Een lot van 6 verzamelalbums met betrekking tot Robbedoes en Franquin van verschillende uitgaven.

Een lot van 6 verzamelalbums met betrekking tot Robbedoes en Franquin in verschillende uitgaven.

A lot of 6 collector's albums related to Spirou and Franquin from various editions.
SKU: 1712240023.
Auction day: 17 December 2024 19:00
Catalogue #23
Estimate: € 30 / 50

  • #435

    Een vuurketting en een zilveren parfumflesje als hanger te gebruiken.

    A fire chain and a silver perfume bottle to be used as a pendant.
    Dim. 112 g
    Estimate: € 80 / 100
  • #664
    KPM Germany

    Een 12-delig blauw-wit Duits porseleinen koffie set, bestaande uit; koffiekan, melkkan, suikerpot, 12 tasjes, waarvan 1 met randschilfer, 12 schoteltjes. Bijgevoegd uit dezelfde serie; 20 schoteltjes, 11 kleine bordjes, 3 ovale schotels en 1 ronde, botervlootje. Onderaan gemerkt “KPM Germany”.

    A 12-piece blue and white German porcelain coffee set, including a coffee pot, milk jug, sugar bowl, 12 cups (one with a rim chip), and 12 saucers. Additionally, from the same series; 20 saucers, 11 small plates, 3 oval dishes, and 1 round butter dish. Marked "KPM Germany" on the bottom.
    Estimate: € 80 / 120
  • #317
    VB

    Een inktpothouder in verzilverd metaal op groen marmeren sokkel met 4 gelaatsuitdrukkingen. Gemonogrammeerd VB.

    An inkwell holder in silver-plated metal on a green marble base with 4 facial expressions. Monogrammed VB.
    Dim. 15 x 18 x 18 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #382
    Paul Permeke

    Dim. 60 x 70 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #562
    Deknudt

    Een vintage spiegel met facetgeslepen glas, lange rechthoekige lijst en vergulde details. Met label gemerkt “Deknudt”.

    A vintage mirror with beveled glass, a long rectangular frame, and gilded details. Marked with label "Deknudt".
    Dim. 137 x 41,5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #577

    Een lot van 3 varia aardewerken kommetjes, bodemvondsten. 1 met enkele schilfers en 1 met diverse breukherstellingen.

    A lot of 3 assorted earthenware bowls, archaeological finds. 1 with some chips and 1 with several repairs.
    Dim. 10 x Ø 15 & 10 x Ø 9 & 6 x Ø 16 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #36

    Een donker eikenhouten credenskastje in Neogotische stijl met figuratief snijwerk. 1 deurtje bovenaan en open schap onderaan.

    A dark oak credenza cabinet in Neo-Gothic style with figurative carvings. 1 door at the top and open shelf at the bottom.
    Dim. 123 x 44 x 66 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #86

    Een donker eikenhouten commode met 1 lade en 1 deurtje onderaan, en een linnenpers bovenop. Mechanisme van gedraaid hout, messing en smeedijzer. XIXde eeuw.

    A dark oak chest of drawers with 1 drawer and 1 door at the bottom, and a linen press on top. Mechanism made of turned wood, brass, and wrought iron. 19th century.
    Dim. 175 x 49 x 75 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #68
    Y. Lohe

    “Omhelzing”. Bronzen groep op koperen voetstuk. Gemerkt in de basis.

    "Embrace". Bronze group on copper pedestal. Marked on the base.
    Dim. H. 27 x 20 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #608

    Een precolumbiaanse aardewerken karaf met gesculpteerd figuur. Peru.

    A Pre-Columbian earthenware carafe with a sculpted figure. Peru.
    Dim. 18,5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #127
    Delheid

    Een glazen bonbonnière met zilveren houder en deksel. Gemerkt 800‰ Delheid.

    A glass bonbonnière with silver holder and lid. Marked 800‰ Delheid.
    Dim. 280g - 800‰
    Estimate: € 200 / 300
  • #274
    Duval

    “Bloemenstilleven”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Duval.

    "Flower still life", a painting, oil on canvas, signed Duval.
    Dim. 70 x 60 cm
    Estimate: € 80 / 120

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00