#609Val Saint-Lambert
Een vaas van groen gedraaid kristal.
#52Jan Govaerts
“Peperstraatje te Rupelmonde.” Olieverf op board. Gedateerd 1964. Gesigneerd.
#246
Een mahoniehouten Commode met 6 laden.
A mahogany chest of drawers with 6 drawers.No longer availableDim. 120 x 124 x 59cmEstimate: € 120/200 -
#184
Een bronzen luchter, versierd met kristallen pendeloques.
#560
Een 14 karaats witgouden ring bezet met een topaas van +- 10 ct.
A 14 carat white gold ring set with a topaz of +- 10 ct.No longer availableDim. 6,55 gEstimate: € 300/400 -
#582Beloutch
Een Iraans handgeknoopt tapijt, genummerd 60867.
#248
Een roest gepatineerd metalen beeld van een pauw.
A rust patinated sculpted metal sculpture of a peacock.No longer availableDim. 31 x 42cmEstimate: € 80/120 -
#37
Een kleine zakhorloge in dichtvouwbaar kastje, gemerkt ‘Wyler’. Bijgevoegd een kompas met spiegeltje en loepjes.
#584
Een metalen luchter met 6 lichtpunten, satijnglazen kapjes.
#406
Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
A hand-knotted Persian rug.No longer availableDim. 290 x 160cmEstimate: € 50/80 -
#253Bing & Grondahl
“Muzikanten”. Een paar Deens porseleinen beeldjes, gemerkt B&G.
#616
Een Oosters handgeknoopte loper.
An oriental hand-knotted runner.No longer availableDim. 420 x 110cmEstimate: € 35/45