Similar lots by type
-
#110
Een handbeschilderde vaas in opalineglas.
A hand-painted vase in opaline glass. -
#180
Een paar bronzen olielampen, 19e eeuw. Verschillende bolglazen en 1 vulglaasje binnenin manco.
A pair of bronze oil lamps, 19th century. Various spherical glass shades and 1 missing filling glass inside. -
#283Cheadleshire
Een modern wandklokje met holografisch ruitertafereel.
-
#105
Een stel art-deco fotohouders in marmer en glas.
A pair of art deco photo holders in marble and glass. -
#101
Een dienblad in verzilverd metaal, gemerkt Viners of Sheffield, alpha plate.
A silver-plated metal tray, marked Viners of Sheffield, alpha plate. -
#284
Een vintage design vaasje in glaspasta. Klein barstje in bovenrand.
-
#265
Een lot van 5 verzilverd metalen items bestaande uit 3 ijsemmers, een schenkkan en een thermoskan.
A lot of 5 silver-plated items consisting of 3 ice buckets, a jug, and a thermos. -
#238
Een persglazen kandelaar met een vis in frostglass. De losse coupe bovenaan heeft schilfers.
A pressed glass candlestick with a fish in frost glass. The detachable cup on top has flake damage. -
#143
Een vintage Murano glaspasta schaal in groen en amber.
A vintage Murano glass paste bowl in green and amber. -
#86Lempereur & Bernard
Een koperen olielamp. Bovenaan gemerkt L&B.
A copper oil lamp. Marked at the top with L&B. -
#245
Een lot van 2 koperen schalen, de ene verzilverd met glazen inzetschaal uit de jaren 30 van vorige eeuw, de andere recent werk met plastic inzetbakje.
A lot of 2 copper bowls, one silver-plated with glass insert from the 1930s, the other a recent piece with a plastic insert tray. -
#104Ifoco
Een vintage verrekijker in lederen doos. Gemerkt Ifoco, 7x50 Field 7.1.
A vintage binoculars in leather case. Marked Ifoco, 7x50 Field 7.1. -
#270
Een messing luchter met melkglazen kapjes en 6 lichtpunten.
-
#132
Een lot van 2 oude weegschalen en een blokje met glazen gewichtjes.
A lot of 2 old scales and a block with glass weights. -
#45
Een vintage meerkleurig Murano glazen beeldje van een abstracte vis.
A vintage multicolored Murano glass sculpture of an abstract fish. -
#157
Een lot van 3 karafjes in blauw glas, zg. Bristol Blue genoemd. bij 1 karafje ontbreekt de stop.
A lot of 3 carafes in blue glass, called Bristol Blue. 1 carafe is missing its stopper. -
#216
Een paar verzilverde fotokaders.
A pair of silver-plated photo frames. -
#214
Een glazen stolp met houten voet.
A glass dome with a wooden base. -
#102
Een verzilverde koffie-en theeset met melkkan en suikerpot.
A silver-plated coffee and tea set with milk jug and sugar bowl. -
#135Junghans
Een antieke tafelklok met houten gesculpteerde omkasting. Gemerkt in de emaille wijzerplaat, dewelke gecraqueleerd.
An antique table clock with a wooden sculpted casing. Marked on the enamel dial, which is crackled. -
#98
Een lot van zes blauw glazen onderzetborden.
A set of six blue glass coasters. -
#261
Een gefineerd houten bijzettafeltje op wieltjes, met ovalen tafelblad en glazen plaat.
A veneered wooden side table on wheels, with an oval tabletop and a glass panel. -
#287GULDSM.AKT.BOL
Een verzilverde samovar, onderaan gemerkt.
-
#94
Een oude glazen stolp met een gebroken plaasteren heiligenbeeld op houten sokkel.
An old glass dome with a broken plaster religious statue on a wooden base.
Other lots in this auction
-
#3
Een set van 2 Delftse molenvazen.
A set of 2 Delft mill vases. -
#263
Een houten muurconsole, samengesteld werk.
A wooden wall console, composite work. -
#145
Een Boheems kristallen vaas, kleurloos en blauw in de massa.
A Bohemian crystal vase, colorless and blue in the mass. -
#82
Een paar pastorale beelden van kunsthars. Gemerkt AB. Italiaans werk.
A pair of pastoral images in synthetic resin. Marked AB. Italian work. -
#262
Een hoge houten kandelaar, zilverkleurig.
A tall wooden candlestick, silver-colored. -
#232
Een paar gesculpteerde eikenhouten stoelen met gestoffeerde zitting en rug. Kruisverbinding aan de poten.
A pair of carved oak chairs with upholstered seat and back. Cross connections on the legs. -
#50
Een gepatineerd verguld houten gesculpteerd Boeddha hoofd.
A patinated gilded wooden sculpted Buddha head. -
#185
Een lot van 3 Iraanse tegeltjes met floraal en figuratief decor. Vroeg 20e eeuw.
A lot of 3 Iranian tiles with floral and figurative decoration. Early 20th century. -
#27Stainless Steel Japan
Een lot van 6 vergulde koffielepeltjes.
A set of 6 gilded coffee spoons. -
#272
Een ronde coupe met hoge rand van veelkleurig Japans porselein versierd met diverse voorstellingen in uitsparingen. Oude restauraties en beschadigingen. Gemerkt Kutani.
-
#77Satsuma
Een paar Japans porseleinen Satsuma vazen met fo hondjes versierd en meerkleurig, figuratief decor. Onderaan gemerkt.
A pair of Japanese porcelain Satsuma vases decorated with foo dogs in multicolored, figurative design. Marked at the bottom. -
#10
Een lot van 2 vintage tafelmodel aanstekers, één in koper met centraal een boom, één in blauw kristal en messing.
A lot of 2 vintage table lighters, one in copper with a tree motif in the center, and one in blue crystal and brass.