#243Abraham Van EmdenEen sextant in messing en staal met zijn originele koffer. Gemerkt A. Van Emden Amsterdam 319. Op bijhorend papier een aankoopplaats en datum: Leiden, 30 - 04 - 1937.
A brass and steel sextant with its original case. Marked A. Van Emden Amsterdam 319. Includes accompanying paper with purchase location and date: Leiden, 30 - 04 - 1937.No longer availableDim. 12.5 x 28 x 25 cmEstimate: € 150 / 250 -
#538Silver CrossEen vintage poppenwagen uit de jaren ‘60. Zeer goede staat.
#208Een bronzen “lange denker”, een pastiche op de Denker van Rodin.
A bronze "tall thinker", a pastiche of Rodin's Thinker.No longer availableDim. 25 cmEstimate: € 160 / 200 -
#348David WinterEen lot van 7 handbeschilderde miniatuur huisjes, David Winter, Hampshire, Great Britain.
A lot of 7 hand-painted miniature houses, David Winter, Hampshire, Great Britain.No longer availableDim. h 13 cmEstimate: € 20 / 30 -
#261Steiff, GermanyPeriod: 1994“Eisbär 30 for Märklin”, een pluche ijsbeer geproduceerd voor de 70ste verjaardag van Märklin door Steiff in 1994. Nr 999758.
"Eisbär 30 for Märklin," a plush polar bear produced by Steiff for Märklin's 70th anniversary in 1994. No. 999758.No longer availableDim. 31 x 55 x 20 cmEstimate: € 100 / 150 -
#621Paramount Pictures“Omnispeaker”, The outdoor weatherproof omnispeaker. Een paar weerbestendige luidsprekers, nieuw in originele verpakking. Gemerkt “Paramount Pictures”.
"Omnispeaker", The outdoor weatherproof omnispeaker. A pair of weatherproof speakers, new in original packaging. Marked "Paramount Pictures".No longer availableDim. 37 x 34 x 34 cmEstimate: € 100 / 200 -
#606Een rechthoekig eikenhouten salontafel in rustieke stijl.
#148Een Etrusco Korinthische Oenochoe. Versierd met een fries van dieren (panter, hert, zwaan). Horizontale banden en linten. Oor met lint eindigend op een knop op de rand. 5e eeuw voor Christus (bijgevoegd veilingdocumentatie). Herkomst: Veiling Marc-Arthur Kohn 5 december 2006 - Geëxpertiseerd door Chabib Siltine.
An Etruscan Corinthian oenochoe. Decorated with a frieze of animals (panther, deer, swan). Horizontal bands and ribbons. Handle with ribbon ending in a knob on the rim. 5th century BC (accompanying auction documentation). Provenance: Marc-Arthur Kohn auction December 5, 2006 - Appraised by Chabib Siltine.No longer availableDim. h 28 cmEstimate: € 600 / 800