Een lot van 6 Delfts aardewerken borden. Laat tot vroeg 19de eeuw.

Een lot van 6 Delfts aardewerken borden versierd met blauw en witte bloemmotieven. Laat tot vroeg 19de eeuw.

A lot of 6 Delft earthenware plates. Late to early 19th century.
Dim. Ø 23 cm
SKU: 1712240053.
Auction day: 17 December 2024 19:00
Catalogue #53
Estimate: € 60 / 100

  • #374
    Roméo Dumouolin

    “Leçons de catéchisme” Kleurenets op papier. Gesigneerd buiten de plaat. Vochtplekken.

    "Lessons of catechism" Color etching on paper. Signed outside the plate. Water stains.
    Dim. 31 x 41 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #109

    “Bravo torero”. Een schilderij, olieverf op doek. Kopie naar het werk van “Nicaise De Keyser, 1880-1881”

    "Bravo torero". A painting, oil on canvas. Copy of the work by "Nicaise De Keyser, 1880-1881".
    Dim. 100 x 130 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #324
    Dirk Stallaert

    Een schets van een halve plaat voor een album van Nero. Gesigneerd in potlood.

    A half-page sketch for a Nero album. Signed in pencil.
    Dim. 20 x 29 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #409

    Een lot van 4 Chinese houtgesculpteerde panelen in goud, zwart en rood gelakt.

    A lot of 4 Chinese wooden carved panels in gold, black, and red lacquer.
    Dim. 76 x 34 cm p/s
    Estimate: € 80 / 120
  • #677

    Lot boeken over koken, wijn en whisky. W.o. “Les Grands Vins de Bordeaux”, Ed. Dussaut (2 versies). Dominé, Römer, Ditter, “Culinaria, Europese specialiteiten”. 2 delen in een huls. Ed. Könemann 1995. Joe Claerk, Stuart Derrick, “Whisky”. Met apart proefnotitieboek in huls. Ed. Paragon 2015. Als nieuw. Larousse Ménager en andere.

    Lot of books on cooking, wine, and whisky. Including "Les Grands Vins de Bordeaux", Ed. Dussaut (2 versions). Dominé, Römer, Ditter, "Culinaria, European specialties". 2 volumes in a sleeve. Ed. Könemann 1995. Joe Claerk, Stuart Derrick, "Whisky". With separate tasting notes book in sleeve. Ed. Paragon 2015. Like new. Larousse Ménager and others.
    Estimate: € 40 / 60
  • #188

    Een bronzen man naar het werk van Rodin.

    A Chinese tulip vase made of blue and white porcelain.
    Dim. H. 46 cm
    Estimate: € 260 / 300
  • #205

    Een 14 kt geelgouden ring bezet met een briljantjes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,24 ct.

    A 14 kt yellow gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.24 ct.
    Dim. 3,97 g
    Estimate: € 400 / 500
  • #420

    Een 18 kt witgouden ring met gedreven motief.

    An 18 kt white gold ring with embossed motif.
    Dim. 4,95 g brut
    Estimate: € 250 / 300
  • #57
    Gucci

    Een nachtblauw lederen handtas. Gemerkt. Gedragen staat.

    A midnight blue leather handbag. Marked. Shows signs of wear.
    Dim. H. 27 x 32 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #478

    Een paar late Qing dynastie Fo-Honden van gepolychromeerd Sancai aardewerk als grafbeeldjes met wierrookbranders. Eén staart hersteld, en één houder is gebroken. Kiln merken onderaan.

    A pair of late Qing dynasty polychrome sancai pottery Fu dogs as tomb figures with incense burners. One tail restored and one holder broken. Kiln marks underneath.
    Dim. h 17 cm
    Estimate: € 200 / 400
  • #653

    Een Amerikaanse brandweerhelm; circa 1950, Firehouse 5 plus 2.

    An American firefighter helmet; circa 1950, Firehouse 5 plus 2.
    Dim. 23 x 38 x 29 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #163

    Een lot zilveren bestek, bestaande uit 13 grote vorken en 1 kleine, 13 grote lepels en 1 kleine, gemerkt “VK” (Van Kempen en Begeer) met Leeuw II (835‰), en bijgevoegd een soeplepel.

    A set of silver cutlery, comprising 13 large forks and 1 small, 13 large spoons and 1 small, marked "VK" (Van Kempen en Begeer) with Lion II (835‰), and includes a soup ladle.
    Dim. 1820g - 835‰
    Estimate: € 900 / 1100

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00