Een lot van 6 verzamelalbums met betrekking tot Robbedoes en Franquin van verschillende uitgaven.

Een lot van 6 verzamelalbums met betrekking tot Robbedoes en Franquin in verschillende uitgaven.

A lot of 6 collector's albums related to Spirou and Franquin from various editions.
SKU: 1712240023.
Auction day: 17 December 2024 19:00
Catalogue #23
Estimate: € 30 / 50

  • #199

    Een verguld houten trumeau met een gebeeldhouwde kuif.

    A Chinese porcelain tulip vase with blue and white decoration in three parts.
    Dim. 180 x 100 cm cm
    Estimate: € 300 / 320
  • #321

    Estimate: € 60 / 70
  • #438

    Een uit de Chinees gesculpteerd wierrookvat met fo-hond bovenaan, op houten sokkeltje.

    A Chinese jade incense burner sculpted with a foo dog on top, on a wooden baseja
    Dim. 25 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #173

    Kandelaar in Lodewijk XV-stijl van verguld en donker gepatineerd brons. Zes lichtpunten gedragen door een kariathide. Tijdperk Napoleon III.

    Candlestick in Louis XV style made of gilt and dark patinated bronze. Six light points supported by a caryatid. Era of Napoleon III.
    Dim. 79 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #421

    Een Chinees gesculpteerde puzzelbal in Jade.

    A Chinese carved puzzle ball in Jade.
    Dim. Ø 9 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #609
    Val Saint Lambert

    Dim. h 18 x Ø 30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #684

    Een paar antieke vergulde stoeltjes, zit en rug met rietwerk.

    A set of 2 antique gilded chairs with seat and back in caning.
    Dim. 95 x 45 x 41 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #655

    Dim. h 20 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #420

    Een 18 kt witgouden ring met gedreven motief.

    An 18 kt white gold ring with embossed motif.
    Dim. 4,95 g brut
    Estimate: € 250 / 300
  • #309
    Danny Vlaminck
    Period: 1959 - ....

    “Stilleven met aardbeien”, ssn schilderij, olieverf op paneel in licht vergulde kader, gesigneerd D. Vlaminck en gedateerd ‘89.

    "Still Life with Strawberries", a painting, oil on panel in a lightly gilded frame, signed D. Vlaminck and dated '89.
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #406

    Een handgeknoopt Bidjar tapijt uit India.

    A hand-knotted Bidjar carpet from India.
    Dim. 115 x 188 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #233
    George Charles Coudray
    Period: 1862 - 1932

    “Krijger met bijl”, een bronzen beeld, gerestaureerd aan de bijl, gesigneerd George Coudray.

    "Warrior with Axe," a bronze sculpture, restored at the axe, signed George Coudray.
    Dim. h 30 cm
    Estimate: € 120 / 180

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00