Other lots by Kaiser W. Germany
#18Herend
Een kleine pot van porselein met een veelkleurig decor van vogels in struiken. Onderaan gemerkt.
A small porcelain pot with a colorful decoration of birds in bushes. Marked at the bottom. -
#33
“Liggend naakt”. Een hout gesculpteerd beeldje, modern figuratief.
“Lying Nude.” A wood carved figurative modern sculpture. -
#267
Een halssnoer en ring van zilver 925 ‰ bezet met vierkante zirkoon.
Un collier et une bague en argent 925 ‰ sertie d’un zircone cubique.
#286Wedgewood
Een lot van 12 borden gemerkt ‘Stratford’, Wedgewood.
#228
Een vintage gipsen beeld van een Sint-Bernard puppy. Heeft meerdere kleine beschadigingen.
A vintage plaster statue of a Saint Bernard puppy. Has several small damages. -
#270
Een messing luchter met melkglazen kapjes en 6 lichtpunten.
#53Christian Defays
“Gemaskerde man”. Een gesculpteerd, vergulde buste op stenen voet. Verso gesigneerd. Enkele schilfers.
#52
#90Colibri
Een vintage onyx set met asbak en aansteker. Onderaan gemerkt.
A vintage onyx set with ashtray and lighter. Marked at the bottom. -
#36
Een vintage design vaas met organische vorm. Vermoedelijk Murano.
A vintage design vase with an organic shape. Presumably Murano. -
#95
A carved softwood hand mirror in rococo style. Minor damage to the edge. -
#30
Een meerkleurig vintage aarderwerken vaas met floraal decor. Onderaan gemerkt.
A multicolored vintage earthenware vase with floral decoration. Marked at the bottom. -
#7
#87
#239
Een marmeren zuil, op meerdere plaatsen gerestaureerd. In 2 delen.
A marble column, restored in several places. In 2 parts.