Similar lots by type
-
#187
Een lot van 3 vintage kristalglazen asbakken. 2 met driehoekvorm en label, 1 met zeshoek vorm.
A lot of 3 vintage crystal glass ashtrays. 2 triangular-shaped with label, 1 hexagonal-shaped. -
#254
Een Boheems kristallen vaas, amber in de massa gekleurd met een geslepen decor van bloemen.
A Bohemian crystal vase, colored amber throughout with a cut flower decoration. -
#228Matchbox Series
Een lot van 33 vintage Matchbox speelgoed autootjes. Diverse modellen, ‘70-80, redelijk tot goede staat.
A lot of 33 vintage Matchbox toy cars. Various models, '70s-'80s, in fair to good condition. -
#206
Een verzilverd metalen crucifix met vergulde elementen.
A silver-plated metal crucifix with gilt elements. -
#224Corgi Majorette
Een lot van 24 vintage speelgoed autootjes. Diverse modellen; Majorette, Corgi, Welly, ... ‘70-80, redelijk tot goede staat.
A lot of 24 vintage toy cars. Various models; Majorette, Corgi, Welly, ... '70-80, in fair to good condition. -
#179
“Een man met een pijp”. Een schilderij, olieverf op tabaksbladeren. Vermoedelijk Thailand.
"A man with a pipe". A painting, oil paint on tobacco leaves. Presumably Thailand. -
#235
Een houten gesculpteerde tafellamp in de vorm van een Chinese wijze met tiffany stijl glazen kap.
A wooden sculpted table lamp in the shape of a Chinese sage with a Tiffany-style glass shade. -
#280Davey & Co.
Een antiek koperen lantaarn. Bovenaan gemerkt.
An antique copper lantern. Marked at the top. -
#267
Een vintage verzilverde koffie-en theeset met melkkan en suikerpot, met houten heft. Onderaan gemerkt.
A vintage silver-plated coffee and tea set with creamer and sugar bowl, with wooden handle. Marked on the bottom. -
#195
Een lot antieke vormen, bestaande uit buchevormen, charlottevormen, een expo-58 vorm, ijsspaghetti pers, Kerstboom en varia toebehoren.
A lot of antique molds, including molds for cakes, Charlotte cakes, an Expo 58 mold, an ice spaghetti press, Christmas tree molds, and various accessories. -
#197G. Dehaeck Gand
Een lot met een 22-tal vintage frisco-vormen met snijplaat. Bovenaan gemerkt “G. Dehaeck Gand”
A lot of 22 vintage Frisco molds with cutting plate. Marked "G. Dehaeck Gand" at the top. -
#234Karlsbader
Een set van een ronde en een rechthoekige porseleinen schaal met vergulde decoraties, Karlsbader gemerkt.
A set of a round and a rectangular porcelain bowl with gilded decorations, marked Karlsbader. -
#257H&M Home
Een klein hout gelakt dienbladje met verguld metalen rand. Onderaan gemerkt H&M.
A small wooden lacquered tray with a gilded metal edge. Marked at the bottom with H&M. -
#182
Een lot van 2 oude bakelieten doosjes, Bonbons Martougin en CA gemerkt.
A lot of 2 vintage Bakelite boxes, labeled Bonbons Martougin and CA. -
#233
Een antieke weegschaal met een blokje en eveneens enkele losse gewichten.
An antique scale with a beam and a few separate weights. -
#264Imari
Een lot van een Imari porseleinen kom en sierbord.
A lot of an Imari porcelain bowl and decorative plate. -
#218
Een glazen stolp met een wassen madonna beeld.
A glass dome with a wax Madonna figure.Online onlyPlace a bid › -
#253Capo di Monte
Een beeld van een zwerver en een meisje, gemerkt Capo Di Monte.
A sculpture of a beggar and a girl, marked Capo Di Monte. -
#201
Een lot van 4 vintage gezelschapsspellen, bestaande uit; Trans-Aktion, Zeeslag, Monopoly en een gemengd bordspel.
A lot of 4 vintage board games, consisting of: Trans-Aktion, Battleship, Monopoly, and a mixed board game. -
#207Rosenthal
Een porseleinen beeldje van een eendje. Onderaan gemerkt.
A porcelain figurine of a duckling. Marked at the bottom. -
#230
Een lot vintage Geobra Playmobil systems ‘70-’80. Diverse setjes gemengd.
A lot of vintage Geobra Playmobil systems from the '70s-'80s. Various mixed sets. -
#258
Een lot van 2 moderne opbergdoosjes in plexiglas.
A lot of 2 modern storage boxes in Plexiglas. -
#174
“Bloemstilleven met Chinees beeldje”. Een schilderij olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Flower still life with Chinese figurine." An oil painting on canvas. Signed at the bottom. -
#222
Een lot van 5 oud porseleinen beeldjes waarvan de 2 middenformaatjes gebroken/gelijmd.
A lot of 5 old porcelain figurines, with the 2 medium-sized ones broken and glued.
Other lots in this auction
-
#144Val Saint Lambert
“Christmas 1980”, een collectors editie bord van Val Saint Lambert, gesigneerd en genummerd 194/1000.
"Christmas 1980", a collector's edition plate by Val Saint Lambert, signed and numbered 194/1000. -
#16Henriot Quimper
Een lot van 3 sierborden in Bretoens aardewerk en figuratief decor. 2 kleintjes en 1 middelmaat. Gemerkt.
A lot of 3 decorative plates in Breton earthenware with figurative decor. 2 small and 1 medium-sized. Marked. -
#249Lumedart
Een lot van 3 beeldjes in biscuit op een messing voetstuk, gemerkt Lumedart.
A lot of 3 porcelain figurines on a brass base, marked Lumedart. -
#212
Een uit albast gesculpteerde wandlamp in de vorm van een gelaat.
A wall lamp carved from alabaster in the shape of a face. -
#199
Een porseleinen groep van 2 kraanvogels. Porcelanas Miguel Requenas. Eén poot afgebroken (maar aanwezig). Gelijmde poten bij de andere vogel.
A porcelain group of 2 cranes. Porcelanas Miguel Requenas. One leg broken off (but present). -
#260Val Saint Lambert
Een kleurloos kristallen schaal met vergulde rand.
A colorless crystal bowl with a gilt rim. -
#114Capo di Monte
Een lot van 13 stuks divers porselein, biscuit en kunststof beeldjes van Capo Di Monte.
A lot of 13 pieces of various porcelain, biscuit, and plastic figurines from Capo Di Monte. -
#202
Een paar Chinees porseleinen vaasjes met vogel en floraal decor. Onderaan gemerkt.
A pair of Chinese porcelain vases with bird and floral decoration. Marked at the bottom. -
#150
Een lot van 58 Suske & Wiske SC strips, varia titels en uitgaven.
A lot of 58 Suske & Wiske softcover comics, various titles and editions. -
#154
Een gesculpteerd kristalglazen vaas met geometrische patronen. Schilfer en barst onderaan.
A sculpted crystal glass vase with geometric patterns. Flake and crack at the bottom. -
#72
Een lot van drie porseleinen wijwatervaatjes met religieuze afbeeldingen van engelen en heiligen. Hoogstwaarschijnlijk uit midden 20e eeuw.
A lot of three porcelain holy water fonts with religious images of angels and saints. Most likely from the mid-20th century. -
#166
Een spiegel met verguld gesculpteerd houten kader.
A mirror with a gilded sculpted wooden frame.