Similar lots by type
-
#187
Een lot van 3 vintage kristalglazen asbakken. 2 met driehoekvorm en label, 1 met zeshoek vorm.
A lot of 3 vintage crystal glass ashtrays. 2 triangular-shaped with label, 1 hexagonal-shaped. -
#230
Een lot vintage Geobra Playmobil systems ‘70-’80. Diverse setjes gemengd.
A lot of vintage Geobra Playmobil systems from the '70s-'80s. Various mixed sets. -
#197G. Dehaeck Gand
Een lot met een 22-tal vintage frisco-vormen met snijplaat. Bovenaan gemerkt “G. Dehaeck Gand”
A lot of 22 vintage Frisco molds with cutting plate. Marked "G. Dehaeck Gand" at the top. -
#171
“Abstracte compositie”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.
"Abstract composition." A painting, mixed media on paper. Signed at the bottom. -
#234Karlsbader
Een set van een ronde en een rechthoekige porseleinen schaal met vergulde decoraties, Karlsbader gemerkt.
A set of a round and a rectangular porcelain bowl with gilded decorations, marked Karlsbader. -
#207Rosenthal
Een porseleinen beeldje van een eendje. Onderaan gemerkt.
A porcelain figurine of a duckling. Marked at the bottom. -
#201
Een lot van 4 vintage gezelschapsspellen, bestaande uit; Trans-Aktion, Zeeslag, Monopoly en een gemengd bordspel.
A lot of 4 vintage board games, consisting of: Trans-Aktion, Battleship, Monopoly, and a mixed board game. -
#235
Een houten gesculpteerde tafellamp in de vorm van een Chinese wijze met tiffany stijl glazen kap.
A wooden sculpted table lamp in the shape of a Chinese sage with a Tiffany-style glass shade. -
#190J Galand et Co
Een lot van 6 vintage verzilvere roomijs schrapers. Gemerkt “Galand J & Co”
A lot of 6 vintage silver-plated ice cream scoops. Marked "Galand J & Co". -
#195
Een lot antieke vormen, bestaande uit buchevormen, charlottevormen, een expo-58 vorm, ijsspaghetti pers, Kerstboom en varia toebehoren.
A lot of antique molds, including molds for cakes, Charlotte cakes, an Expo 58 mold, an ice spaghetti press, Christmas tree molds, and various accessories. -
#169
“Architecturaal abstract”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd “Roll”.
"Architectural abstract". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom "Roll". -
#264Imari
Een lot van een Imari porseleinen kom en sierbord.
A lot of an Imari porcelain bowl and decorative plate. -
#253Capo di Monte
Een beeld van een zwerver en een meisje, gemerkt Capo Di Monte.
A sculpture of a beggar and a girl, marked Capo Di Monte. -
#258
Een lot van 2 moderne opbergdoosjes in plexiglas.
A lot of 2 modern storage boxes in Plexiglas. -
#254
Een Boheems kristallen vaas, amber in de massa gekleurd met een geslepen decor van bloemen.
A Bohemian crystal vase, colored amber throughout with a cut flower decoration. -
#280Davey & Co.
Een antiek koperen lantaarn. Bovenaan gemerkt.
An antique copper lantern. Marked at the top. -
#179
“Een man met een pijp”. Een schilderij, olieverf op tabaksbladeren. Vermoedelijk Thailand.
"A man with a pipe". A painting, oil paint on tobacco leaves. Presumably Thailand. -
#218
Een glazen stolp met een wassen madonna beeld.
A glass dome with a wax Madonna figure.Online onlyPlace a bid › -
#228Matchbox Series
Een lot van 33 vintage Matchbox speelgoed autootjes. Diverse modellen, ‘70-80, redelijk tot goede staat.
A lot of 33 vintage Matchbox toy cars. Various models, '70s-'80s, in fair to good condition. -
#170R Smets
“Stilleven met boeken”. Een schilderij, olieverf op board. Onderaan gesigneerd.
