#630Een 14 kt geelgouden ring bezet met een briljantjes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
A 14 kt yellow gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.40 ct.No longer availableDim. 2,96 gEstimate: € 400 / 500 -
#276Een massief eikenhouten halbank met opbergkoffer.
#148Een Etrusco Korinthische Oenochoe. Versierd met een fries van dieren (panter, hert, zwaan). Horizontale banden en linten. Oor met lint eindigend op een knop op de rand. 5e eeuw voor Christus (bijgevoegd veilingdocumentatie). Herkomst: Veiling Marc-Arthur Kohn 5 december 2006 - Geëxpertiseerd door Chabib Siltine.
An Etruscan Corinthian oenochoe. Decorated with a frieze of animals (panther, deer, swan). Horizontal bands and ribbons. Handle with ribbon ending in a knob on the rim. 5th century BC (accompanying auction documentation). Provenance: Marc-Arthur Kohn auction December 5, 2006 - Appraised by Chabib Siltine.No longer availableDim. h 28 cmEstimate: € 600 / 800 -
#525Gamages London“Race Calendar”. Een polshorloge-chronograph met automatisch werk en metalen band. In oorspronkelijke verpakking Nieuwstaat.
"Race Calendar." A wristwatch chronograph with automatic movement and metal band. In original packaging. Like new condition.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#632Een Murano vaas van groen glas.
"Still Life with Kitten". A painting, oil on canvas, signed at the bottom.No longer availableDim. 24,5 x 33,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#136Een massiek eikenhouten legkast met 2 deuren.
A solid oak bookcase with 2 doors.No longer availableDim. 203 x 161 x 69 cmEstimate: € 40 / 60