#220Lilliput LaneEen lot van 4 huisjes en een boek, Lilliput Lane.
#137De Porceleyne Fles, DelftEen vintage Delft polychroom vaasje met floraal decor. Onderaan gemerkt.
A vintage Delft polychrome vase with floral decoration. Marked at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 14 x 7 cmEstimate: € 40 / 60 -
#56Een vintage meettoestel.
#147Steuben Art Glass“Embraced couple”, een beeldje in kunstglas van ‘Steuben’. Onderaan kleine schilferschade.
#123Een bronzen beeldje van een ridder.
#286Een Chinees groen tapijt. Met certificaat.
#199Een bronzen crucifix.
A bronze crucifix.No longer availableOnline onlyDim. 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#204Een Chinees aardewerken zeshoekige dekselvaas.
A Chinese hexagonal earthenware covered vase.No longer availableOnline onlyDim. h 36 cmEstimate: € 50 / 60 -
#241Louis Clesse“Strandjutter.” Gravure op papier. Gesigneerd buiten de plaat. Genummerd 65/100.
#44“Dame in zithouding”. Een Art Deco keramieken craquelée beeldje. Restauratie breuk aan de rugzijde.
#258Een lot van 2 moderne opbergdoosjes in plexiglas.
A lot of 2 modern storage boxes in Plexiglas.No longer availableOnline onlyDim. 7* 18 x 6 & 9 x 12 cmEstimate: € 10 / 20