Een lot van 6 Delfts aardewerken borden. Laat tot vroeg 19de eeuw.

Een lot van 6 Delfts aardewerken borden versierd met blauw en witte bloemmotieven. Laat tot vroeg 19de eeuw.

A lot of 6 Delft earthenware plates. Late to early 19th century.
Dim. Ø 23 cm
SKU: 1712240053.
Auction day: 17 December 2024 19:00
Catalogue #53
Estimate: € 60 / 100

  • #2
    René Marie Dujardin
    Period: 1913-2002

    “Hotel de Roos op st. Anneke”, een schilderij, aquarel en gouache op papier, gesigneerd R.M. Dujardin en gedateerd 1938.

    "Hotel de Roos on St. Anneke", a painting, watercolor, and gouache on paper, signed R.M. Dujardin and dated 1938.
    Dim. 25 x 33 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #471
    Banko Ware

    Een polychroom Japanse “Banko Ware” thee humidor met “7 Lucky Gods” in het decor, medio 1900.

    A polychrome Japanese "Banko Ware" tea humidor depicting the "7 Lucky Gods", from the mid-1900s.
    Dim. 17,5 x Ø 11 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #408
    Imari

    Een lot van 2 Japanse Imari porseleinen vazen met floraal decor, waarvan 1 met koperen deksel.

    A lot of 2 Imari Japanese porcelain vases with floral decoration, one with a copper lid.
    Dim. 32 & 24 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #569

    Een retro staande lamp op houten statief gemonteerd.

    A retro floor lamp mounted on a wooden tripod.
    Dim. 150 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #38
    Waffenfabrik Neuhausen

    Een Duitse bajonet - Genummerd 614572. Met schede en foedraal.

    A German bayonet - Numbered 614572.
    Dim. L: 45 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #210

    Een 18 kt witgouden halsketting met hanger met een centrale robijn van 0,63 ct. briljanten met een gezamenlijke 0,54 ct.

    An 18 kt white gold necklace with a pendant featuring a central ruby of 0.63 ct. Diamonds totaling 0.54 ct.
    Dim. 4,15 g
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #126

    Een massief eikenhouten legkast met 2 deuren en 2 lade.

    A solid oak bookcase with 2 doors and 2 drawers.
    Dim. 208 x 190 x 70 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #425

    Een 18 kt witgouden ring met fantasiestenen.

    A white gold ring with gemstones, 18 karat. 5.8 grams.
    Dim. 5,80 g
    Estimate: € 160 / 200
  • #294
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903-1983

    “Steegje”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.

    "Alleyway." A painting, oil on canvas, signed at the bottom.
    Dim. 48 x 35 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #237
    Steiff, Märklin

    “Wilhelm Tell & zoon”, een set van 2 Steiff beren, gelimiteerde editie. Nr 996528. (Grote beer met ‘Grom Geluid’).

    "Wilhelm Tell & son", a set of 2 Steiff bears, limited edition. No. 996528. (Large bear with 'Growl Sound').
    Dim. h 45 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #171

    A pre-Columbian Chimu blackware ceramic jar with sculpted face. Peru.
    Dim. 29 x 19 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #93
    Cartier

    Een kristallen wijnkaraf met stop. In oorspronkelijke doos. Zilveren montuur, gekeurd 925/1000.

    A crystal wine decanter with stopper. In original box. Silver frame, hallmarked 925/1000.
    Dim. H. 30 cm
    Estimate: € 150 / 200

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00