Een lot van 6 paar 19de eeuwse schoenvormen. 3 paar kinderschoenen, 2 paar herenschoenen, en 1 paar damesschoenen.

A lot of 6 pairs of 19th-century shoe lasts. 3 pairs of children's shoes, 2 pairs of men's shoes, and 1 pair of women's shoes.
Dim. l 27 cm
SKU: 2502250278.
Auction day: 25 February 2025 19:00
Catalogue #278
Estimate: € 40 / 60

  • #43

    Een appel van wit marmer op een zwart marmeren sokkeltje.

    An apple made of white marble on a black marble base.
    Dim. H. 15 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #242
    Jos Hendrickx
    Period: 196-1971

    “Landschap”, een aquarel op papier, gemonogrammeerd JH.

    "Landscape", a watercolor on paper, monogrammed JH.
    Dim. 47 x 59 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #333
    Val Saint Lambert

    Een set van 2 art deco Coupes model 'Noémie'' vervaardigd door Val Saint Lambert, ontworpen door Charles Graffart & Rene Delvenne.

    A set of 2 art deco coupes model 'Noémie' manufactured by Val Saint Lambert, designed by Charles Graffart & Rene Delvenne.
    Dim. h 13 x Ø 22.5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #3
    Life-Like - Atlas

    Life-Like, N spoor locomotief 7184 El Loco en 4 Atlas wagons, 1 x N 1932 ARA box car en 3 x 3577 Caboose.

    Life-Like, N gauge locomotive 7184 El Loco and 4 Atlas wagons, 1 x N 1932 ARA box car and 3 x 3577 Caboose.
    Dim. l 13 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #197

    Koffiepot van gespikkeld Vlaams aardewerk.

    Coffee pot made of speckled Flemish earthenware.
    Dim. H. 29 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #572
    Bima Profi

    Een vintage architectenstoel, gemerkt Bima Profi.

    A vintage architect's chair, marked Bima Profi.
    Dim. 100 x 45 x 50 xm
    Estimate: € 30 / 50
  • #586

    Een houten oorlogschild van Papoea-Nieuw-Guinea - Mendital. 20e eeuw.

    A wooden war shield from Papua New Guinea - Mendital. 20th century.
    Dim. h 130 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #62
    Alfred Ost
    Period: 1884 - 1945

    Een Litho, gericht aan mijnheer Cluydts, 29-11-1936, gesigneerd A. Ost, gesigneerd binnen en buiten de plaat. Toegevoegd een kader met een prent voor een tentoonstelling van Alfred Ost in 1945.

    A lithograph, addressed to Mr. Cluydts, 29-11-1936, signed A. Ost, signed within and outside the plate. Added a frame with a print for an exhibition of Alfred Ost in 1945.
    Dim. 18.5 x 19 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #337
    Daum, France

    Een langwerpige sierschaal in kleurloos kristal, gemerkt Daum France.

    An elongated decorative bowl in colorless crystal, marked Daum France.
    Dim. 17 x 61 x 13 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #363

    Een set van 5 industriële hanglampen.

    A set of 5 industrial pendant lights.
    Dim. 48 cm
    Estimate: € 180 / 250
  • #283
    Flos

    “Romeo Moon & Romeo Babe”. Een hanglamp van Flos met 2 bijhorende wandlampen.

    Dim. h 23 x Ø 50 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #36

    Een vintage salontafel in gefineerd teak, medio jaren 50 van de vorige eeuw.

    A vintage teak veneer coffee table from the mid-1950s.
    Dim. 44 x 107 x 47 cm
    Estimate: € 40 / 60

Veiling van 25 & 26 Februari 2025

25 February 2025 19:00
26 February 2025 19:00