Een lot van 6 verzamelalbums met betrekking tot Robbedoes en Franquin van verschillende uitgaven.

Een lot van 6 verzamelalbums met betrekking tot Robbedoes en Franquin in verschillende uitgaven.

A lot of 6 collector's albums related to Spirou and Franquin from various editions.
SKU: 1712240023.
Auction day: 17 December 2024 19:00
Catalogue #23
Estimate: € 30 / 50

  • #228
    Delvaux

    Een vintage lederen Delvaux handtas, model Saint Raphael, 1963. Inclusief aankoopbewijs “Exclusivités Delvaux”, Antwerpen. Binnenin met label gemerkt en met bijbehorende stofzak.

    A vintage leather Delvaux handbag, Saint Raphael model, 1963. Includes purchase receipt from "Exclusivités Delvaux", Antwerp. Labeled inside with accompanying dust bag.
    Dim. 24 x 34 cm
    Estimate: € 350 / 450
  • #47

    Een gepatineerd bronzen inktstel , waarvan de 2 porseleinen potjes manco. Versierd met florale details in het reliëf. Onderaan gemerkt D.L. Depose N-26, met label Patine Roc, medio 1900.

    A patinated bronze inkwell, with 2 missing porcelain pots. Decorated with floral details in relief. Marked at the bottom D.L. Depose N-26, with label Patine Roc, mid-1900s.
    Dim. 9 x 21 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #589

    Dim. 60,5 x 50,5cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #397
    Heljan Faller

    Een lot van 8 vintage treinset N schaal decor bouwkits. Bestaande uit Heljan; “602, 611, 601”, Brawa; “2700”, Faller; “2150” en “2142” in ongeopende verpakking, Walthers; “933-3221” en “Roof details” in ongeopende verpakking.

    A lot of 8 vintage N scale train set scenery building kits. Includes Heljan; "602, 611, 601", Brawa; "2700", Faller; "2150" and "2142" in unopened packaging, Walthers; "933-3221" and "Roof details" in unopened packaging.
    Estimate: € 80 / 120
  • #593
    Mont Blanc

    Een zwart lederen handtasje, gemerkt Mont Blanc.

    A black leather handbag, marked Mont Blanc.
    Dim. 13 x 22 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #283
    Albert Nestler Castell

    Een lot met 2 vintage precisie-rekenlinialen in originele doos en handleiding.

    A lot containing 2 vintage precision slide rules in original box with manual.
    Dim. 30 & 20 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #586

    Een commode met 2 laden in marqueterie en bronskleurig beslag in Louis XV stijl

    A commode with 2 drawers in marquetry and bronze-colored fittings in the Louis XV style.
    Dim. 80 x 90 x 47 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #435

    Een vuurketting en een zilveren parfumflesje als hanger te gebruiken.

    A fire chain and a silver perfume bottle to be used as a pendant.
    Dim. 112 g
    Estimate: € 80 / 100
  • #124
    P.J. Mene

    “Caballos.” Bronzen beeld, gesigneerd.

    "Caballos." Bronze sculpture, signed.
    Dim. h 19 cm
    Estimate: € 550 / 650
  • #638

    Een groot slangenvel van een Python.

    A large snakeskin of a Python.
    Dim. 385 x 56 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #302
    Alain Bach

    “Bloemenstilleven”, een zeefdruk op papier, buiten de plaat gesigneerd en genummerd.

    "Flower still life," a screen print on paper, signed and numbered outside of the plate.
    Dim. 54 x 65 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #271
    Castlelli

    Een vintage Italiaans porseleinen tafelmiddenstuk met floraal decor en vergulde lijnen. Onderaan gemerkt.

    A vintage Italian porcelain table centerpiece with floral decor and gilded lines. Marked at the bottom.
    Dim. 21 x 40 cm
    Estimate: € 100 / 150

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00