Een lot van 6 Delfts aardewerken borden. Laat tot vroeg 19de eeuw.

Een lot van 6 Delfts aardewerken borden versierd met blauw en witte bloemmotieven. Laat tot vroeg 19de eeuw.

A lot of 6 Delft earthenware plates. Late to early 19th century.
Dim. Ø 23 cm
SKU: 1712240053.
Auction day: 17 December 2024 19:00
Catalogue #53
Estimate: € 60 / 100

  • #621
    Paramount Pictures

    “Omnispeaker”, The outdoor weatherproof omnispeaker. Een paar weerbestendige luidsprekers, nieuw in originele verpakking. Gemerkt “Paramount Pictures”.

    "Omnispeaker", The outdoor weatherproof omnispeaker. A pair of weatherproof speakers, new in original packaging. Marked "Paramount Pictures".
    Dim. 37 x 34 x 34 cm
    Estimate: € 100 / 200
  • #284
    Henri Cassiers
    Period: 1858-1944

    “Reflecties in het kanaal”, een kleurenlitho, gesigneerd buiten de plaat H. Cassiers.

    "Reflections in the canal", a color lithograph, signed outside the plate by H. Cassiers.
    Dim. 57 x 47 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #343

    Een tafelklok met houten omkasting en koperen sierdelen, gemerkt John Smith London.

    A table clock with a wooden case and copper decorations, marked John Smith London.
    Dim. 33 x 22 x 17 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #20

    Een gouden hangertje in de vorm van een saxofoon, 18 kt. 2.2 gram.

    A gold pendant in the shape of a saxophone, 18 kt. 2.2 grams.
    Dim. l 2.5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #169

    An antique French zamak clock on a marble base in the Louis XVI style. Circa 1870. Decoration after Moreau.
    Dim. 38 x 55cm
    Estimate: € 250 / 300
  • Een aardenwerken piedestal met grote kom, dewelke versierd met leeuwenkoppen. 2-delig.

    An earthenware pedestal with a large bowl, decorated with lion's heads. 2 pieces.
    Dim. 96 x Ø 36 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #637
    Con-Cor Minitrains

    Een lot van 10 vintage varia treinwagons N schaal, 6x Con-Cor & 4x Minitrains. Diverse modellen in originele verpakking.

    A lot of 10 vintage assorted train cars N scale, 6x Con-Cor & 4x Minitrains. Various models in original packaging.
    Dim. 20 & ... & 12 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #431

    Een houten Midden-Oosters opbergkistje, rijkelijke beschilderd met floraal en geometrisch decor.

    A wooden Middle Eastern storage box, lavishly painted with floral and geometric decoration.
    Dim. 29 x 46 x 24 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #231

    ‘Apollo’ een bronzen hoofdje op sokkel. Neo-klassiek.

    'Apollo' a bronze head on pedestal. Neoclassical.
    Dim. h 9 cm ( 21 cm)
    Estimate: € 60 / 80
  • #238

    “St. Nicolas van Myra.” Een 19e eeuwse Griekse icoon gemaroufleerd doek op paneel.

    "St. Nicholas of Myra." A 19th-century Greek icon on cloth marouflaged on panel.
    Dim. 50 x 38 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #211
    Capo di Monte

    “Neptunus, god van water en zee”, een groep in blanc-de-Chine op een houten sokkel, gemerkt Capo-Di-Monte. De staart van de zeemeerman in afgebroken maar nog aanwezig.

    "Neptune, god of water and sea," a group in blanc-de-Chine on a wooden base, marked Capo-Di-Monte. The tail of the mermen is broken off but still present.
    Dim. 38 x 34 x 24 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #502

    Dim. 16 cm
    Estimate: € 600 / 800

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00