"Still life with books." A painting, oil on board. Signed at the bottom. -
#222
Een lot van 5 oud porseleinen beeldjes waarvan de 2 middenformaatjes gebroken/gelijmd.
A lot of 5 old porcelain figurines, with the 2 medium-sized ones broken and glued. -
#182
Een lot van 2 oude bakelieten doosjes, Bonbons Martougin en CA gemerkt.
A lot of 2 vintage Bakelite boxes, labeled Bonbons Martougin and CA. -
#174
“Bloemstilleven met Chinees beeldje”. Een schilderij olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Flower still life with Chinese figurine." An oil painting on canvas. Signed at the bottom. -
#224Corgi Majorette
Een lot van 24 vintage speelgoed autootjes. Diverse modellen; Majorette, Corgi, Welly, ... ‘70-80, redelijk tot goede staat.
A lot of 24 vintage toy cars. Various models; Majorette, Corgi, Welly, ... '70-80, in fair to good condition.
Other lots in this auction
-
#248
Een tafellamp in Tiffany stijl met enkele stukjes van het glas gebroken en de voet geschilderd.
A table lamp in Tiffany style with some pieces of glass broken and the base painted. -
#216
Een koperen koffiezetapparaat, retro coffee maker, ongebruikt.
A copper coffee maker, retro coffee maker, unused. -
#90
Een lot van 11 kunstboeken.
A lot of 11 art books. -
#77
Een kersenhouten humidor met hydrometer en een Credo bevochtiger.
A cherry wood humidor with hygrometer and a Credo humidifier. -
#50Marc Sleen
Een lot van 20 Nero strips, nieuwe uitgave.
A lot of 20 Nero comic strips, new edition. -
#156
“Ommeganck van Lier”. Een ets op papier. Afbeelding van de Lierse Ommeganck met de reuzenfamilie en praalwagens op de Grote Markt. Onderaan de tekst: "AensChoUWt Den oMMeganCk Van LIer / VerbeLDt op sYnen VoLLen sWIer"
"Procession of Lier". An etching on paper. Image of the Lierse Procession with the giant family and floats on the Grote Markt. Text at the bottom: "Gazes at the Procession of Lier / Portrayed in all its splendor" -
#83
Een lot Satsuma-stijl aardewerk met vergulde en polychrome decors. Twee diverse ronde zalfdozen (een deksel hersteld), een schotel met krijgerdecor (randherstelling), een theepotje zonder deksel, een klein wierookvaatje (kleine randschade), 5 + 3 schoteltjes.
A lot of Satsuma-style earthenware with gilded and polychrome decorations. Includes two assorted round ointment boxes (one lid repaired), a dish with warrior decoration (edge restoration), a teapot without lid, a small incense burner (minor edge damage), and 5 + 3 saucers. -
#173
“Jonge vossen”. Een kleurets door Alfred Lucas naar een schilderij van Samuel Carter.
“Young foxes”. A color etching by Alfred Lucas after a painting by Samuel Carter. -
#239
Een copy van een icoontje.
A copy of an icon. -
#108
“Heidelandschap met bomen”, gemengdetechniek op board, gesigneerd Daems en gedateerd ‘77.
"Heath landscape with trees", mixed media on board, signed Daems and dated '77. -
#49Gevaert
Een vintage Gevabox 6×9 fototoestel, gemaakt tussen 1955 & 1959 door Bilora in Duitsland. In lederen houder (gescheurd).
A vintage Gevabox 6x9 camera, made between 1955 & 1959 by Bilora in Germany. In a leather case (torn). -
#148Sawyer’s Viewmaster, Oregon
Een lot Viewmaster bestaande uit bakelieten kijkers van Sawyer met hun originele doos en een lot reels waaronder de maanlanding en van de wereldtentoonstelling van 1958.
A lot of Viewmasters consisting of Bakelite viewers by Sawyer with their original box, along with a lot of reels including the moon landing and the 1958 World Expo.