Other lots in this auction
-
#376Een handgeknoopt wollen tapijt met een boteh miri motief, uit India.
A carpet, from India.No longer availableDim. 137x75 cmEstimate: € 100 / 120 -
#309Danny VlaminckPeriod: 1959 - ....“Stilleven met aardbeien”, ssn schilderij, olieverf op paneel in licht vergulde kader, gesigneerd D. Vlaminck en gedateerd ‘89.
"Still Life with Strawberries", a painting, oil on panel in a lightly gilded frame, signed D. Vlaminck and dated '89.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#381Een blauw en witte Nanking dekselvaas met fo-hond bovenaan.
A blue and white Nanking covered vase with a foo dog on top.No longer availableDim. h 25,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#270Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct. en toermalijn met een gezamenlijk gewicht van +- 2 ct.
A pair of 18 kt white gold earrings set with diamonds with a total weight of approximately 0.40 ct. and tourmaline with a total weight of approximately 2 ct.No longer availableDim. 4,86 gEstimate: € 900 / 1000 -
#131Een precolumbiaans Chimu blackware keramieken vruchtbaarheidsbeeldje. Peru.
A pre-Columbian Chimu blackware ceramic fertility figurine. Peru.No longer availableDim. 25 cmEstimate: € 250 / 350 -
#152Louis ThevenetPeriod: 1870 - 1937“Kamerstilleven”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd.
"Still life painting." A painting, oil on canvas. Signed and dated at the bottom.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#597Een aardewerken Vicus hoofdvat met gelaat en vogelbek bovenaan in precolumbiaanse stijl.
An earthenware Vicus vessel with a face and bird beak at the top in Pre-Columbian style.No longer availableDim. 18 cmEstimate: € 100 / 150 -
#102A. Vermont‘Hoevezicht met landweg, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd A. Vermont.
'Farm view with country road, oil on canvas in gilded frame, signed A. Vermont.'No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 120 / 180 -
#613Een bronzen beeldje van Shiva Brahma.
A bronze statue of Shiva Brahma.No longer availableDim. H: 27 cmEstimate: € 80 / 120 -
#459Val Saint LambertAcht geslepen kristallen wijnglazen met gekleurde kelken. Niet gemerkt. (1 schilfer aan de onderkant voet).
A modern love couple sculpted in white marble.No longer availableDim. H: 19 cmEstimate: € 80 / 120 -
#160Een 18 kt geelgouden ring bezet met één centrale diamant in princess geslepen, diamanten baguettes en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,10 ct.
An 18 kt yellow gold ring set with one central princess-cut diamond, diamond baguettes, and brilliants with a total weight of approximately 1.10 ct.No longer availableDim. 4,60 gEstimate: € 1500 / 1600 -
#43Een eikenhouten wandconsole met gesculpteerd hoofd, monogram aan de zijkant. Vroeg 19e eeuw.
An oak wall console with sculpted head, monogram on the side. Early 19th century.No longer availableDim. 21 x 11 x 10 cmEstimate: € 80 / 120

