Similar lots by type
-
#84
Een vintage handtas, Berma, Paris in krokodillenleder met toegevoegd een portemonnee en beschermhoes.
-
#88
Een lot van 2 Duracel konijnen met als thema voetbal waarvan één in zijn originele doos. France 98 World Cup.
-
#53Christian Defays
“Gemaskerde man”. Een gesculpteerd, vergulde buste op stenen voet. Verso gesigneerd. Enkele schilfers.
-
#89
Een set van 2 handbeschilderde Chinese porseleinen borden met de afbeelding van een rustende dame.
-
#44
Een blauw wit porseleinen bonbonnière met romantisch tafereel.
-
#79Bergen
Een lot van twee stuks art-deco keramiek gemerkt Bergen bestaande uit een vaasje en een schenkkannetje.
-
#45
Een vintage meerkleurig Murano glazen beeldje van een abstracte vis.
-
#63Erwin Pompernigg
Een houtgesculpteerde buste van een man op een stenen voet, draagt onderaan een label ‘Pompernigg Erwin’.
-
#114
Een massief eiken boekensteun met Gothische invloeden.
-
#61
“Congo”. Een geel koperen sculptuur voorstellend het voormalige Congo gedragen in twee handen. Niet gesigneerd.
-
#78
Een Chinese bloempot op schaal met floraal decor. Onderaan de schaal een merkteken met hierin ‘Made in China’.
-
#64
Een set van twee Afrikaanse beelden in tropisch hout. Voorstellend een man en een vrouw.
-
#77Satsuma
Een paar Japans porseleinen Satsuma vazen met fo hondjes versierd en meerkleurig, figuratief decor. Onderaan gemerkt.
-
#71
Een vintage Boheems kristallen vaas met geslepen geometrisch decor.
-
#54Vichy Porcelaine de Couleuvre
Een vintage Frans porseleinen vaas, groen met floraal decor. Onderaan gemerkt.
-
#70
Een inktstel met beeldje van een kwajongen in zamak, één inktpot heeft zijn originele deksel en glazen inktpotje niet meer.
-
#55Decor Exclusiv
Een Italiaans porseleinen dekselvaas en kom met zwart vergulde details en floraal decor. Onderaan gemerkt
-
#76Nanking
Een paar Chinees porseleinen dekselvaasjes, Nanking, met strijdtafereel in het decor.
-
#81
Een lot van 2 stuks verguld bronzen meubelbeslag.
-
#51
Gerardus van Majella, een geschilderd vintage plaaster beeldje.
-
#60
Een lot van 2 aardewerken beeldjes in précolombiaanse stijl.
-
#85
Een lot van 4 decoratieve houten stukken bestaande uit 2 guirlandes, een kleine console en een handschoentang.
-
#50
Een gepatineerd verguld houten gesculpteerd Boeddha hoofd.
-
#59
Een vintage polychroom houten beeldje van een cherubijn met vergulde drapering. Verso gemerkt, made in Italy.
Other lots in this auction
-
#230
Een set van twee armstoelen in Louis-XV stijl, wit geschilderd houten frame en bekleed met een blauwe stof met lauwerkransen.
A set of two armchairs in Louis XV style, white painted wooden frame and upholstered in blue fabric with laurel wreaths. -
#168
Een set van 2 sierlijke zamac vazen waarvan 1 met schade.
A set of 2 graceful zamac vases, 1 with damage. -
#24
“Staand naakt”. Een vintage gepatineerd hout gesculpteerd beeldje. Onderaan gesigneerd.
-
#86Lempereur & Bernard
Een koperen olielamp. Bovenaan gemerkt L&B.
-
#4
Een lot van geglazuurd barbotine aardewerk bestaande uit een schaal gemerkt Sarreguemines en twee ongemerkte vazen. Eén van de vazen is bovenaan gerestaureerd/gelijmd. Ca 1900.
-
#7
Een set van 2 cloisonné vaasjes, blauw met bloemendecor, één van de vazen is gedeukt.
-
#8
Twee sets vazen in Vlaams aardewerk, van elke set is één van de vazen bovenaan gebarsten.
-
#172
Een kunststoffen beeldje van een elfachtig wezen in floraal decor.
A plastic figurine of an Elf-like creature in a floral setting. -
#201
Een decoratieve set in koper bestaande uit een dienblad met karaf en 6 glazen.
-
#282
Een Afrikaanse houtgesculpteerd decoratief beeld/pot met afneembaar deksel.
An African wood carved decorative figure/pot with removable lid. -
#138
Een onderlegger houder met lederen bekleding en 10 onderleggers.
A coaster holder with leather covering and 10 coasters. -
#118
Een porseleinen schotel met floraal decor. Verso gemerkt.
A porcelain dish with floral decor. Marked on the back.