"Havenzicht", a painting, watercolor, and gouache on paper, signed R.M. Dujardin.No longer availableDim. 35 x 50 cmEstimate: € 60 / 80 -
#180Een 18 kt geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en een rodoliet van +- 0,40 ct.
An 18 kt yellow gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.20 ct. and a rhodolite of approximately 0.40 ct.No longer availableDim. 2,58 gEstimate: € 650 / 750 -
#221Een 19e eeuws Grieks bord ‘Grand Tour’, met decor van een Sater en jongeling aan een vuurkorf. We voegen er een Kylix drinkschoteltje in zwart geglazuurd aardewerk aan toe.
A 19th-century Greek plate 'Grand Tour', depicting a satyr and youth by a hearth. We are including a Kylix drinking cup in black glazed earthenware.No longer availableDim. Ø 33,5 cm & Ø 14 cmEstimate: € 120 / 180 -
#10Een 18 kt geelgouden zegelring.
#170Een 18 kt geelgouden ring bezet met een hartvormige robijn van +- 4 ct.
An 18 kt yellow gold ring set with a heart-shaped ruby of approximately 4 ct.No longer availableDim. 4,02 gEstimate: € 1900 / 2000 -
#528Paul Sersté‘Zittend meisje’, een terracotta beeld getekend Paul Sersté.
#312“Gevacolor”, een vintage reclame voor Gevaert film, op karton.
#412Jozef MousPeriod: 1896-1968“Drie schetsen van mannen ten voeten uit”. Tekeningen op papier. Alle drie gesigneerd. In één lijstje.
"Three full-length sketches of men. Drawings on paper. All three signed. In one frame."No longer availableDim. 17 x 12 cm (x 3)Estimate: € 40 / 50 -
#425Een 18 kt witgouden ring met fantasiestenen.
A white gold ring with gemstones, 18 karat. 5.8 grams.No longer availableDim. 5,80 gEstimate: € 160 / 200