Other lots by Robbedoes
Similar lots by type
-
#56Crystal Maastricht
Een paar vintage kristallen kaarshouders in originele doos, gemerkt. Bijvevoegd kristalglazen schoteltje met geopetrisch patroon.
-
#66Marc Sleen
“Nero”’. Een lot van 31 vintage strips, diverse titels, aantal dubbele exemplaren. Uitgaven 70’-80’. Bijgevoegd “Drakenomnibus”, HC.
-
#119Dinky Toys
Dinky Toys 181, Volkswagen Beetle, made in England, Meccano Ltd.
-
#114Capo di Monte
Een lot van 13 stuks divers porselein, biscuit en kunststof beeldjes van Capo Di Monte.
-
#86Willy Vandersteen
Een lot van 8 Suske & Wiske, eerste drukken nieuwe reeks. Nummers; 106, 108 x2, 116 x2, 130, 148, 152.
-
#50Marc Sleen
Een lot van 20 Nero strips, nieuwe uitgave.
-
#198
“Guanyin”. Een houten gesculpteerd wandbeeld, Indonesië.
-
#67Vance Vernes
“Bob Morane”. Een lot van 13 vintage strips, diverse titels en uitgaven.
-
#54Ludion
“Belgian Fashion design”. Een kunstboek, edited door Luc Derycke & Sandra van de Veire.
-
#82
Een tableau met 30 locomotiefconstructieplaatjes.
-
#123
Een antieke microscoop in geel koper en staal met toebehoren in zijn originele houten kistje. Niet gemerkt.
-
#2
Een vintage tafellampje in groen opalineglas.
-
#115Marti
Een paar houten schabben in W vorm. 1 grote, 1 kleine.
-
#65Roger Leloup
“Yoko Tsuno”. Een lot van 5 hardcover strips, nummers; 14, 15, 16, 17 & 19. UItgeverij “Dupuis”.
-
#74Amilcare Santini
Een Ivorine beeld van de Griekse godin Hebe. Onderaan gesigneerd.
-
#118
Een vintage zonspiegeltje in verguld kunststoffen kadertje. Kleine schade aan een zonnestraal.
-
#63Hergé
Een lot van 4 vintage Kuifje strips, SC met linnen rug, 1e reeks 1960-1969.
-
#79
Een lot vintage kinderservies bestaande uit 2 warmhoudbordjes, 4 bordjes en een tas. Arzberg, Limoges en Benraad.
-
#59J Van Neste
Een Art Nouveau bronzen vide-poche met druivelaar in het reliëf. Gesigneerd “J VAN NESTE”. Bijgevoegd vergulde bronzen vide-poche.
-
#94
Een lot varia brocante. Beeldjes, biscuit, tin, verzilverd, tasje, etc. Circa 33 stuks. twee artikelen zijn kapot
-
-
#77
Een kersenhouten humidor met hydrometer en een Credo bevochtiger.
-
#48Tintin
Een reeks vintage Tintin magazines gebundeld, jaargangen 1954-1955. Redelijke slijtage aanwezig.
-
#70Jean Graton
“Michel Vaillant”. Een lot van 4 hardcover strips, “Rodéo sur 9 roues”, “Le pilote sans visage”, “L’intégrale 1” & “L’intégrale”.
Other lots in this auction
-
#9Capodimonte
“Jager” & “Vrouw met kruik”. Twee beeldjes van Italiaans biscuit. Beide gemerkt. Loop van geweer te restaureren.
Chasseur & Femme à la cruche. Deux statuettes en biscuit italien. Les deux marqués. Canon à restaurer. -
#284
Een vintage design vaasje in glaspasta. Klein barstje in bovenrand.
A vintage design vase in glass paste. Small crack in the top edge. -
#214
Een gestileerd beeldje van een uil in verguld, gepatineerd brons.
A stylized figurine of an owl in gilded, patinated bronze. -
#88
Een lot van 17 boeken over antiek.
-
#107Daniel Winkelmans
“Hanswijkbasiliek”. Een litho op papier. Onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummerd 39/90.
"Hanswijkbasiliek". A lithograph on paper. Signed and numbered 39/90 at the bottom outside the plate. -
#45Kwatta
“Zoologie”. Een vintage prentkaart boek anno 1934, uitgave door Kwatta.
-
#156
“Ommeganck van Lier”. Een ets op papier. Afbeelding van de Lierse Ommeganck met de reuzenfamilie en praalwagens op de Grote Markt. Onderaan de tekst: "AensChoUWt Den oMMeganCk Van LIer / VerbeLDt op sYnen VoLLen sWIer"
"Procession of Lier". An etching on paper. Image of the Lierse Procession with the giant family and floats on the Grote Markt. Text at the bottom: "Gazes at the Procession of Lier / Portrayed in all its splendor" -
#26
Een kristallen geslepen coupe met floraal decor.
-
#113
Een varia lot Afrikaanse items, bestaande uit 2 hout gesculpteerde beeldjes, 2 speerpunten en een houten werktuig.
-
#193J et F Martell
Een kristalglazen likeurset met karaf, onderaan gemerkt, en 6 glaasjes, waarvan 1 met schilfertje.
A crystal liqueur set with a decanter, marked at the bottom, and 6 glasses, one of which has a small chip. -
#108
“Heidelandschap met bomen”, gemengdetechniek op board, gesigneerd Daems en gedateerd ‘77.
"Heath landscape with trees", mixed media on board, signed Daems and dated '77. -
#112
“Sint Hiloniuskerk”, een schilderij, olieverf op doek, achteraan gemonogrammeerd ‘CM’ en gedateerd 1920.
"Sint Hiloniuskerk" is a painting, oil on canvas, monogrammed 'CM' and dated 1920 on the back.