Other lots by Roemer
Similar lots by type
-
#222Een lot van 2 vijzels met stamper in geel koper, toegevoegd een geel koperen kandelaar.
No longer availableOnline onlyDim. h 10 x Ø 10.5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#239Een glazen wijnkoeler met verzilverde handvaten.
No longer availableOnline onlyDim. 25 x Ø29cmEstimate: € 40 / 60 -
#228Een vintage plaasteren beeld van een Sint-Bernard puppy. Heeft meerdere kleine beschadigingen.
No longer availableOnline onlyDim. h 38Estimate: € 20 / 30 -
#235Een houten gesculpteerd paneel met gelaat in het decor.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 60 -
#227Een lot van 2 aardewerken stukken, bestaande uit een mandje en een schenkkan met floraal decor.
No longer availableOnline onlyDim. 22,5cmEstimate: € 40 / 60 -
#241Een lot van 6 beeldjes in porselein en biscuit waaronder een koets, een rokende man op bot, een dame achter de piano, een jongen met een bootje, een bloemenmeisje en een Puti met manden en fluit.
No longer availableOnline onlyDim. h 18 cmEstimate: € 30 / 40 -
#238Een lot van 2 karaffen waarvan 1 in kristal met verzilverde rand en 1 in glas.
No longer availableOnline onlyDim. h 29.5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#242Een koperen cache-pot. Barst in het handvat.
No longer availableOnline onlyDim. 40 x Ø30cmEstimate: € 20 / 40 -
#250Een gevarieerd lot van kleine verzilverde items bestaande uit: 10 beeldjes, 6 bestekleggertjes, 2 eierdopjes, 5 suiker- en gebaktangen, 1 notenkraker, 1 toasthouder, 2 theezeefjes, 1 taartschep, 4 vismesjes, 2 schaaltjes, 1 tas met ondertas, 1 kandelaar, 2 servetringen, 1 sigarettendoosje, 2 miniatuurvaasjes, 2 ringen en nog 12 snuisterijen.
No longer availableOnline onlyDim. h 14 cm -
#237Een lot van 9 handgeslepen glazen, 8 wijnglazen en een borrelglas. Vroeg 20ste eeuws.
No longer availableOnline onlyDim. h 12 x Ø 8 cmEstimate: € 10 / 20 -
#233Een lot van 4 porselein en aardewerk vazen waaronder: een aardewerken schenkkan van Franse makelij, een faiènce dekselvaas, een aardewerken dekselvaas met bloemen en vogels in het decor en een porseleinen blauw-witte vaas met florale motieven.
No longer availableOnline onlyDim. h 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#234Een afwerpstang, een deel van het gewei van een Edelhert.
No longer availableOnline onlyDim. 54cmEstimate: € 40 / 60 -
#219Een vintage koperen, omgebouwde olielamp naar 2 lichtpunten met kap.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 40 -
#245Een vintage emaille broodtrommel.
No longer availableOnline onlyDim. 48 x 24 x 15cmEstimate: € 35 / 70 -
#246Een lot van 3 houten opbergkoffertjes met slotje, handvat en koperen strips belegd.
No longer availableOnline onlyDim. 40 x 16 x 30cm grootsteEstimate: € 40 / 80 -
#247Giuseppe Armani CapodimonteEen lot van 3 kunststoffen beeldjes, gesigneerd, gemerkt Capo Di en met label.
No longer availableOnline onlyDim. 25cmEstimate: € 40 / 60 -
#240Een vintage lot ‘for the ladies’, bestaande uit een zwart handtasje in kunstleder, een verzilverde juwelenhouder, een poederdoosje, een display-kastje met los deksel gevuld met oude karafdoppen en een klein portemonneetje vervaardigd uit een schelp.
No longer availableOnline onlyDim. h 28 cmEstimate: € 30 / 40 -
#249Een gevarieerd lot van 13 verzilverde items bestaande uit: 3 schalen, een stoffer en blik, een kandelaar, een theepot, een glas in een verzilverde voet, een melkkannetje en een voorraadpot waarvan de dop van het deksel ontbreekt.
