Een lot van 6 Delfts aardewerken borden. Laat tot vroeg 19de eeuw.

Een lot van 6 Delfts aardewerken borden versierd met blauw en witte bloemmotieven. Laat tot vroeg 19de eeuw.

A lot of 6 Delft earthenware plates. Late to early 19th century.
Dim. Ø 23 cm
SKU: 1712240053.
Auction day: 17 December 2024 19:00
Catalogue #53
Estimate: € 60 / 100

  • #320

    Een zilveren armband met oorbellen in filigraanwerk. Gemerkt 925.

    A silver bracelet with filigree earrings. Marked 925.
    Dim. 26,20 g
    Estimate: € 40 / 60
  • #622
    Eichholtz

    Een zilverkleurige geglazuurde keramische vaas in Chinese stijl, onderaan gemerkt Eichholtz.

    A silver-colored glazed ceramic vase in Chinese style, marked Eichholtz at the bottom.
    Dim. h 46 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #425

    Een 18 kt witgouden ring met fantasiestenen.

    A white gold ring with gemstones, 18 karat. 5.8 grams.
    Dim. 5,80 g
    Estimate: € 160 / 200
  • #470

    Een armband en een plaquette van gedreven zilver.

    A bracelet and a plaque of embossed silver.
    Dim. 99,90 g
    Estimate: € 60 / 80
  • #585

    Een meerkleurig Chinees porseleinen dekselvaas met floraal decor en familiaal tafereel. Bovenaan een verguld foo dog.

    A multicolored Chinese porcelain covered vase with floral decoration and a family scene. At the top a gilded foo dog.
    Dim. 62 x Ø 31 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #309
    Danny Vlaminck
    Period: 1959 - ....

    “Stilleven met aardbeien”, ssn schilderij, olieverf op paneel in licht vergulde kader, gesigneerd D. Vlaminck en gedateerd ‘89.

    "Still Life with Strawberries", a painting, oil on panel in a lightly gilded frame, signed D. Vlaminck and dated '89.
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #352
    Volkstedt - Rudolstadt

    “Ten dans”, een porceleinen beeldje, gemerkt Volkstedt Rudolstadt. Kleine schade aan het kleed.

    "Ten dancer," a porcelain figurine, marked Volkstedt Rudolstadt. Small damage to the garment.
    Dim. h 23 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #275
    Thonet, Vienna

    Een lot van 4 stoelen in stoomgebogen beukenhout met gecanneerde zit, onderaan in het hout en met label gemerkt; Thonet, Austria, Vienna. Eerste helft XXe eeuw.

    A set of 4 chairs in steam-bent beechwood with caned seats, marked with label: Thonet, Austria, Vienna. First half of the 20th century.
    Dim. 88 x 41 x 41 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #461
    Natan

    Een vintage lederen handtas, gemerkt Natan. Binnen

    A vintage leather handbag, marked Natan. Inside
    Dim. 17 x 26 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #273

    Een verguld bronzen schouwklokje met violist en hondje.

    A gilded bronze mantel clock with violinist and dog.
    Dim. 25 x 16 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #257
    Imhof

    Een verguld metalen tafelklok, in de wijzerplaat gemerkt. Met Romeinse cijfers en strikvormig onderstel. Onderaan genummerd 75 609

    A gilded metal table clock, marked on the dial. With Roman numerals and bow-shaped base. Numbered 5 609 at the bottom.
    Dim. 46 x 33 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #700
    Chemin de Fer

    Een metalen zakhorloge, evenals een lotje uurwerkjes.

    A metal pocket watch, as well as a collection of small clocks.
    Estimate: € 80 / 120

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00