Other lots by Val Saint Lambert
-
#369Val Saint Lambert
Een vaas in kristal, rood in de massa gekleurd, gemerkt met sticker en onderaan Val Saint lambert.
A crystal vase, red colored throughout, marked with a sticker and "Val Saint Lambert" at the bottom. -
#379Val Saint Lambert
Een vaas in kristal, groen in de massa gekleurd, gemerkt met sticker en onderaan Val Saint lambert.
A vase in crystal, dyed green in the mass, marked with sticker and at the bottom Val Saint Lambert. -
#623Val Saint Lambert
Een vaas en lampenvoet van gegoten kristal, blauw in de massa.
A vase and lamp base made of cast crystal, blue in color. -
#647Val Saint Lambert
Een kristallen Val Saint Lambert vaas met geometrisch geslepen patroon en groen in de massa. Onderaan gemerkt.
A crystal Val Saint Lambert vase with a geometric cut pattern and green in the mass. Marked at the bottom. -
#301Val Saint Lambert
Een geslepen kleurloos kristallen karaf.
A cut colorless crystal decanter.Place a bid ›Dim. h 23,5 cm -
#261Val Saint Lambert
Een geslepen kristallen vaas bordeaux in de massa.
A cut crystal vase in bordeaux in color.Place a bid ›Dim. h 21,5 cm -
#241Val Saint Lambert
Een geslepen kristallen vaas met blauwe accenten. Onderaan restanten van signatuur.
A cut crystal vase with blue accents. Remnants of a signature at the bottom.Place a bid ›Dim. 24,5 cm -
#251Val Saint Lambert
Een geslepen kristallen vaas met bordeaux accenten. Onderaan signatuur.
A cut crystal vase with bordeaux accents. Signature at the bottom.Place a bid ›Dim. h 22,5 cm -
#361Val Saint Lambert
Een kristallen schaal, blauw in de massa gekleurd, Val Saint Lambert, niet gemerkt.
A crystal bowl, colored blue in the mass, Val Saint Lambert, unmarked. -
#353Val Saint Lambert
Een lot van 3 presse papiers, Val Saint Lambert, bestaande uit een ‘dubbele piramide, één groen in de massa gegleurd en één rood in de massa gekleurd met een monogram bovenaan. De groene en de rode hebben beide een minieme schilferschade.
A lot of 3 paperweights, Val Saint Lambert, consisting of a 'double pyramid', one green and one red colored with a monogram at the top. Both the green and red have minimal flake damage. -
#383Val Saint Lambert
Een vaas in kristal, rood in de massa gekleurd, onderaan gemerkt Val Saint Lambert.
A crystal vase, colored red in the mass, marked Val Saint Lambert at the bottom. -
#373Val Saint Lambert
Een lot van 2 stuks Val Saint Lambert kristal bestaande uit een asbak en een vaas, geelgroen in de massa gekleurd en onderaan gemerkt.
A lot of 2 Val Saint Lambert crystal pieces consisting of an ashtray and a vase, colored yellow-green in the mass and marked at the bottom. -
#298Val Saint Lambert
Een vaas in kristal, rood in de massa gekleurd, onderaan gemerkt Val Saint Lambert.
A crystal vase, colored red in the mass, marked Val Saint Lambert at the bottom. -
#679Val Saint Lambert
Een lot van 13 stuks Val Saint Lambert kristal bestaande uit 12 onderzetters met de dierenriem en een kandelaar.
A lot of 13 pieces of Val Saint Lambert crystal, comprising 12 coasters with the zodiac signs and a candlestick. -
#648Delheid Val Saint Lambert
Een kristal handgeslepen vaasje met groen in de massa en geometrisch patroon. Bovenaan een zilveren halsmontuur, gemerkt Delheid - 800‰.
A crystal hand-cut vase with green in the mass and a geometric pattern. Silver neck mount marked Delheid - 800‰. -
#358Val Saint Lambert
Een lot van twee gegoten kristallen vazen, groen en licht blauw in de massa.
