Een lot van 7 borden in Imari porselein, bestaande uit een set van 3 en een set van 4 waarvan 2 met haarlijn/gechipt.

A lot of 7 Imari porcelain plates, comprising a set of 3 and a set of 4, 2 of which have hairline/chips.
Dim. Ø 22.5 cm
SKU: 2810250377.
Categories: Aziatisch, Porselein, XIXe eeuw.
Auction day: 29 October 2025 19:00
Catalogue #377
Estimate: € 100 / 150

  • #535

    A large Japanese porcelain lidded vase with bird and multi-color polychrome decor. Marked at the bottom.
    Dim. 67 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #526

    Een massief eikenhouten hoekkast met 1 deur.

    A solid oak corner cabinet with 1 door.
    Dim. 99 x 90 x 59 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #416

    Een grote eikenhouten koffer met een gegalbeerd deksel en smeedijzeren beslag. XIXe eeuw.

    A large oak chest with a domed lid and wrought iron fittings. 19th century.
    Dim. H 70, B 125, D 60 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #507

    Een set van 2 massief houten gesculpteerde tempelleeuwen.

    A set of 2 solid wood carved temple lions.
    Dim. h 76 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #156

    Een massief houten buffetkast met opzet, Duitse neobarok, einde XIXde eeuw.

    A solid wood sideboard in Henri II style.
    Dim. 195 x 200 x 57 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #209

    Een massief eikenhouten gatelegtafel.

    A solid oak gateleg table.
    Dim. 75 x 125 x 89 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #236

    Een antiek bijzetmeubeltje met twee schuifjes, een koperen inzet en houten deksel . Gemarquetteerd. Beetje slijtage aan het fineer.

    An antique side table with two drawers, a brass insert, and a wooden lid. Marquetry decoration. Some wear on the veneer.
    Dim. H 68, B 36, D 36 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #396

    Antieke commode met zwart marmeren blad. Vier laden.

    Antique chest of drawers with black marble top. Four drawers.
    Dim. H 90, B 129, D 59 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #230

    Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met 26 kleine briljanten en twee parels.

    A pair of 18 kt white gold earrings set with 26 small brilliant-cut diamonds and two pearls.
    Dim. Bruto: 7,18 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #235

    Een ronde massief houten tafel, barst in het blad.

    A round solid wooden table, crack in the top.
    Dim. h 75 x Ø 122 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #115

    Een polychroom gipsen altaarstuk met de voorstelling van Jezus, Dismas en Hestas, gekruisigd op de berg Golgotha.

    A polychrome plaster altarpiece depicting Jesus, Dismas, and Gestas crucified on Mount Golgotha.
    Dim. 80 x 51 x 16 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #105

    Een 18e eeuws gesculpteerd houten polychroom Mariabeeld, rechterhand manco.

    An 18th-century carved wooden polychrome statue of Mary, right hand missing.
    Dim. h 39.5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #186

    Een antiek polychroom bankstel in Louis XV stijl bestaande uit een tweezitsbank en twee enkelzitten. De singles dienen herdaan te worden.

    An antique polychrome Louis XV style sofa set consisting of a two-seater sofa and two armchairs. The armchairs need to be restored.
    Dim. 108 x 130 x 57 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #393

    A sculpted solid wooden statue of a Chinese sage. Damage to the foot.
    Dim. h 88 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #166

    Een massief eikenhouten 18e eeuws buffet in Gotische stijl.

    A solid oak 18th century buffet in Gothic style.
    Dim. 160 x 125 x 50 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #403

    Een kamerscherm in 3 delen met Japanse figuren beschilderd, gesigneerd B. Heidbuchel en gedateerd 5-1-1937.

    A room divider painted with Japanese figures in 3 parts, signed B. Heidbuchel and dated 5-1-1937.
    Dim. h 181 x b 162 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #136

    Een massief houten buffetkast met opzet, tijdperk Louis Philippe.

    A solid wood buffet cabinet in Louis Philippe style.
    Dim. 202 x 130 x 55 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #506

    Een 19e eeuwse massief eikenhouten koffer.

    A 19th-century solid oak chest.
    Dim. 66 x 126 x 56 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #443

    Een grote balustervaas van meerkleurig Chinees porselein, famille rose.

    A large baluster vase made of multicolored Chinese porcelain, famille rose.
    Dim. Hoogte 94, Ø 51 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #95

    Een gemarquetteerde ronde tafel in Victoriaanse stijl op centrale voet.

    A marquetry round table in Victorian style on a central pedestal.
    Dim. h 80 x Ø 115 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #496

    Een geëboniseerd bijzettafeltje in Napoléon III stijl, met messing inlegwerk. Enkele stukjes van het inlegwerk zijn manco.

