‘Marie-Therèse’ luchter van kristal, opnieuw te bedraden. Circa 1900.
#268Een tafelkleed in rood en wit, Red Star Line.
A tablecloth in red and white, Red Star Line.No longer availableDim. 115/187 cmEstimate: € 40 / 60 -
#592Een armstoel in Lodewijk XV stijl met gebloemde bekleding.
#58Een antieke beschilderde waaier, ivoirine en papier, in vergulde kader.
An antique painted fan, ivory and paper, in gilt frame.No longer availableDim. 42 x 60 x 7 cmEstimate: € 80 / 120 -
#275Antieke armstoel in Louis XV stijl. Gevlochten zitting en rug, met een roze kussen. Mooie ouderdomspatina.
Antique armchair in Louis XV style. Woven seat and back, with a pink cushion. Beautiful aged patina.No longer availableDim. H 94, B 59, D 68 cmEstimate: € 40 / 60 -
#65Een hoekvitrine naar Engels voorbeeld. Dubbelgebogen front.
A corner display cabinet in the English style. Double-curved front.No longer availableDim. H. 203 cmEstimate: € 100 / 180 -
#432Geirman“Vlaams landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Flemish landscape". Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 49 x 63 cmEstimate: € 40 / 60 -
Satsuma vase decorated with knots and the image of two warriors. Marked at the bottom.No longer availableDim. Hoogte 45 cmEstimate: € 40 / 60