Other lots in this auction
-
#73Een lot koper, bestaande uit een oude lantaarn, een grote (gedeukt) en een kleine pepermolen, een chocolatière gemerkt Christoffle en een paar koperen bekers met geëtst decor.
A lot of copper, consisting of an old lantern, a large (dented) and a small pepper mill, a chocolatière marked Christoffle and a pair of copper cups with etched decor.No longer availableOnline onlyDim. H: 17.5-37 cmEstimate: € 40 / 50 -
#125“Diploma Aartsbroederschap van O.L.V. van het H. Hart. Druk op papier.
“Diploma Archfraternity of Our Lady of the Sacred Heart. Press on paper.No longer availableOnline onlyDim. 33,5 x 48 cmEstimate: € 15 / 20 -
#186Een verzilverde lampadaire naar Art Deco ontwerp.
A silver plated lampadaire after an Art Deco design.No longer availableOnline onlyDim. H: 90 cmEstimate: € 35 / 45 -
#68Drie diverse glazen parfumflesjes.
Three assorted glass perfume bottles.No longer availableOnline onlyDim. H: 12-18 cmEstimate: € 30 / 40 -
#164Een lot beeldjes van malachiet in de vorm van dieren.
A lot of malachite figurines in the shape of animals.No longer availableOnline onlyDim. h +- 5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#215Een lot van barometers en thermometers waaronder één gemonteerd op een reeënpootje.
No longer availableOnline onlyDim. l: 7 - 19 cm -
#167Een kleine cachepot en een onderbord van polychroom porselein met decor van lange lijzen aan een tafel. China, tijdperk Republiek.
A small cachepot and a bottom plate in polychrome porcelain with a decoration of long lines on a table. China, Republic era.No longer availableOnline onlyDim. 16,5 x 23,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#273Een 4-delige reeks boeken met onderwerp Antwerpen wereldtentoonstelling 1930, gebonden versie. Uitgave “De Gazet Van Antwerpen”.
A 4-part series of books with subject Antwerp world exhibition 1930, bound version. Publication “The Gazet Van Antwerp”.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 30 cmEstimate: € 25 / 35 -
#291Twee antieke bronzen vijzels met stampers.
Deux anciens mortiers en bronze avec pilons.No longer availableOnline onlyDim. H: 7-9 cmEstimate: € 40 / 60 -
#138Matchbox Dinky CollectionDrie modelautootjes op schaal 1:43:- DY-26 Studebaker Golden Hawk.- DY-28 1969 Triumph Stag.- DY-29 1953 Buick Skylark.In originele doosjes.
Three 1:43 scale model cars: - DY-26 Studebaker Golden Hawk. -DY-28 1969 Triumph Stag. - DY-29 1953 Buick Skylark. In original boxes.No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 70 -
#278Een lot luxe parfumstalen van verschillende merken waaronder: Armani, Ace, Davidoff, Joop, Scherrer, Van Cleef & Arpels, Versace. e. a.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 80 -
#241Een zware metalen kandelaar, gemonteerd als lamp.
Candélabre massif en métal. Monté en lampe.No longer availableOnline onlyDim. H: 143 cm




