Een lot van 6 Delfts aardewerken borden. Laat tot vroeg 19de eeuw.

Een lot van 6 Delfts aardewerken borden versierd met blauw en witte bloemmotieven. Laat tot vroeg 19de eeuw.

A lot of 6 Delft earthenware plates. Late to early 19th century.
Dim. Ø 23 cm
SKU: 1712240053.
Auction day: 17 December 2024 19:00
Catalogue #53
Estimate: € 60 / 100

  • #572

    Een gepatineerd notenhouten muziek standaard met fijn snijwerk.

    A patinated walnut music stand with fine carving.
    Dim. 104 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #394

    Een polychroom aardewerken kruik in Shipibo-Conibo stijl, met geometrische patronen in het decor, Peru.

    A polychrome earthenware jug in Shipibo-Conibo style, with geometric patterns in the decoration, Peru.
    Dim. 18 x Ø 23 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #287

    Een vaas van geslepen kristal, groen in de massa gekleurd met florale alsook symmetrische motieven.

    A vase in cut crystal, green in color with floral and symmetrical motifs.
    Dim. h 20 x Ø 17 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #537

    Dim. 37 x 65 x 39 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #642

    Een aardewerken karaf in precolumbiaanse stijl met lama kop.

    An earthenware carafe in Pre-Columbian style with a llama head.
    Dim. 12,5 x 14 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #333

    Zeiss, Objektive in der Raumfahrt, een lot van 15 boekjes met elk 12 dia’s van de ruimtevaart. Boekjes 1 tem. 17 waarvan nr 11 en 12 ontbrekend.

    Zeiss, Lenses in Space Travel, a lot of 15 booklets each with 12 slides of space travel. Booklets 1 to 17, with numbers 11 and 12 missing.
    Dim. 20 x 12 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #363

    Een paar vazen in terracotta, bronskleurig met zwarte voet.

    A set of 2 terracotta vases, bronze-colored with a black base.
    Dim. h 46 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #514

    Een design salontafel met metalen chromé onderstel en rechthoekig marmeren blad.

    A design coffee table with chrome metal base and rectangular marble top.
    Dim. 37 x 77 x 61 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #320

    Een zilveren armband met oorbellen in filigraanwerk. Gemerkt 925.

    A silver bracelet with filigree earrings. Marked 925.
    Dim. 26,20 g
    Estimate: € 40 / 60
  • #148

    Een Etrusco Korinthische Oenochoe. Versierd met een fries van dieren (panter, hert, zwaan). Horizontale banden en linten. Oor met lint eindigend op een knop op de rand. 5e eeuw voor Christus (bijgevoegd veilingdocumentatie). Herkomst: Veiling Marc-Arthur Kohn 5 december 2006 - Geëxpertiseerd door Chabib Siltine.

    An Etruscan Corinthian oenochoe. Decorated with a frieze of animals (panther, deer, swan). Horizontal bands and ribbons. Handle with ribbon ending in a knob on the rim. 5th century BC (accompanying auction documentation). Provenance: Marc-Arthur Kohn auction December 5, 2006 - Appraised by Chabib Siltine.
    Dim. h 28 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #544

    Een antieke luchter van koper, verguld bronzen guirlandes en kristallen pegels.

    An antique chandelier of copper, gilded bronze garlands, and crystal drops.
    Dim. h 92 x Ø 32 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #513

    A lot consisting of a decorative Chinese scroll, a wooden Ruyi scepter, a green vase, a lidded vase, a pair of small Fu dogs, a figurine, and a white baluster vase.
    Dim. 95 x 60 cm scroll
    Estimate: € 250 / 300

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00