#43Een appel van wit marmer op een zwart marmeren sokkeltje.
#3Life-Like - AtlasLife-Like, N spoor locomotief 7184 El Loco en 4 Atlas wagons, 1 x N 1932 ARA box car en 3 x 3577 Caboose.
Life-Like, N gauge locomotive 7184 El Loco and 4 Atlas wagons, 1 x N 1932 ARA box car and 3 x 3577 Caboose.No longer availableDim. l 13 cmEstimate: € 50 / 70 -
#197Koffiepot van gespikkeld Vlaams aardewerk.
#572Bima ProfiEen vintage architectenstoel, gemerkt Bima Profi.
#62Alfred OstPeriod: 1884 - 1945Een Litho, gericht aan mijnheer Cluydts, 29-11-1936, gesigneerd A. Ost, gesigneerd binnen en buiten de plaat. Toegevoegd een kader met een prent voor een tentoonstelling van Alfred Ost in 1945.
A lithograph, addressed to Mr. Cluydts, 29-11-1936, signed A. Ost, signed within and outside the plate. Added a frame with a print for an exhibition of Alfred Ost in 1945.No longer availableDim. 18.5 x 19 cmEstimate: € 80 / 120 -
#337Daum, FranceEen langwerpige sierschaal in kleurloos kristal, gemerkt Daum France.
#363Een set van 5 industriële hanglampen.
A vintage teak veneer coffee table from the mid-1950s.No longer availableDim. 44 x 107 x 47 cmEstimate: € 40 / 60