Een lot van 6 beeldjes in meerkleurig porselein bestaande uit 3 sets, gemerkt Capo Di Monte. Een tak achter een jongen afgebroken (manco).
Capo di Monte

A lot of 6 figurines in polychrome porcelain consisting of 3 sets, marked Capo Di Monte. A branch behind a boy broken off (defect).
Dim. h 23 cm
SKU: 2502250253.
Categories: Beeld, Porselein, XXe eeuw.
Auction day: 25 February 2025 19:00
Catalogue #253
Estimate: € 50 / 70

Other lots by Capo di Monte

  • #263
    Capo di Monte

    Een lot van 4 beelden in meerkleurig porselein bestaande uit 2 sets, gemerkt Capo Di Monte. Kleine schade aan een maisblad.

    A lot of 4 multi-colored porcelain statues consisting of 2 sets, marked Capo Di Monte. Minor damage to one corn leaf.
    Dim. h 27,5 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #297
    Capo di Monte

    Een lot van 2 beelden gemerkt Capodimonte met religieus thema bestaande uit een groep met 5 engeltjes en de heilige familie, een bloem van Jozef met schade.

    A lot of 2 Capo di Monte sculptures with a religious theme including a group of 5 angels and the Holy Family, a damaged Flower of Joseph.
    Dim. h 30 cm
    Estimate: € 50 / 70

  • #542
    Paul Kedelv Flygsfors glassworks

    Dim. 30cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #589

    Een beeld in zilverkleurig gespoten kunststof naar het model van een Porsche.

    A sculpture in silver-colored painted plastic modeled after a Porsche.
    Dim. 10 x 36 x 16.5 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #561

    Dim. h 15 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #556
    Sanchez

    Dim. 41cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #559

    Dim. 31 x 23 x 8.5 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #215
    Favaro Cecchetto

    Dim. 32 x 38 x 21 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #307

    Een lot van 4 Chinese beelden in terracotta. De dansende dame mist een arm.

    A lot of 4 Chinese terracotta statues. The dancing lady is missing an arm.
    Dim. h 36 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #157

    Dim. h 33 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #265

    A terracotta colored clay child's head on rectangular base. Signed.
    Dim. h 39 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #248

    Een paar uit resin gesculpteerde vintage beeldjes van kleine adelaars.

    A pair of vintage resin sculpted figurines of small eagles.
    Dim. 22,5 x 20cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #557
    Giuseppe Armani

    "The Three Graces". A sculpted plastic statue. Bears label and marked on the back 1998 Florence.
    Dim. 35 x 25 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #473

    Een lot van 2 vazen in blauw wit decor, porselein en aardewerk.

    A pair of 2 vases in blue and white decor, porcelain and earthenware.
    Dim. h 31.5 cm
    Estimate: € 125 / 25
  • #541

    Dim. h 42 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #208

    Dim. 35 x 30 x 10.5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #186
    Leo Galli

    Dim. 149 x 57 x 37 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #503
    Murano

    Een grote vintage schaal in kleurloos Muranoglas.

    A large vintage bowl in colorless Murano glass.
    Dim. 16 x 51 x 24 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #306

    Dim. h 21 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #286

    Dim. h 85 x Ø 90 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #549
    Vier Tasca Capodimonte

    “Courtship”. A table lamp with upholstered shade and multicolored porcelain group on a gilded base. Signed at the bottom.
    Dim. 60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #283
    Flos

    “Romeo Moon & Romeo Babe”. Een hanglamp van Flos met 2 bijhorende wandlampen.

    Dim. h 23 x Ø 50 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #176

    Een lot van twee statieven, waarvan één met standaard aansluiting.

    A lot of two tripods, one with a standard connection.
    Dim. l 120 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #553

    Dim. 17 x Ø18cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #317

    Dim. hoogte 12 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #536

    Een bronzen tafellamp met gesculpteerd beeld van een stier en hoorns uit been.

    A bronze table lamp with a sculpted figure of a bull and horns made of bone.
    Dim. 57,5 x 30 cm
    Estimate: € 60 / 80

  • #587

    Een 34 delig verzilverd metalen bestek met Lodewijk XV motief, bestaande uit 12 lepels, 12 vorken en tien messen.

    A 34 piece silver-plated metal cutlery set with Louis XV motif, consisting of 12 spoons, 12 forks, and ten knives.
    Dim. l 25 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #595
    Bequet

    Een lot van meerkleurig keramiek, H. Bequet, bestaande uit 2 muurvaasjes (met schade) en een dekselvaas.

    A lot of multicolored ceramic by H. Bequet, consisting of 2 wall vases (with damage) and a lidded vase.
    Dim. h 33 (dekselvaas)
    Estimate: € 15 / 25
  • #140

    George V 1932. Een gouden munt van 1 Sovereign. Au 917/1000. Gemunt in Zuid-Afrika

    George V 1932. A gold coin of 1 Sovereign. Au 917/1000. Minted in South Africa.
    Dim. 7.98 g
    Estimate: € 600 / 700
  • #217

    Een Tiffany lamp, met traditioneel glas-in-lood decor. Medio jaren ‘80. Met bronzen voet.

    A Tiffany lamp, with traditional stained glass design. From the mid-1980s. With a bronze base.
    Dim. h 46 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #122
    M. Van den Bergh

    “Havenzicht met zeilboten.” Olieverf op paneel. Gesigneerd. Gedateerd 1924.

    "Harbor view with sailboats." Oil on panel. Signed. Dated 1924.
    Dim. 36 x 26 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #526

    Een eikenhouten vitrinekast met afgeronde kanten en een geslepen glazen deur, 5 glazen leggers.

    An oak display cabinet with rounded edges and a beveled glass door, 5 glass shelves.
    Dim. 195 x 96 x 42 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #436

    Een staande klok, massief eikenhouten kast met gesculpteerde delen.

    A standing clock, solid oak case with sculpted elements.
    Dim. 228 x 55 x 31 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #72

    Een set van 2 massief eikenhouten armstoelen met biezen zitting. Eerste helft 20ste eeuw.

    A set of 2 solid oak armchairs with rush seats. First half of the 20th century.
    Dim. 98 x 60 x 46 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #373

    Een beeld, in steen gebeeldhouwd, voorstellend prins Siddharta.

    A sculpture carved in stone depicting Prince Siddhartha.
    Dim. 73 x 36 x 21 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #167
    Rik Lauwens

    Een gesculpteerd houten beeld van een belezen persoon, gesigneerd Rik Lauwens en gedateerd 14 - 12 - 1980.

    A wooden sculpture of a well-read person, signed by Rik Lauwens and dated 14 - 12 - 1980.
    Dim. h 61 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #264

    “Beguinage de Bruges”,een ingekleurde ets in vergulde kader, genummerd 11/30. Gesigneerd Maarten Van De Loy?

    "Beguinage de Bruges", a colored etching in a gilded frame, numbered 11/30. Signed Maarten Van De Loy?
    Dim. 51 x 38 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #96

    Een hoofdbord of een lambrizeringsornament in Lodewijk XV-stijl. Gedreven zilver met rocaillemotief. Onderdelen telkens gemerkt 800.

    A headboard or wainscot ornament in Louis XV style. Sterling silver with rocaille motif. Each piece marked 800.
    Dim. h 153 x b 207 cm
    Estimate: € 1000 / 1200

Veiling van 25 & 26 Februari 2025

25 February 2025 19:00
26 February 2025 19:00