No longer availableOnline onlyDim. h 19 cmEstimate: € 30 / 50 -
#220Limoges FranceEen tafellamp met floraal decor met porceleinen voet van Limoges.
No longer availableOnline onlyDim. h 46 cmEstimate: € 15 / 25 -
#223Een lot van Satsuma en Imari porselein bestaande uit een vaasje, een bord en 2 wierrookbranders.
No longer availableOnline onlyDim. Ø 23.5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#232Een lot van 3 hout gesculpteerde gordijnrail ornamenten.
No longer availableOnline onlyDim. 20cmEstimate: € 20 / 40 -
#226Een lot van 8 borden waaronder Delfts blauw, Makkum, Maestricht en andere. 1 bord heeft haarlijnscheuren.
No longer availableOnline onlyDim. Ø 30.5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#236“Jezus aan het kruis”. Een messing reliëf beeld onder convex glas in ovalen houten kader met gesculpteerd florale details.
No longer availableOnline onlyDim. 51 x 43cmEstimate: € 40 / 60 -
#224Een metalen tafellamp.
No longer availableOnline onlyDim. 75 x 38cm
Other lots in this auction
-
#21Een lot van 4 gevarieerde kaders.
A lot of 4 assorted frames.No longer availableOnline onlyDim. h 32 x b 28 cmEstimate: € 5 / 10 -
#102Vier diverse houten beeldjes. Kongo.
Four various wooden figurines. Congo.No longer availableOnline onlyDim. H: 21-29 cmEstimate: € 40 / 60 -
#74Daum FranceEen vierkante gegoten kleurloos kristallen vaas. Twee beschadigingen aan de onderhoeken. Gesigneerd.
A square molded colorless crystal vase. Two damages to the bottom corners. Signed.No longer availableOnline onlyDim. h 25,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#120RAMEen set van 3 borden met zichten uit Kortrijk, Delfts Blauw, Plateelbakker RAM.
A set of 3 plates depicting views of Kortrijk, Delft Blue, Plateelbakker RAM.No longer availableOnline onlyDim. Ø 23.5 cmEstimate: € 25 / 50 -
#187Mandarina DuckEen schrijfmap van leder en polyester. Met stofhoes.
A leather and polyester writing folder. With fabric cover.No longer availableOnline onlyDim. 29 x 39 cmEstimate: € 20 / 30 -
#221Een gevarieerd lot bestaande uit 5 bordjes, een restglas kannetje en een chocoladevorm (gevuld met lood).
No longer availableOnline onlyDim. h 12 cmEstimate: € 20 / 30 -
#42Een rond verguld kader met beschilderd zijden onderlegger met florale elementen.
A round gilded frame with a painted silk liner featuring floral elements.No longer availableOnline onlyDim. Ø37cmEstimate: € 10 / 20 -
#121Een lot kunstreproducties, een grote affiche van Antwerpen, een ets van Heymans en een tekening van Fons Thijsen.
A lot of art reproductions, a large poster of Antwerp, an etching by Heymans and a drawing by Fons Thijsen.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#216JacobEen paar pijpenkoppen van deels beschilderde witte pijpaarde in de vorm van bebaarde mannen. Gemerkt.
A pair of partly painted white clay pipe bowls in the shape of bearded men. Marked.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#161‘L’age d’argent’, een bronzen beeld van een koppel op het veld, naar W. Héring.
"L'age d'argent", a bronze sculpture of a couple in the field, by W. Héring.No longer availableOnline onlyDim. h 63 cmEstimate: € 60 / 80 -
#49Een lot van 2 oude prentenboeken, Sneeuwwitje en de zeven kabouters, volledig, van De Beuckelaer en van Chocolat Aiglon met gevarieerde onderwerpen, onvolledig.
A lot of 2 old picture books - Snow White and the Seven Dwarfs, complete, by De Beuckelaer and Chocolat Aiglon with various subjects, incomplete.No longer availableOnline onlyDim. 37 x 27 cmEstimate: € 20 / 30 -
#15LestradeEen vintage “Stéréoscope Lestrade” in originele doos. Medio 1960.
A vintage "Stéréoscope Lestrade" in original box. Mid-1960s.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60

