Een lot van 6 Delfts aardewerken borden. Laat tot vroeg 19de eeuw.

Een lot van 6 Delfts aardewerken borden versierd met blauw en witte bloemmotieven. Laat tot vroeg 19de eeuw.

A lot of 6 Delft earthenware plates. Late to early 19th century.
Dim. Ø 23 cm
SKU: 1712240053.
Auction day: 17 December 2024 19:00
Catalogue #53
Estimate: € 60 / 100

  • #271
    Castlelli

    Een vintage Italiaans porseleinen tafelmiddenstuk met floraal decor en vergulde lijnen. Onderaan gemerkt.

    A vintage Italian porcelain table centerpiece with floral decor and gilded lines. Marked at the bottom.
    Dim. 21 x 40 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #88

    Een massief gesculpteerde houten 19e eeuwse corpus in vermoedelijk cederhout.

    A solid wood-sculpted 19th-century corpus, possibly in cedar wood.
    Dim. h 50 x b 32 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #696

    Dim. 98 x 43 x 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #437
    Life Like Trains Atlas

    Een lot vintage N schaal Diesel locomotieven, bestaande uit een Life Like 7922 “Lehigh Valley”, in originele verpakking. En een Atlas “Southern”, vermoedelijk niet in originele verpakking.

    A lot of vintage N gauge Diesel locomotives, including a Life Like 7922 "Lehigh Valley" in original packaging. And an Atlas "Southern", likely not in original packaging.
    Dim. 19 & 21 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #17
    Pinchon

    ‘Bécassine chez les Alliés’. Gautier-Languereau 1926. Een vroeg stripverhaal.

    ‘Bécassine with the Allies’. Gautier-Languereau 1926.
    Estimate: € 40 / 60
  • #359
    Camiel Van Haesendonck
    Period: 1886-1952

    "Flower still life with porcelain". A painting, oil on canvas.n
    Dim. 60 x 70 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #12

    “Zichten op Lier”, een lot van 2 landschapsschilderijtjes, olieverf op board waarvan één gesigneerd.

    "Views of Lier", a lot of 2 landscape paintings, oil on board, one of which is signed.
    Dim. 18 x 24 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #638

    Een groot slangenvel van een Python.

    A large snakeskin of a Python.
    Dim. 385 x 56 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #9
    René Marie Dujardin
    Period: 1913-2002

    “Havenzicht”, een schilderij, aquarel en gouache op papier, gesigneerd R.M. Dujardin.

    "Havenzicht", a painting, watercolor and gouache on paper, signed R.M. Dujardin.
    Dim. 32 x 41 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #322

    Een set van 6 vroeg 20ste eeuwse vingerbadjes in groen glas.

    A set of 6 early 20th-century finger bowls in green glass.
    Dim. 11,5 x 5 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #364
    François Etienne Musin

    “Zeelui met sloep.” Potloodschets op papier. Gesigneerd.

    "Sailors with rowboat." Pencil sketch on paper. Signed.
    Dim. 15,5 x 23 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #395

    Een antiek Chinees kastje met 2 deurtjes en 5 lades.

    A Chinese cabinet with 2 doors and 5 drawers.
    Dim. 103 x 100 x 45 cm
    Estimate: € 60 / 80

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00