• 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
Een lot van 6 postzegelalbums, met een grote variatie zegels, waarvan een goed aantal 19e eeuwse. Bestaande uit: Luxemburg (1882 - 1977), Zwitserland (1862 - 1999), Griekenland (1872-), en een kleine hoeveelheid oost europa en Turkije. En één stempel van Noord Ingermanland. Portugal (1876 - 1977). Spanje (1850 - 2001), Italië (1863 - 1977), Vaticaanstad (1945 - 1974). Nederland (1864 - ), Malta, Cyprus. Franse domeinen (1886 -) etc.

A lot of 6 stamp albums, with a wide variety of stamps, including a good number from the 19th century. Consisting of: Luxembourg (1882 - 1977), Switzerland (1862 - 1999), Greece (1872-), and a small quantity from Eastern Europe and Turkey. Plus one stamp from North Ingria. Portugal (1876 - 1977), Spain (1850 - 2001), Italy (1863 - 1977), Vatican City (1945 - 1974), the Netherlands (1864 - ), Malta, Cyprus, French territories (1886 -), etc.
SKU: 2511250168.
Auction day: 25 November 2025 19:00
Catalogue #168
Estimate: € 180 / 240

  • #331

    ‘Muzikanten’, een paar Afrikaanse bronzen beeldjes.

    'Musicians', a pair of African bronze sculptures.
    Dim. Hoogte 26 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #384
    Lode sebregts
    Period: 1906 - 2002

    ‘De jeugd van Bilzen’, olieverf op doek. Getekend L. Sebregts. Sebregts genoot zijn opleiding aan de Academie van Antwerpen en het NHISKA, bij Isidoor Opsomer en Albert Saverys.

    'The youth of Bilzen', oil on canvas. Signed L. Sebregts. Sebregts received his education at the Academy of Antwerp and the NHISKA, under Isidoor Opsomer and Albert Saverys.
    Dim. 80/100 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #472
    Roger Van Belleghem

    ‘Visioen in de ruimte’, olieverf op doek. Getekend.

    'Vision in Space', oil on canvas. Signed.
    Dim. 70/60 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #251

    Een tabakspot van blauw-wit geglazuurd Delfts aardewerk met koperen deksel. Gemerkt L P Kan (Lampetkan)

    A tobacco jar of blue and white glazed Delft earthenware with a copper lid. Marked L P Kan (Lampetkan).
    Dim. Hoogte 32 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #13
    De Porseleyne Fles

    Een grote Delfts aardewerken sierschotel, gemerkt De Porseleyne Fles.

    A large Delft earthenware decorative plate, marked De Porseleyne Fles.
    Dim. h 6 x Ø 41.5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #445

    Een handgeknoopt Oosters tapijt.

    A hand-knotted oriental rug.
    Dim. 335x247 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #178

    Een lot van 5 postzegelalbums met een grote variatie zegels, waarvan een goed aantal 19e eeuwse. Bestaande uit: USA (1870 - 1899), Canada (1876 - ), Zuid- & Centraal-America (verschillende landen rond 1880+), Commonwealth, Midden Oosten, Afrika (Belgische Congo +), Kleine hoeveelheid Oost-Azië waaronder China & Japan rand 19e eeuw.

    A lot of 5 stamp albums with a large variety of stamps, including a good number from the 19th century. Includes: USA (1870 - 1899), Canada (1876 - ), South & Central America (various countries around 1880+), Commonwealth, Middle East, Africa (Belgian Congo +), Small amount of East Asia including China & Japan late 19th century.
    Estimate: € 180 / 240
  • #450

    Een 18 kt witgouden art deco ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,15 ct. en saffierbaguetten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct. en een centrale syntetische saffier.

    An 18 kt white gold Art Deco ring set with old cut diamonds with a total weight of approximately 0.15 ct. and sapphire baguettes with a total weight of approximately 1 ct. and a central synthetic sapphire.
    Dim. 3,03 g
    Estimate: € 450 / 550
  • #512
    Lode Sebregts
    Period: 1906 - 2002

    ‘Twee jonge vrouwen in hun slaapkamer’, olieverf op paneel. Getekend L. Sebregts ‘86. Sebregts genoot zijn opleiding aan de Academie van Antwerpen en het NHISKA, bij Isidoor Opsomer en Albert Saverys.

    ‘Two young women in their bedroom’, oil on panel. Signed L. Sebregts ‘86. Sebregts received his education at the Academy of Antwerp and the NHISKA, under the guidance of Isidoor Opsomer and Albert Saverys.
    Dim. 60/50 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #368

    Een lot van 23 Chinese keramische ‘Mudmen’ beeldjes.

    A lot of 23 Chinese ceramic 'Mudmen' figurines.
    Dim. h 24 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #90

    Een 18 kt witgouden tennisarmband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 2,22 ct. D-E VVS-VS1.

    An 18 kt white gold tennis bracelet set with brilliant-cut diamonds totaling 2.22 ct. D-E color, VVS-VS1 clarity.
    Dim. 8,46 g
    Estimate: € 2200 / 2400
  • #502
    Alfons Van Meirvenne
    Period: 1932 - ....

    “Ijsvogel”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd en gedateerd ‘93.

    "Ijsvogel", a painting, oil on panel, signed and dated '93.
    Dim. 17 x 17 cm
    Estimate: € 80 / 120

Veiling 25 & 26 november 2025

25 November 2025 19:00
26 November 2025 19:00