Een lot van 6 verzamelalbums met betrekking tot Robbedoes en Franquin van verschillende uitgaven.

Een lot van 6 verzamelalbums met betrekking tot Robbedoes en Franquin in verschillende uitgaven.

A lot of 6 collector's albums related to Spirou and Franquin from various editions.
SKU: 1712240023.
Auction day: 17 December 2024 19:00
Catalogue #23
Estimate: € 30 / 50

  • #452
    Zdeněk Sklenář

    “Peacock.” Litho op papier. Genummerd 114/120. Gesigneerd buiten de plaat. Zdeněk Sklenář. Gedateerd 1979.

    "Peacock." Lithograph on paper. Numbered 114/120. Signed outside the plate. Zdeněk Sklenář. Dated 1979.
    Dim. 17 x 18 cm
    Estimate: € 220 / 340
  • #533

    Dim. 7 x 12,5 cm
    Estimate: € 100 / 200
  • #657
    Eug. De Seyn

    “Geschied-en aardrijkskundig Woordenboek der Belgische Gemeenten”. In 4°, hardcover, gesigneerd. In twee delen met talrijke afbeeldingen. Ed. Bieleveld, Brussel. Zeer goede staat.

    "Historical and geographical Dictionary of the Belgian Municipalities". In 4°, hardcover, signed. In two parts with numerous illustrations. Pub. Bieleveld, Brussels. Very good condition.
    Estimate: € 60 / 80
  • #356
    Willy Van Der Meeren Tubax

    Een vintage bureaustoel, gemerkt Tubax en gedateerd 1966.

    A vintage office chair, marked Tubax and dated 1966.
    Dim. 87 x 42 x 41 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #537

    Dim. 37 x 65 x 39 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #679

    Een modernistische spiegel met geslepen spiegelrand.

    A modernist mirror with a beveled mirror edge.
    Dim. 100 x 70 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #158

    Een Griekse Lekythos vaas uit de Romeinse periode in rood aardewerk met kalkaanslag, versierd met figuren.

    A Greek Lekythos vase from the Roman period in red earthenware with lime deposits, decorated with figures.
    Dim. h 26 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #639
    Agnès Galland
    Period: *1942

    "Flower still life." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #209

    Een ronde butlerspiegel.

    A gilded wooden mirror.
    Dim. Ø 80 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #71

    ‘Eva’. Vergulden bronzen beeld op groen marmeren sokkel. Draagt handtekening Seffner. Fer. Gladenbeck Berlin.

    'Eva'. Gilt bronze statue on green marble pedestal. Signed by Seffner. Fer. Gladenbeck Berlin.
    Dim. h 30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #650
    Dupont Paris

    Een balpen van verguld metaal met Chinese lak. In oorspronkelijk etui met certificaat. Aangekocht in 1992.

    A ballpoint pen made of gold-plated metal with Chinese lacquer. In original case with certificate. Purchased in 1992.
    Estimate: € 50 / 80
  • #584
    d’Artois Limoges Ancienne Fabrique Royale

    Een Frans porseleinen theeservies met vogels in het decor, bestaande uit theekan, suikerpot, melkkan, 2 kopjes met schoteltje en dienblad. 1 kopje met klein schilfertje aan de rand. Onderaan gemerkt “Limoges Ancienne Fabrique Royale”, gesigneerd d’Artois.

    A French porcelain tea set decorated with birds, comprising teapot, sugar bowl, creamer, 2 cups with saucers, and tray. 1 cup has a small chip on the rim. Marked "Limoges Ancienne Fabrique Royale" and signed by d'Artois.
    Estimate: € 80 / 120

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00