#228DelvauxEen vintage lederen Delvaux handtas, model Saint Raphael, 1963. Inclusief aankoopbewijs “Exclusivités Delvaux”, Antwerpen. Binnenin met label gemerkt en met bijbehorende stofzak.
A vintage leather Delvaux handbag, Saint Raphael model, 1963. Includes purchase receipt from "Exclusivités Delvaux", Antwerp. Labeled inside with accompanying dust bag.No longer availableDim. 24 x 34 cmEstimate: € 350 / 450 -
#47Een gepatineerd bronzen inktstel , waarvan de 2 porseleinen potjes manco. Versierd met florale details in het reliëf. Onderaan gemerkt D.L. Depose N-26, met label Patine Roc, medio 1900.
A patinated bronze inkwell, with 2 missing porcelain pots. Decorated with floral details in relief. Marked at the bottom D.L. Depose N-26, with label Patine Roc, mid-1900s.No longer availableDim. 9 x 21 cmEstimate: € 60 / 90 -
#397Heljan FallerEen lot van 8 vintage treinset N schaal decor bouwkits. Bestaande uit Heljan; “602, 611, 601”, Brawa; “2700”, Faller; “2150” en “2142” in ongeopende verpakking, Walthers; “933-3221” en “Roof details” in ongeopende verpakking.
A lot of 8 vintage N scale train set scenery building kits. Includes Heljan; "602, 611, 601", Brawa; "2700", Faller; "2150" and "2142" in unopened packaging, Walthers; "933-3221" and "Roof details" in unopened packaging.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#435Een vuurketting en een zilveren parfumflesje als hanger te gebruiken.
#124P.J. Mene“Caballos.” Bronzen beeld, gesigneerd.
#638Een groot slangenvel van een Python.
#271CastlelliEen vintage Italiaans porseleinen tafelmiddenstuk met floraal decor en vergulde lijnen. Onderaan gemerkt.
A vintage Italian porcelain table centerpiece with floral decor and gilded lines. Marked at the bottom.No longer availableDim. 21 x 40 cmEstimate: € 100 / 150