#331‘Muzikanten’, een paar Afrikaanse bronzen beeldjes.
'Musicians', a pair of African bronze sculptures.No longer availableDim. Hoogte 26 cmEstimate: € 50 / 70 -
#472Roger Van Belleghem‘Visioen in de ruimte’, olieverf op doek. Getekend.
#251Een tabakspot van blauw-wit geglazuurd Delfts aardewerk met koperen deksel. Gemerkt L P Kan (Lampetkan)
A tobacco jar of blue and white glazed Delft earthenware with a copper lid. Marked L P Kan (Lampetkan).No longer availableDim. Hoogte 32 cmEstimate: € 80 / 120 -
#445Een handgeknoopt Oosters tapijt.
A hand-knotted oriental rug.No longer availableDim. 335x247 cmEstimate: € 200 / 250 -
#178Een lot van 5 postzegelalbums met een grote variatie zegels, waarvan een goed aantal 19e eeuwse. Bestaande uit: USA (1870 - 1899), Canada (1876 - ), Zuid- & Centraal-America (verschillende landen rond 1880+), Commonwealth, Midden Oosten, Afrika (Belgische Congo +), Kleine hoeveelheid Oost-Azië waaronder China & Japan rand 19e eeuw.
A lot of 5 stamp albums with a large variety of stamps, including a good number from the 19th century. Includes: USA (1870 - 1899), Canada (1876 - ), South & Central America (various countries around 1880+), Commonwealth, Middle East, Africa (Belgian Congo +), Small amount of East Asia including China & Japan late 19th century.No longer availableEstimate: € 180 / 240 -
#450Een 18 kt witgouden art deco ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,15 ct. en saffierbaguetten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct. en een centrale syntetische saffier.
An 18 kt white gold Art Deco ring set with old cut diamonds with a total weight of approximately 0.15 ct. and sapphire baguettes with a total weight of approximately 1 ct. and a central synthetic sapphire.No longer availableDim. 3,03 gEstimate: € 450 / 550 -
#512Lode SebregtsPeriod: 1906 - 2002‘Twee jonge vrouwen in hun slaapkamer’, olieverf op paneel. Getekend L. Sebregts ‘86. Sebregts genoot zijn opleiding aan de Academie van Antwerpen en het NHISKA, bij Isidoor Opsomer en Albert Saverys.
‘Two young women in their bedroom’, oil on panel. Signed L. Sebregts ‘86. Sebregts received his education at the Academy of Antwerp and the NHISKA, under the guidance of Isidoor Opsomer and Albert Saverys.No longer availableDim. 60/50 cmEstimate: € 50 / 70 -
#368Een lot van 23 Chinese keramische ‘Mudmen’ beeldjes.
A lot of 23 Chinese ceramic 'Mudmen' figurines.No longer availableDim. h 24 cmEstimate: € 80 / 120 -
#90Een 18 kt witgouden tennisarmband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 2,22 ct. D-E VVS-VS1.
An 18 kt white gold tennis bracelet set with brilliant-cut diamonds totaling 2.22 ct. D-E color, VVS-VS1 clarity.No longer availableDim. 8,46 gEstimate: € 2200 / 2400 -
#502Alfons Van MeirvennePeriod: 1932 - ....“Ijsvogel”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd en gedateerd ‘93.
"Ijsvogel", a painting, oil on panel, signed and dated '93.No longer availableDim. 17 x 17 cmEstimate: € 80 / 120