Een lot van 6 Delfts aardewerken borden. Laat tot vroeg 19de eeuw.

Een lot van 6 Delfts aardewerken borden versierd met blauw en witte bloemmotieven. Laat tot vroeg 19de eeuw.

A lot of 6 Delft earthenware plates. Late to early 19th century.
Dim. Ø 23 cm
SKU: 1712240053.
Auction day: 17 December 2024 19:00
Catalogue #53
Estimate: € 60 / 100

  • #312

    “Gevacolor”, een vintage reclame voor Gevaert film, op karton.

    "Gevacolor", a vintage advertisement for Gevaert film, on cardboard.
    Dim. 60 x 47 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #188

    Een bronzen man naar het werk van Rodin.

    A Chinese tulip vase made of blue and white porcelain.
    Dim. H. 46 cm
    Estimate: € 260 / 300
  • #57
    Gucci

    Een nachtblauw lederen handtas. Gemerkt. Gedragen staat.

    A midnight blue leather handbag. Marked. Shows signs of wear.
    Dim. H. 27 x 32 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #461
    Natan

    Een vintage lederen handtas, gemerkt Natan. Binnen

    A vintage leather handbag, marked Natan. Inside
    Dim. 17 x 26 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #211
    Capo di Monte

    “Neptunus, god van water en zee”, een groep in blanc-de-Chine op een houten sokkel, gemerkt Capo-Di-Monte. De staart van de zeemeerman in afgebroken maar nog aanwezig.

    "Neptune, god of water and sea," a group in blanc-de-Chine on a wooden base, marked Capo-Di-Monte. The tail of the mermen is broken off but still present.
    Dim. 38 x 34 x 24 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #582
    Georges Boyer Limoges France

    “Mon Village”. Een vintage Frans porseleinen koffieservies met landschap in het decor. Bestaande uit 4 kopjes en schotels, koffiekan, suikerpot, 4 kleine bordjes en 1 groot. Onderaan gemerkt en gesigneerd.

    "Mon Village". A vintage French porcelain coffee set with landscape decoration. Consisting of 4 cups and saucers, coffee pot, sugar bowl, 4 small plates, and 1 large plate. Marked and signed on the bottom.
    Estimate: € 80 / 120
  • #227
    Steiff, Germany

    Een beer, Steiff Teddybär, 1909 replica, nr 406508, paars.

    A bear, Steiff Teddy bear, 1909 replica, no. 406508, purple.
    Dim. l 35 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #658

    “Secours”, een bronskleurig beeld in zamak van een zeebonk, gesigneerd Waagen. Op groen marmeren sokkel.

    "Secours", a bronze-colored sculpture in zamak of a sailor, signed Waagen. On a green marble base.
    Dim. h 54 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #483

    Een Chinese tulpenvaas van blauw en wit porselein.

    Vase in the style of Murano with a mirafiore decoration on a red background.
    Dim. H. 23 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #167

    Een lot zilveren bestek, bestaande uit 18 vorken, 18 lepels en 8 koffielepels. Gemerkt “AH” (Oostenrijk-Hongarije), 13/16 lothig of 813‰. Totaalgewich 1295g.

    A lot of silver cutlery, consisting of 18 forks, 18 spoons, and 8 teaspoons. Marked "AH" (Austria-Hungary), 13/16 loth or 813‰. Total weight 1295g.
    Dim. 1295g - 813‰
    Estimate: € 700 / 800
  • #89
    August Costenoble
    Period: 1894-1976

    “Quai vert automne”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan en verso gesigneerd, getiteld en gedateerd.

    "Quai vert automne". A painting, oil on canvas, signed and titled at bottom and on the verso, dated.
    Dim. 58 x 49 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #546

    Een art-deco bijzettafeltje met inlegwerk waaronder een ster en zwaluwen.

    An Art Deco side table with inlay depicting a star and swallows.
    Dim. h 63 x Ø 75 cm
    Estimate: € 80 / 120

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00