Een lot van 6 hardcovers erotische strips. Uitgeverijen: Folies, Loempia, Maxima.

A lot of 6 hardcover erotic comic books. Publishers: Folies, Loempia, Maxima.
SKU: 1712240671.
Auction day: 18 December 2024 19:00
Catalogue #671
Estimate: € 30 / 40

  • #154
    Pierre Creixams

    “Vaison La Romaine”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd, verso getiteld. Enige craquelé in de verf aanwezig. Herkomst: privé collectie Paul van Ostayen.

    "Vaison La Romaine." A painting, oil on canvas, signed at the bottom, titled on the back. Some craquelure present in the paint. Provenance private collection of Paul van Ostaijen.
    Dim. 59 x 73 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #410

    Een 18 kt wit- en geelgouden ring bezet met een centrale briljant van 0,52 ct. F VS1.

    An 18 kt white and yellow gold ring set with a central brilliant-cut diamond of 0.52 ct. F VS1.
    Dim. 4,30 g
    Estimate: € 650 / 750
  • #187

    Een zittende panter van brons. Naar een origineel van Pompon.

    A seated bronze panther. Based on an original by Pompon.
    Dim. H. 24 x 37 cm
    Estimate: € 380 / 420
  • #317
    VB

    Een inktpothouder in verzilverd metaal op groen marmeren sokkel met 4 gelaatsuitdrukkingen. Gemonogrammeerd VB.

    An inkwell holder in silver-plated metal on a green marble base with 4 facial expressions. Monogrammed VB.
    Dim. 15 x 18 x 18 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #692
    Lena Switsers

    “Alpenlandschap.” Olieverf op papier. Gesigneerd. Gedateerd 2011. Zonder glas.

    "Landscape in the Alps." Oil on paper. Signed. Dated 2011. Glas missing.
    Dim. 62 x 87 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #38
    Waffenfabrik Neuhausen

    Een Duitse bajonet - Genummerd 614572. Met schede en foedraal.

    A German bayonet - Numbered 614572.
    Dim. L: 45 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #421

    Een Chinees gesculpteerde puzzelbal in Jade.

    A Chinese carved puzzle ball in Jade.
    Dim. Ø 9 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #680

    Een lot van 11 zilveren ringen bezet met halfedelstenen of markasiet.

    A lot of 11 silver rings set with semi-precious stones or marcasite.
    Dim. 84,30 g brut
    Estimate: € 80 / 120
  • #681

    Een juwelenkistje/koffertje in messing met middeleeuwse taferelen in het decor.

    A jewelry box/case in brass with medieval scenes in the decoration.
    Dim. 10 x 21 x 11.5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #277
    JAW

    Een houten tafelklok met met messing details. Opschrift “Tempus Fugit” in de wijzerplaat met maanaanduiding. Binnen in gemerkt “JAW”, begin 20e eeuw.

    A wooden table clock with brass details. Inscription "Tempus Fugit" on the dial with moon indication. Marked "JAW" inside, early 20th century.
    Dim. 27 x 17,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #696

    Dim. 98 x 43 x 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #82
    Nico Vrielink
    Period: °1958

    “2 dames”. Een litho op papier, bovenaan gesigneerd en genummerd.

    "2 ladies." A lithograph on paper, signed at the top and numbered.
    Dim. 61 x 82 cm
    Estimate: € 100 / 150

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00