Other lots by Matchbox Series
#184Frutarex INCA
“Frutarex”. Een vintage kers en pruim ontpitter. Gemerkt INCA, in originele doos.
"Frutarex". A vintage cherry and plum pitter. Marked INCA, in original box. -
#243
#212
Een uit albast gesculpteerde wandlamp in de vorm van een gelaat.
A wall lamp carved from alabaster in the shape of a face. -
#260Val Saint Lambert
Een kleurloos kristallen schaal met vergulde rand.
A colorless crystal bowl with a gilt rim. -
#11
Een paar messing kandelaars in de Korintische zuil vorm.
A pair of brass candlesticks in the Corinthian column shape. -
#82
Een tableau met 30 locomotiefconstructieplaatjes.
A panel with 30 locomotive construction plates. -
#5
Een lot van drie antieke leergebonden religieuze boeken uit de 18de eeuw, getiteld "Den Dag van den Christen geheiligd door het gebed en de meditatie" (J.F. Moerlan, Ieper, 1786), "Den Geestelijken Stryd" (P.V.E.P., T. Walvijn, 18de eeuw), en "De Pelgrimagie Van Het Kindeken Jesus" (Joannes Van Soest, Antwerpen, 1737), versierd met gravures en filigranen en vertonend sporen van slijtage.
#216
Een koperen koffiezetapparaat, retro coffee maker, ongebruikt.
A copper coffee maker, retro coffee maker, unused. -
#147Steuben Art Glass
“Embraced couple”, een beeldje in kunstglas van ‘Steuben’. Onderaan kleine schilferschade.
#7
Een oud lederen valiesje, te restaureren.
An old leather suitcase, in need of restoration. -
#181
Een set van 2 handbeschilderde zwart metalen vaasjes.
A set of 2 hand-painted black metal vases. -
#189Jijé
Een strip over Christoffel Columbus, uitgegeven als Robbedoes-uitgave door Dupuis, 1946. Redelijke staat.
A comic book about Christopher Columbus, published as a Robbedoes edition by Dupuis in 1946. In fair condition.