    A ebonized Napoléon III style side table with brass inlay. Some pieces of the inlay are missing.
    Dim. H 72, B 131, D 72 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #516

    Een massief eikenhouten Mechelse kast met 1 deur en 1 lade.

    A solid oak Mechelen cabinet with 1 door and 1 drawer.
    Dim. 100 x 100 x 54 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #246

    Een nachtkastje/toiletkastje, Louis XV stijl, marmeren blad en marmeren inzet in het kastje.

    A bedside/toilet cabinet, Louis XV style, with marble top and marble inlay in the cabinet.
    Dim. 87 x 42 x 37 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #176

    Een massief eikenhouten 19e eeuwse deux-corps met paneeldeuren.

    A solid oak 19th-century two-piece cabinet with paneled doors.
    Dim. 230 x 129 x 36 cm
    Estimate: € 120 / 180

  • #562
    Renée Kempen
    Period: 1914 - 2002

    “Dorpszicht met figuren”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd.

    "Village view with figures", a painting, oil on canvas, signed.
    Dim. 46 x 55 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #268
    Steiff, Germany

    Vijf pluche knuffels waarvan twee lama’s en drie buffels, één buffel en één lama gemerkt Steiff.

    Five plush toys including two llamas and three buffaloes, one buffalo and one llama marked Steiff.
    Dim. h 16 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #270

    Een paar 18 kt wit-en geelgouden oorbellen bezet met oud geslepen diamanten met een gezamenlijk gewicht van 0,30 ct.

    A pair of 18kt white and yellow gold earrings set with old cut diamonds with a total weight of 0.30 ct.
    Dim. 3,35 g
    Estimate: € 200 / 300
  • #63
    Steiff, Germany

    Drie vintage pluche papegaaien en een pinguin, gemerkt Steiff, één met de knop manco.

    Three vintage plush parrots and a penguin, marked Steiff, one with missing button.
    Dim. h 21 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #177

    Een zilveren samovar, gemerkt met een adelaar, hoofdletter R en een leeuw. Sterling, 630, 3 PT. Met een brutogewicht van 2,09 kg.

    A silver samovar, marked with an eagle, capital letter R, and a lion. Sterling, 630, 3 PT. With a gross weight of 2.09 kg.
    Dim. Hoogte 36 cm
    Estimate: € 1500 / 2000
  • #353
    Unica

    Een vintage Unica pop met wit kleed, toegevoegd een poppenstoeltje.

    A vintage Unica doll with a white dress, accompanied by a doll's chair.
    Dim. h 44 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #257

    ‘The Christian’s New and Complete Family Bible’, by Rev. Thomas Bankes, of St. Mary Hall, Oxon. Gedrukt in Londen, eind 18e eeuw.

    'The Christian’s New and Complete Family Bible', by Rev. Thomas Bankes, of St. Mary Hall, Oxon. Printed in London, late 18th century.
    Dim. 40/27 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #21

    “Les délices des PAYS-BAS ou description géographique et historique des XVII provinces Belgiques”, 5 volumes, Septieme Edition, 1786.

    "The Delights of the NETHERLANDS or Geographical and Historical Description of the Seventeen Belgian Provinces", 5 volumes, Seventh Edition, 1786.
    Dim. 3 x 17.5 x 10.5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #117
    Delheid

    Een set van 12 zilveren lepeltjes in cassette, met een bruto gewicht van 265 gram. Gemerkt Delheid. Toegevoegd twee mesjes met een zilveren heft, gemerkt 800.

    A set of 12 silver spoons in a case, with a total weight of 265 grams. Marked; Delheid. Includes two knives with silver handles, marked; 800.
    Dim. 265 gram
    Estimate: € 150 / 200
  • #294
    Stephan Goris

    ‘Herfstlandschap’, olieverf op paneel. Onduidelijk getekend.

    "Autumn Landscape", oil on panel. Indiscernibly signed.
    Dim. 19/34 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #384
    Frans Mortelmans

    ‘Stilleven met bloemenvaas’, olieverf op doek. Getekend.

    'Still life with flower vase', oil on canvas. Signed; F. Mortelmans.
    Dim. 55/30 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #321

    Een gesculpteerd houten tafellamp met een roofvogel en een lampion, Van Chinese origine.

    A sculpted wooden table lamp with a bird of prey and a lantern, of Chinese origin.
    Dim. h 62 cm
    Estimate: € 50 / 75

Veiling 28 & 29 Oktober 2025

28 October 2025 19:00
29 October 2025 19:00