#268Porseleinen pijpenkop en vochtsluis. Versierd met twee jagers in kleur en gemerkt Patria A.P.S.
#193Pijpenkop van gebeeldhouwd hout in de vorm van een stierenkop met hoorns van zwart hoorn.
Pipe bowl of carved wood in the shape of a bull's head with horns of black horn.No longer availableOnline onlyDim. L. 8 cmEstimate: € 30 / 40 -
#280Twee porseleinen pijpenkoppen met vochtsluis. De éne met een decor van een hertenjacht, de andere kobaltblauw met een vergulde bloementuil in reliëf. Beide met metalen deksel.
#68Een opaline olielamp. Klein deukje in wiekhouder.
#241Een zware metalen kandelaar, gemonteerd als lamp.
Solid metal candlestick mounted as a lamp.No longer availableOnline onlyDim. H: 143 cmEstimate: € 40 / 50 -
#64Een lot van 2 boeken met thema luchtvaart.
#179Geslepen kristallen coupe met beschadiging.
#17Twee kandelaars uit speksteen, tin en kunstbrons. Vemoedelijk ‘30.
#295Een lange pijp met een gevlamde effen kop.
A long pipe with a flamed plain head.No longer availableOnline onlyDim. L. 30 cmEstimate: € 20 / 30