Een lot van 6 Delfts aardewerken borden. Laat tot vroeg 19de eeuw.

Een lot van 6 Delfts aardewerken borden versierd met blauw en witte bloemmotieven. Laat tot vroeg 19de eeuw.

A lot of 6 Delft earthenware plates. Late to early 19th century.
Dim. Ø 23 cm
SKU: 1712240053.
Auction day: 17 December 2024 19:00
Catalogue #53
Estimate: € 60 / 100

  • #505

    Een grote Afrikaans aardewerken sierschaal. Met restauratie.

    A large African earthenware decorative bowl. Restoration present.
    Dim. 22 x Ø 71 cm
    Estimate: € 100 / 200
  • #566

    Dim. 104 x 54 x 52 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #353
    Val Saint Lambert

    Een vintage vaas, val Saint lambert, groen in de massa gekleurd. Gemerkt met label.

    A vintage vase, Val Saint Lambert, green colored throughout. Marked with label.
    Dim. h 26 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #245

    Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct. en smaragd met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct.

    A pair of 18 kt white gold earrings set with diamonds totaling approximately 0.80 ct. and emeralds totaling approximately 0.80 ct.
    Dim. 11 g
    Estimate: € 1300 / 1500
  • #13

    Een bronzen Tiffany tafellamp met onderaan libelle figuur, 2 armen en meerkleurig glaspasta coupes, replica.

    A Tiffany style bronze table lamp with a dragonfly figure at the base, 2 arms, and multicolored glass paste cups, replica.
    Dim. 38 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #537

    Dim. 37 x 65 x 39 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #574

    Een gepolychromeerd houten beeld van een gans.

    A polychrome wooden statue of a goose.
    Dim. 78 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #573
    Longwy

    Een 42-delig art-deco servies, gemerkt Vieux Longwy bestaande uit 12 platte borden, 12 soepborden, 12 dessertborden, 2 schalen, 2 terrines, een grote kom en een sauskom. enkele stukken hebben kleine schilferschade en schaal vertoont een haarlijnscheurtje.

    A 42-piece Art Deco dinner service, marked Vieux Longwy, consisting of 12 dinner plates, 12 soup plates, 12 dessert plates, 2 serving dishes, 2 tureens, a large bowl, and a sauce boat. Some pieces show minor chipping, and one dish has a hairline crack.
    Dim. Ø 28 cm (schaal)
    Estimate: € 120 / 180
  • #506
    Roos Van de Velde
    Period: °1961

    Une œuvre d'art avec deux vases en porcelaine fine dans un support en fer forgé. Avec documentation.
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #618

    Een precolumbiaanse Chimu blackware keramieken karaf met gesculpteerde vorm van een eend. Peru. Herstelling van een barstje bovenaan in het handvat.

    A pre-Columbian Chimu blackware ceramic pitcher with a sculpted duck shape. Peru. Repair of a small crack above the handle.
    Dim. 16,5 x 18 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #196

    A 19th-century icon depicting 11 saints with a silver-plated and gilded riza.
    Dim. 39 x 31 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #88

    Een massief gesculpteerde houten 19e eeuwse corpus in vermoedelijk cederhout.

    A solid wood-sculpted 19th-century corpus, possibly in cedar wood.
    Dim. h 50 x b 32 cm
    Estimate: € 120 / 180

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00