Een lot van 6 Delfts aardewerken borden. Laat tot vroeg 19de eeuw.

Een lot van 6 Delfts aardewerken borden versierd met blauw en witte bloemmotieven. Laat tot vroeg 19de eeuw.

A lot of 6 Delft earthenware plates. Late to early 19th century.
Dim. Ø 23 cm
SKU: 1712240053.
Auction day: 17 December 2024 19:00
Catalogue #53
Estimate: € 60 / 100

  • #531
    Alfons De Roeck
    Period: 1896-1982

    "Maria with child". A polychrome wooden sculpture. Signed at the bottom.
    Dim. 60 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #447
    Arnold Rivarossi

    Een lot vintage N schaal stoomlocomotieven, bestaande uit een Rivarossi Italy 2185 0-4-0 “Baltimore & Ohio”, in originele verpakking. En een Arnold-N 2261 “Union Pacific”, in originele verpakking.

    A lot of vintage N scale steam locomotives, including a Rivarossi Italy 2185 0-4-0 "Baltimore & Ohio" in its original packaging. Also an Arnold-N 2261 "Union Pacific" in its original packaging.
    Dim. 16 & 13 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #121

    Een precolumbiaanse Chimu blackware keramieken stijgbeugel-tuitfles met dubbele schenktuit, Peru. Gaatje in de buik.

    A Pre-Columbian Chimu blackware ceramic jug with double spout, Peru. Small hole in the body.
    Dim. 18 x 22 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #181

    Een precolumbiaanse Chimu blackware keramieken stijgbeugel-tuitfles met gesculpteerd figuur van een aapje bovenaan. Peru.

    A pre-Columbian Chimu blackware ceramic pitcher with a sculpted figure of a monkey on top. Peru.
    Dim. 21 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #353
    Val Saint Lambert

    Een vintage vaas, val Saint lambert, groen in de massa gekleurd. Gemerkt met label.

    A vintage vase, Val Saint Lambert, green colored throughout. Marked with label.
    Dim. h 26 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #383

    Een lot Chinees porselein bestaande uit een vaas in blauw-wit met een visser en een muzikant, een kom met haarlijnscheur en een aardewerken kom in celadon glazuur.

    A lot of Chinese porcelain consisting of a blue and white vase depicting a fisherman and a musician, a bowl with a hairline crack, and a celadon glazed earthenware bowl.
    Dim. h25(vaas)xØ22cm(kom)
    Estimate: € 50 / 80
  • #520

    Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met en twee saffier cabochons met een gezamenlijk gewicht van +- 1,30 ct.

    A pair of 18 kt yellow gold earrings set with two cabochon sapphires with a total weight of approximately 1.30 ct.
    Dim. 4,18 g
    Estimate: € 600 / 700
  • #559
    Deknudt

    Een geslepen spiegel met rechthoekig polychroom verguld kader. Verso draagt een label.

    A cut mirror with a rectangular polychrome gilt frame. Label on the back.
    Dim. 89 x 68 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #67
    Gucci

    Een zwarte lederen handtas, model retro dokterstas . Gemerkt. Gedragen staat.

    A black leather handbag, retro doctor's style. Marked. Shows signs of wear.
    Dim. H. 16 x 37 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #628

    Een voorstelling van een Bodhisattva op een olifant van gepatineerd massief brons. Indisch werk.

    A representation of a bodhisattva on an elephant made of patinated solid bronze. Indian work.
    Dim. 20 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #500
    Gamages London

    “Speedster”. Een polshorloge-chronograph met automatisch werk en metalen band. In oorspronkelijke verpakking Nieuwstaat.

    "Speedster." A wristwatch chronograph with automatic movement and metal band. In original packaging. Mint condition.
    Estimate: € 200 / 240
  • #273

    Een verguld bronzen schouwklokje met violist en hondje.

    A gilded bronze mantel clock with violinist and dog.
    Dim. 25 x 16 cm
    Estimate: € 80 / 120

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00