Other lots by Kaiser W. Germany
#72Kaiser W. Germany‘Luxor’ & ‘Theben’. Een lot van twee porseleinen vazen, één met oren, met decor naar de Egyptische oudheid.
'Luxor' & 'Thebes'. A lot of two porcelain vases, one with handles, decorated in the style of ancient Egypt.No longer availableOnline onlyDim. h 30 cm & h 15,5 cmEstimate: € 40 / 60
#33“Liggend naakt”. Een hout gesculpteerd beeldje, modern figuratief.
“Lying Nude.” A wood carved figurative modern sculpture.No longer availableOnline onlyDim. 15 x 50 cmEstimate: € 60 / 80 -
#267Een halssnoer en ring van zilver 925 ‰ bezet met vierkante zirkoon.
Un collier et une bague en argent 925 ‰ sertie d’un zircone cubique.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30
No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25 -
#226Negen stuks divers glaswerk met drie parfumflesjes waarvan één stopje stuk, drie karaffen waarvan één stop ontbreekt en drie lange likeurglaasjes.
Nine pieces of assorted glassware including three perfume bottles, one with a broken stopper, three decanters, one missing stopper, and three tall liqueur glasses.No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 80 -
#100Een houten beeld van een hurkend personage. Afrikaans werk.
#9Een 19e eeuws porseleinen beeldje/solifleur voorstellend een meisje met hond.
A 19th-century porcelain figurine/solifleur depicting a girl with a dog.No longer availableOnline onlyDim. h 14.5 cmEstimate: € 10 / 20 -
#64Een set van twee Afrikaanse beelden in tropisch hout. Voorstellend een man en een vrouw.
A set of two African sculptures in tropical wood. Depicting a man and a woman.No longer availableOnline onlyDim. h 51 cmEstimate: € 30 / 40 -
#160Een blauw-wit Chinees porseleinen schaal met landschap in het decor.
No longer availableOnline onlyDim. H. 16,5 cmEstimate: € 20 / 40 -
#69Een Delfts aardewerken dekseldoosje, met decor van een hoeve met windmolen, gedateerd 1-6-1991, Nieuwpoort. Onderaan gemerkt.
A Delft earthenware lidded box, decorated with a farmhouse and windmill scene, dated 1-6-1991, Nieuwpoort. Marked at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. Ø 14 cmEstimate: € 20 / 30 -
#74JunghansEen vintage porseleinen wandklokje. Gemerkt Junghans, verso genummerd.
A vintage porcelain wall clock. Marked Junghans, numbered on the back.No longer availableOnline onlyDim. 28 x 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#223Een gesculpteerd massief houten beeld van Petrus. Bruin geverfd.
#283CheadleshireEen modern wandklokje met holografisch ruitertafereel.
No longer availableOnline onlyDim. 53 x 24 cmEstimate: € 10 / 20