#154Pierre Creixams“Vaison La Romaine”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd, verso getiteld. Enige craquelé in de verf aanwezig. Herkomst: privé collectie Paul van Ostayen.
"Vaison La Romaine." A painting, oil on canvas, signed at the bottom, titled on the back. Some craquelure present in the paint. Provenance private collection of Paul van Ostaijen.No longer availableDim. 59 x 73 cmEstimate: € 300 / 400 -
#410Een 18 kt wit- en geelgouden ring bezet met een centrale briljant van 0,52 ct. F VS1.
An 18 kt white and yellow gold ring set with a central brilliant-cut diamond of 0.52 ct. F VS1.No longer availableDim. 4,30 gEstimate: € 650 / 750 -
#187Een zittende panter van brons. Naar een origineel van Pompon.
#317VBEen inktpothouder in verzilverd metaal op groen marmeren sokkel met 4 gelaatsuitdrukkingen. Gemonogrammeerd VB.
An inkwell holder in silver-plated metal on a green marble base with 4 facial expressions. Monogrammed VB.No longer availableDim. 15 x 18 x 18 cmEstimate: € 60 / 80 -
#692Lena Switsers“Alpenlandschap.” Olieverf op papier. Gesigneerd. Gedateerd 2011. Zonder glas.
"Landscape in the Alps." Oil on paper. Signed. Dated 2011. Glas missing.No longer availableDim. 62 x 87 cmEstimate: € 100 / 120 -
#38Waffenfabrik NeuhausenEen Duitse bajonet - Genummerd 614572. Met schede en foedraal.
A German bayonet - Numbered 614572.No longer availableDim. L: 45 cmEstimate: € 60 / 80 -
#421Een Chinees gesculpteerde puzzelbal in Jade.
A Chinese carved puzzle ball in Jade.No longer availableDim. Ø 9 cmEstimate: € 100 / 150 -
#680Een lot van 11 zilveren ringen bezet met halfedelstenen of markasiet.
#681Een juwelenkistje/koffertje in messing met middeleeuwse taferelen in het decor.
A jewelry box/case in brass with medieval scenes in the decoration.No longer availableDim. 10 x 21 x 11.5 cmEstimate: € 30 / 50 -
"2 ladies." A lithograph on paper, signed at the top and numbered.No longer availableDim. 61 x 82 cmEstimate: € 100 / 150