Een lot van 6 Delfts aardewerken borden. Laat tot vroeg 19de eeuw.

Een lot van 6 Delfts aardewerken borden versierd met blauw en witte bloemmotieven. Laat tot vroeg 19de eeuw.

A lot of 6 Delft earthenware plates. Late to early 19th century.
Dim. Ø 23 cm
SKU: 1712240053.
Auction day: 17 December 2024 19:00
Catalogue #53
Estimate: € 60 / 100

  • #614

    Een ronde butlerspiegel.

    A round butler's mirror.
    Dim. Ø 45 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #487

    Een Chinees schilderij op albast met aan de ene zijde een tafereel in een prieel en een gedicht aan de andere zijde. Op 3 plaatsen gerestaureerd.

    A Chinese painting on alabaster depicting a scene in a pavilion and a poem on the other side. Restored in 3 places.
    Dim. 28 x 28 cm
    Estimate: € 220 / 340
  • #475

    Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,56 ct.

    An 18kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds weighing a total of 0.56 ct.
    Dim. 14,40 g brut
    Estimate: € 900 / 1000
  • #590

    Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale saffier van +- 1 ct. en diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,10 ct.

    An 18 kt white gold ring set with a central sapphire of approximately 1 ct. and diamonds with a total weight of approximately 0.10 ct.
    Dim. 4,70 g
    Estimate: € 700 / 800
  • #529

    Dim. 90 x 70 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #148

    Een Etrusco Korinthische Oenochoe. Versierd met een fries van dieren (panter, hert, zwaan). Horizontale banden en linten. Oor met lint eindigend op een knop op de rand. 5e eeuw voor Christus (bijgevoegd veilingdocumentatie). Herkomst: Veiling Marc-Arthur Kohn 5 december 2006 - Geëxpertiseerd door Chabib Siltine.

    An Etruscan Corinthian oenochoe. Decorated with a frieze of animals (panther, deer, swan). Horizontal bands and ribbons. Handle with ribbon ending in a knob on the rim. 5th century BC (accompanying auction documentation). Provenance: Marc-Arthur Kohn auction December 5, 2006 - Appraised by Chabib Siltine.
    Dim. h 28 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #204

    Een 12-delig bestek set, bestaande uit messen en vorken, in houten koffertje. Verzilverd met benen handvaten.

    A 12-piece cutlery set, consisiting of knives and forks, in a wooden case. Silver-plated with bone handles.
    Dim. 27 x 36 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #350
    Colladon & fils, Fr Cresens

    Een lot van 2 zakhorloges, Colladon & fils en Fr Cresens, Diest.

    A lot of 2 pocket watches, Colladon & fils and Fr Cresens, Diest.
    Dim. Ø 5.5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #249
    Staf Zerk

    “Het droogdok te Antwerpen”, een schilderij, olieverf op doek, links onder gesigneerd.

    "The drydock in Antwerp", a painting, oil on canvas, signed in the lower left corner.
    Dim. 60 x 70 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #226

    Een salonnetje in Louis XV stijl bestaande uit een 2-zit en 2 fauteuils, gesculpteerd houtwerk en een bloemenstof.

    Dim. 86 x 123 x 72 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #403

    Een paar Japanse vazen in Satsuma stijl, op houten sokkel.

    A set of 2 Japanese vases in Satsuma style, on a wooden pedestal.
    Dim. h 56 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #49

    “Molenzicht”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.

    "Molenzicht". A painting, oil on canvas, signed at the bottom.
    Dim. 26 x 36 cm
    Estimate: € 80 / 120

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00