Other lots by Kaiser W. Germany
#72Kaiser W. Germany‘Luxor’ & ‘Theben’. Een lot van twee porseleinen vazen, één met oren, met decor naar de Egyptische oudheid.
'Luxor' & 'Thebes'. A lot of two porcelain vases, one with handles, decorated in the style of ancient Egypt.No longer availableOnline onlyDim. h 30 cm & h 15,5 cmEstimate: € 40 / 60
#33“Liggend naakt”. Een hout gesculpteerd beeldje, modern figuratief.
“Lying Nude.” A wood carved figurative modern sculpture.No longer availableOnline onlyDim. 15 x 50 cmEstimate: € 60 / 80 -
#267Een halssnoer en ring van zilver 925 ‰ bezet met vierkante zirkoon.
Un collier et une bague en argent 925 ‰ sertie d’un zircone cubique.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30
#20Een Fu Xing beeld in Chinees porselein, tweede helft 20ste eeuw. Mist een deel van de hoofdtooi.
A Fu Xing figure in Chinese porcelain, second half of the 20th century. Missing part of the headdress.No longer availableOnline onlyDim. h 43 cmEstimate: € 20 / 30 -
#281Een steelpan in verzilverd metaal op een onderstel met warmhouder. 5 delen.
#79BergenEen lot van twee stuks art-deco keramiek gemerkt Bergen bestaande uit een vaasje en een schenkkannetje.
A lot of two pieces of Art Deco ceramics marked Bergen consisting of a vase and a small jug.No longer availableOnline onlyDim. h 22 cmEstimate: € 30 / 50 -
#58Een set van 2 bronzen engeltjes, onderdeel van vermoedelijk een luchter.
#105Een stel art-deco fotohouders in marmer en glas.
A pair of art deco photo holders in marble and glass.No longer availableOnline onlyDim. h 26 x 26 x 6 cmEstimate: € 20 / 30 -
#17Een beeldje van een rondborstige dame, Samson porselein, ca 1900.
#86Lempereur & BernardEen koperen olielamp. Bovenaan gemerkt L&B.
A copper oil lamp. Marked at the top with L&B.No longer availableOnline onlyDim. 50 cmEstimate: € 20 / 40 -
#45Een vintage meerkleurig Murano glazen beeldje van een abstracte vis.
A vintage multicolored Murano glass sculpture of an abstract fish.No longer availableOnline onlyDim. 17 cmEstimate: € 30 / 60