A lot of two cast crystal vases, green and light blue in color. -
#308Val Saint Lambert
Een zes-zijdig, kristallen coupe met rood in de massa en geometrisch motief. Schilfer met herstelling onderaan de voet. Bijgevoegde spiegel als presentatieplaat.
A six-sided crystal coupe with red inclusions and a geometric motif. Flake with restoration at the bottom of the foot. Including a mirror as a presentation plate.
Similar lots by type
-
#603Schenkelaars
Een verzilverde tuba, Schenkelaars SM. in bijhorende koffer.
A silver-plated tuba, Schenkelaars SM, in a matching case. -
#419
“L’Iran”, een glas-in-loodraam met landkaart en vlag van Iran afgebeeld. Kleine schade aan glas en lood.
-
#207
Een 12-delig servies, gemerkt Wiskemann. Bestaande uit grote messen, vorken, lepels en dessertmessen, vorken en lepels.
A 12-piece dinnerware set, marked Wiskemann. Consisting of dinner knives, forks, spoons, and dessert knives, forks, and spoons.Place a bid ›Estimate: € 120/180 -
#213Raak
“Discus B-1412”. Een paar vintage design plafondlampen met conisch ronde melkglazen kap en zwart bakelieten ring, ontwerp door Raak Amsterdam, ‘60-70. Glas fabrikant BEGA Gantenbrink-Leuchten KG, Menden, Duitsland.
"Discus B-1412". A pair of vintage design ceiling lights with conically round milk glass shade and black bakelite ring, designed by Raak Amsterdam, 60s-70s. Glass manufacturer BEGA Gantenbrink-Leuchten KG, Menden, Germany. -
#299
Een set van 2 glas-in-loodramen met de afbeeldingen van Jezus en Maria.
-
#199Charly Michel
“Wereldtentoonstelling van Brussel mei - november 1910”, een schilderij, olieverf op gemaroufleerd doek, gesigneerd Charly Michel. Gebarsten glas. Schade aan het doek.
-
#632
“Wit boerenpaard”, een schilderij, olieverf op paneel, draagt handtekening.
-
#294
“Bedrijvigheid aan de meesterhoeve”, een schilderij, olieverf op paneel, recent werk met een tweede werk met kamelen op de achterkant.
-
#305
Een hanglampje met een bronzen vergulde engel met twee bloemvormige lichtpunten.
-
#36Sits
“Neppi”. Een paar gestoffeerde poufs. Onderaan gemerkt Sits.
-
#203Eric Solé Artemide Milano
“Mesmeri”. Een paar modern design wandarmaturen uit puitgiet aluminium. Binnenin gemerkt. Ontwerp door Eric Solé voor Artemide, Italië.
"Mesmeri". A pair of modern design wall lights in die-cast aluminum. Marked inside. Designed by Eric Solé for Artemide, Italy. -
#354
Een vintage zonspiegel, messing frame en bol spiegelglas.
A vintage sun mirror, brass frame and spherical mirror glass. -
#225
Een groot wandtapijt met een middeleeuws jachttafereel.
-
#652
“Interieur met musicerend koppel”, een schilderij, olieverf op gemaroufleerd doek in vergulde kader. Niet gesigneerd.
-
#436
Een paar zwartgelakt metalen bijzettafeltjes.
-
#664
Een lot van 3 goudkleurig metalen mandjes in kubus vorm draadmodel, bijgevoegd mandje met schuine zijkanten.
A lot of 3 gold-colored metal cube-shaped wire baskets, including a basket with slanted sides. -
#26
Een grote oude reiskoffer bekleed met kunstleder en voorzien van houten latten.
-
#587
“Staand naakt”. Een stenen gesculpteerd beeldje op verguld metalen voet, in Art Deco stijl.
-
#211
Een set van 2 oude wit geverfde betonnen tuinvazen.
-
#179Christian DotremontPeriod: 1922-1979
"Dépassons l'anti-art", een litho van Christian Dotremont, een van de twee Belgen die betrokken waren bij de oprichting van de Cobra-beweging.nr 46/75, gesigneerd buiten de plaat.
