#231‘Venetië’, potloodtekening. Getekend; Karel van Seben, ‘59.
'Venice', pencil drawing. Signed: Karel van Seben, '59. -
#135Een massief houten trolley in rustieke stijl.
A solid wood trolley in a rustic style. -
#65Een lot van 2 Aziatische beeldjes, een leeuw en een draak, diverse materialen in de stijl van jade.
#271Armogrès BelgiumEen keramisch wapenschild met kroon, gemerkt Armogrès Belgium.
A ceramic coat of arms with crown, marked Armogrès Belgium. -
#132Een lot van twee ingekaderde reproducties naar het werk van Jan Korthals.
A lot of two framed reproductions after the work of Jan Korthals. -
#145Een oude koperen melkkit, gedeukt.
An old copper milk churn, dented. -
#121Een houten zuil, diverse houtsoorten.
A wooden pillar, various types of wood. -
#123Een partij kaders bestaande uit grafiek, tekeningen en offset reproducties.
A lot of frames consisting of prints, drawings, and offset reproductions. -
#78Een lot van 4 Chinese porseleinen vazen, 3 met deksel en houten sokkel.
A lot of 4 Chinese porcelain vases, 3 with lids and wooden base.