Een lot van 6 verzamelalbums met betrekking tot Robbedoes en Franquin van verschillende uitgaven.

Een lot van 6 verzamelalbums met betrekking tot Robbedoes en Franquin in verschillende uitgaven.

A lot of 6 collector's albums related to Spirou and Franquin from various editions.
SKU: 1712240023.
Auction day: 17 December 2024 19:00
Catalogue #23
Estimate: € 30 / 50

  • #253

    Een geslepen kristallen vaas met roze in de massa gekleurd. Val Saint Lambert. Model Evian

    A cut crystal vase with pink staining in the mass. Val Saint Lambert. Model Evian
    Dim. H: 40,5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #592

    "Polderzicht". A painting, oil on board. Monogram "FR" at the bottom.
    Dim. 19,5 x 26 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #257
    Imhof

    Een verguld metalen tafelklok, in de wijzerplaat gemerkt. Met Romeinse cijfers en strikvormig onderstel. Onderaan genummerd 75 609

    A gilded metal table clock, marked on the dial. With Roman numerals and bow-shaped base. Numbered 5 609 at the bottom.
    Dim. 46 x 33 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #644

    Een Chinees diep bord van blauw en wit porselein in de geest van de Wanli Kraak schotels.

    A Chinese deep plate of blue and white porcelain in the style of Wanli Kraak dishes.
    Dim. Ø 22 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #697
    Pierre Vandel
    Period: 1970

    Dim. 46 x 128 x 63 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #308

    Een lot oud apothekersmateriaal bestaande uit 2 rood koperen (verwarmings?)-toestellen met uitneembare ringen in verschillende diameters en een supositoir-mal in messing.

    A lot of old apothecary equipment consisting of 2 red copper (heating?) devices with removable rings in various diameters and a suppository mold in brass.
    Dim. h 34.5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #691

    Een set van 4 eikenhouten stoelen met oud gele velours bekleding.

    A set of 4 oak chairs with old yellow velvet upholstery.
    Dim. 94 x 40 x 43 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #284
    Henri Cassiers
    Period: 1858-1944

    “Reflecties in het kanaal”, een kleurenlitho, gesigneerd buiten de plaat H. Cassiers.

    "Reflections in the canal", a color lithograph, signed outside the plate by H. Cassiers.
    Dim. 57 x 47 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #166
    Alfred Hendrickx Belform
    Period: 1931

    Dim. 125 x 42 x 160 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #601

    Een Chinees bronzen ritueel wijnvat.

    A Chinese bronze ritual wine vessel.
    Dim. 22 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #669

    Een handbeschilderde Chinese vaas met vele figuren in het decor. Onderaan gemerkt.

    A hand-painted Chinese vase featuring numerous figures in the decoration. Marked at the bottom.
    Dim. h 41 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #138
    V. De Vos

    “Gevecht met panter”. Een gepatineerd houten gesculpteerd beeld op marmeren voet. Onderaan gesigneerd.

    "Fight with panther." A patinated wooden sculpted figure on a marble base. Signed at the bottom.
    Dim. 52 x 32 cm
    Estimate: € 150 / 200

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00