Een lot van 6 Delfts aardewerken borden. Laat tot vroeg 19de eeuw.

Een lot van 6 Delfts aardewerken borden versierd met blauw en witte bloemmotieven. Laat tot vroeg 19de eeuw.

A lot of 6 Delft earthenware plates. Late to early 19th century.
Dim. Ø 23 cm
SKU: 1712240053.
Auction day: 17 December 2024 19:00
Catalogue #53
Estimate: € 60 / 100

  • #242
    Alice Goldin
    Period: 1922 - 2016

    “Vachellia tortilis”, een houtdruk op papier, gesigneerd en gedateerd buiten de plaat.

    "Vachellia tortilis", a woodcut on paper, signed and dated outside the plate.
    Dim. 40 x 50 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #83

    Een comtoiseklok van gedreven messing met een geëmaiillleerde wijzerplaat met inscriptie Mathias Kienzler à Moulins.

    A pendulum wall clock with front and pendulum in brass and enamel dial. Inscribed Mathias Kienzler à Moulins.
    Dim. 130 x 34 x 15 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #92
    Jozef (Jef) Gastmans

    “Geabstraheerd gelaat”. Een schilderij, olieverf op paneel, bovenaan gesigneerd “Antoon 2002”.

    "Abstracted face". A painting, oil on panel, signed at the top "Antoon 2002".
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #25

    Een 14 kt wit-en geelgouden ring met fantasiestenen.

    A 14 kt white and yellow gold ring with fantasy stones.
    Dim. 2,75 g brut
    Estimate: € 100 / 150
  • #141

    A pre-Columbian Chimu blackware ceramic jug with a sculpted face. Peru.
    Dim. 32 x 21 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #458

    Een lot van 8 divers etnische hoofddeksels met afkomst uit oa; Nepal, Tibet, China, Kazachstan, etc.

    A lot of 8 various ethnic headdresses from countries including Nepal, Tibet, China, Kazakhstan, etc.
    Estimate: € 250 / 350
  • #688

    Een antieke Indonesische Wayang pop. De lederen vleugels zijn gescheurd.

    An antique Indonesian Wayang puppet. The leather wings are torn.
    Dim. h 51 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #246

    Een Mahoniehouten ronde tafel in Empire stijl.

    A mahogany round table in Empire style.
    Dim. 76 x Ø 140 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #478

    Een paar late Qing dynastie Fo-Honden van gepolychromeerd Sancai aardewerk als grafbeeldjes met wierrookbranders. Eén staart hersteld, en één houder is gebroken. Kiln merken onderaan.

    A pair of late Qing dynasty polychrome sancai pottery Fu dogs as tomb figures with incense burners. One tail restored and one holder broken. Kiln marks underneath.
    Dim. h 17 cm
    Estimate: € 200 / 400
  • #353
    Val Saint Lambert

    Een vintage vaas, val Saint lambert, groen in de massa gekleurd. Gemerkt met label.

    A vintage vase, Val Saint Lambert, green colored throughout. Marked with label.
    Dim. h 26 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #35

    Een 18 kt wit-en geelgouden ring met een briljant van ongeveer 0,15 ct.

    An 18 kt white and yellow gold ring with a brilliant-cut diamond of approximately 0.15 ct.
    Dim. 4,20 g brut
    Estimate: € 250 / 300
  • #483

    Een Chinese tulpenvaas van blauw en wit porselein.

    Vase in the style of Murano with a mirafiore decoration on a red background.
    Dim. H. 23 cm
    Estimate: € 160 / 180

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00