"Beyond anti-art", a lithograph by Christian Dotremont, one of the two Belgians involved in the founding of the Cobra movement. No. 46/75, signed outside the plate. -
#206
Een lot van 7 vintage gechromeerde buisframe armstoelen met lederen zitting. In de stijl van model MG5 door Mart Stam & Marcel Breuer voor Matteo Grassi.
-
#446
Een massief eikenhouten verlengbare tafel met bolpoten.
-
#449
Een groot glas in loodraam met een zicht vanop linkeroever op schepen en de stad Antwerpen, Draagt een monogram links onder.
-
#366
Een set van 6 massief eikenhouten stoelen waarvan 2 armstoelen, rood kunstlederen zittingen.
Place a bid ›Estimate: € 60/80
Other lots in this auction
-
#491
Een Chinees porseleinen balustervaas met figuratief tafereel met 6 dames, opschriften en vlinder handvaten. Vroeg 20e eeuw.
A Chinese porcelain baluster vase with a figurative scene depicting 6 ladies, inscriptions, and butterfly handles. Early 20th century. -
#450
Een 18 karaats wit en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,16 ct.
An 18 karat white and yellow gold ring set with diamonds with a total weight of approximately 0.16 ct.Place a bid ›Estimate: € 300/400 -
#151
Een zilveren coupe op voet. Gemerkt.
A silver footed compote. Marked. -
#143Hergé
“De Geheimzinnige ster.”. Hard cover. Ed. Casterman 1954 (A54’’’’). Redelijk goede staat, cover vervaagd.
“The Mysterious Star.”. hard cover. Ed. Casterman 1954 (A54''''). Fairly good condition, cover faded.Place a bid ›Estimate: € 70/80 -
#263Hergé
“Kuifje in Afrika”. Hard cover. Ed. Casterman 1955. Herdruk A55. Zeer goede staat, normale slijtage.
"Kuifje in Afrika". hard cover. Ed. Casterman 1955. Reprint A55. Very good condition, normal wear and tear.Place a bid ›Estimate: € 70/80 -
#472
“Chinees berglandschap met bomen”. Een schilderij, kleurinkt op zijdepapier. Toegeschreven aan Lin Rongsheng. Draagt stempel en titel.
"Chinese mountain landscape with trees." A painting, color ink on silk paper. Attributed to Lin Rongsheng. Bears stamp and title. -
#66S.A. Boulanger
Een vintage staande lamp, Gaetano Sciolari voor S.A. Boulanger, met zijn originele kap.
A vintage floor lamp, Gaetano Sciolari for S.A. Boulanger, with its original shade. -
#77
Een handgeweven Kelim band met geometrisch patroon.
A handwoven Kilim tape with a geometric pattern. -
#270
Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale briljant van +- 0,42 ct. FVVS1
An 18 kt white gold ring set with a central brilliant-cut diamond of approximately 0.42 ct. FVVS1Place a bid ›Dim. 4,88 g -
#69Pierre-Auguste RenoirPeriod: 1841-1919
“Le Chapeau épingle”. Een ets op papier, onderaan in de plaat gesigneerd.
"The Hat Pin." An etching on paper, signed at the bottom of the plate. -
#11
Een lot uit de koloniale periode bestaande uit een glazen fles van Primus, leeg, een botervlootje van de Elisabethville, de voormalige Congoboot, een asbakje van de Compagnie Maritime Belge van Cerabel en een boek ‘Le Congo Belge en Images’.
A lot from the colonial period consisting of a glass bottle from Primus, empty, a butter dish from the Elisabethville, the former Congo boat, an ashtray from the Compagnie Maritime Belge by Cerabel, and a book 'Le Congo Belge en Images'. -
#49Alfred OstPeriod: 1884 - 1945
“Het oude paard en de zigeunerwagen”, een lithografie in kleur door Alfred Ost. Monogram binnen de plaat.
"The Old Horse and the Gypsy Wagon," a color lithograph by Alfred Ost. Monogram within the plate.