#84Een bijzettafeltje in massief grenenhout, 1 lade.
#103LimogesEen lot van 3 Frans porseleinen parfum potjes en flesjes met floraal decor en vergulde lijnen. Onderaan gemerkt.
#194Een paar metalen kandelaars.
#204“Hoevezicht”, een schilderij, olieverf op paneel, niet gesigneerd.
#229Een paar vintage blauw-wit porseleinen beeldjes van een koe met kalfje. Onderaan genummerd en gemerkt “Germany”.
#160Een lot van 2 Arabische sierdolken.
#171Een Roemeens icoon op papier in vergulde kader.
#28Een set van een klein verrekijkertje, een toneelkijker en loep.
A set of a small binocular, a theatre binocular, and a magnifying glass.No longer availableOnline only -
A pair of Chinese porcelain Nanking vases with military scenes. Marked at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 19 x Ø 17 cmEstimate: € 40 / 60